Acil Paraya İhtiyacım Var Nereden Bulabilirim?

Acil çok acil para lazım diyenler nereden para bulabilecekleri konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilir. Acil paraya ihtiyacım var ve nakit para bulmak isteyenler aşağıdaki yönergelere göre ellerine belli miktarlarda nakit ihtiyacını karşılayacak düzeyde para bulabilirler.

Acil Nakit Para

Nakit para ihtiyacı hemen herkesin istediği ve üzerinde düşündüğü bir etkendir. Peki Çok Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim şeklinde arayışlarda neler yapılabilir ? Hangi işlerden hızlıca para kazanılır ? Para kazanmak için neler yapılmalı ? Bu gibi soruların cevaplarını buradan öğrenebilirsiniz.

Birçok kişi acil nakit ihtiyacı olduğunda soluğu banka şubelerinde ihtiyaç kredisinde aramaktadır. Uygun faiz oranları ve vade seçenekleri dahilinde bankalardan ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Hayatımız sürprizler ile doludur. Bir anda acil paraya ihtiyacımız olabiliyor. Durum böyle olunca acil durumlarda cebinizde paranın olmadığı anlarda ” nasıl para bulacağınızı ” kara kara düşünebilirsiniz. İşte tam da bu sırada işi bilen birileri rahatlıkla kötü yollara başvurmadan para bulabilir ve acil nakit ihtiyaçlarını giderebilir.

Çok Acil Nakit Para Lazım Nasıl Bulabilirim

İlk etapta başvurduğunuz yerler genelde eş, dost ve akrabalar. Hali ile bu kişiler önceliğiniz olmalı. Para miktarı yüksek ise bu bireylerden o kadar bulamayabilirsiniz ve bulamazsınız da. Zira bu devirde artık kendi akrabalarınız dahi sizlere 100 TL veremez duruma gelmiştir. Hem güven sorunu hem de piyasa şartları buna imkan vermemektedir.

Sigortalı iseniz yani SGK’lı bir çalışan iseniz bankaların hemen hepsi sizlere yüksek miktarlarda banka kredisi vermektedir. Hem ev kredisi hem de ihtiyaç kredisi sizlerin emrinde olacaktır. Uygun faiz oranları ile rahatlıkla bir bankadan kredi başvurusu yapıp, paranızı 24 saat içinde alabilirsiniz. Yeter ki bankalar ile aranızda kırmızı çizgi yiyen bir durumda olmamanız gerekiyor yani kredi sicilin temiz olması şart.

Sigortanız yok ise yani sgk’lı değilseniz o zaman şartlar da değişebiliyor. Eğer ki bağkurlu iseniz yine yukarıda yazıldığı gibi rahatlıkla kredi çekebilirsiniz. Ancak ne sgk ne de bağkur yok ise işte o zaman bu yazacağımız bilgiler sizler için önem arz edecektir.

Kredi Kartım Var Para Nasıl Bulabilirim?

Bu konu yukarıdakinden farklı olsa da beraber değerlendirmek istedik. Kredi kartınız var ise rahatlıkla kredi kartınız ile nakit para çekebilirsiniz. Biz buna taksitli nakit avans demekteyiz. Çekeceğiniz mevlayı taksite bölebilir ve rahatlıkla ödeyebilirsiniz. Ortalama çoğu bankalarda 1.000 TL tutardaki nakit çekimlerinde banka faizleri 40/50 TL arasındadır. Bu ücreti aylık bazda ödeyebilirsiniz. Diğer bir konu ise kredi kartınız ile Turkcell, Turk Telekom ve Vodafone bayilerine giderek, kredi kartınız ile cep telefonu satın alabilirsiniz. Aldığınız cep telefonunu min 150/200 TL fark ile her hangi bir cep telefonu bayisine götürerek satabilirsiniz.

DİKKAT !!! İnternet üzerinden düşük faiz ile kredi verebileceklerini beyan eden sitelere güvenmeyiniz. Bu şahıslar genelde sizleri dolandırarak, var olan paranızı da alma amacındadır. Sadece bankalardan kredi çekmeye özen gösteriniz. BOŞ SENETLERE KESİNLİKLE İMZA ATMAYINIZ. SENETLERE İMZA ATTIĞINIZ ANLARDA RAKAMLAR İLE KOLAYLIKLA OYNAMA YAPILDIĞININ ALTINI ÇİZELİM.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın