Acil Para Duası – Hemen Para Getirecek Dualar

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği acil para duası, hemen para getiren dualar, gün içinde para getiren dua ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Bazen insanlar çok acil bir şekilde paraya ihtiyaç duyar. Ama maddi durumunuz yüzünden ihtiyacınız olan paraya sahip olamazlar. Bu yüzden de manevi olarak yüce Allah’tan yardım isterler ve acil para duası nedir diye araştırma yaparlar. Belirteceğimiz para duası en çok tertip edilen ve faydası en çok görülen dualardan birisidir. En çok edilen para duası için yapmanız gereken çok basittir.

Acil para duası
Acil para duası

Hemen Para Getiren Dua

Acil para duası için öncelikle güzelce namaz abdest alıp kıbleye yönelmeniz gerekmektedir. Daha sonra halis bir niyetle ellerinizi semaya açarak ‘ Şehidallahü ennehu lâ ilâhe illâ hüve vel melâiketü ve ülül ilmi kaimen bil kıst, la ilâhe illâ hüvel azizül hakim. İnneddine in’ dallahil islam, ve mah’telefellezine utül kitabe illa min ba’di mâ câehümül ilmu bağyen beynehüm, ve men yekfur bi âyatillâhi fe’innallahe seriul hisâb ‘ amin diyerek istedğiniz duayı ederek Allahtan yardım dileyebilirsiniz.

Gün İçinde Para Getiren Dua

Bazı kişiler gün içinde para getiren dua nedir ve kaç kere okunur diye merak etmektedir. Özellikle de paraya acil ihtiyacı olan tüm insanların sıklıkla tercih ettiği esmaül hüsnaların başında Ya Latifu Ya Kerim” esması, gelmektedir. Bu esmaül hüsnayı her gün temiz bir niyetle 9 kere okuyarak ihtiyacınız olan paraya ve bolluğa kısa zaman içerisinde sahip olabilirsiniz.

Para gelmesi için zikir olarak aynı zamanda Er Rahim zikrini günde 258 kere okuyabilirsiniz.

Para Getiren Dua

Para getiren dua araştıran insanlar özellikle de hemen etki eden duaları araştırmaya başladı. Kısa sürede para kazanmak için okunacak duaların başında Peygamber Efendimizin sıklıkla tavsiye ettiği ‘Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin. Ya Rabbi, Ya Rabbi, Ya Hayyu, Ya Kayyum, Ya zel Celali vel İkram. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi en yerzükani rizkan halalen tayyiben birahmetike ya erhamer Rahimin ‘ duasıdır.  Bu duayı özellikle abdestli bir şekilde ve kıbleye dönük bir şekilde okumanız tavsiye edilmektedir. Belirlenen duayı günün her saatinde para kazanmak için okuyabilirsiniz.

YouTube video
YouTube video

Genel kategorimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın