Aegon Emeklilik İletişim

Genel merkezi Lahey de bulunan Aegon N.V. şirketi aslen Hollanda ülkesinden yayılan sigortacılık alanında uzman olan bir şirkettir. Aynı zamanda ülkemizde bireysel emeklilik sistemi ortaya çıktığında Aegon da buradan pay almak için hizmete girmiş olup, aynı zamanda hayat sigortası, emeklilik ve ferdi kaza gibi sigorta varlık yönetimlerinde söz sahibi olmayı başarmıştır. Son alınan verilere göre dünya çapında abone sayısının xx milyon üzerine çıktığı belirtilmiştir.

Aegon Emeklilik İletişim Numarası

Fark yaratan hizmetler sloganı ile piyasada adından fazlası ile söz ettiren, Aegon emeklilik ülkemizde de aktif olarak hizmet veren şirketler arasında. 2008 temmuz ayında faal olarak işlere start veren emeklilik şirketi başta bireysel emeklilik olmak üzere hayat sigortası gibi poliçelerde de hizmet veriyor. Ankara Emeklilik A.Ş.’nin hisselerinin tamamını alan şirket bu sayede adını medyada fazlası ile söz ettirmeyi başardı. Hem donanımsal hem de bilgi yönünden aktif olarak bir çok alanda hizmet veren aegon emeklilik bu sayede hızla büyümeye başlamıştır.

Aegon Emeklilik İletişim Numarası: 0850 222 0 312

Aegon emeklilik iptal ve iade işlemleri için müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0 312 irtibat kurmak mümkün. Bunun için hafta içinde mesai saatleri arasında (09:00 / 20:00) aklınıza takılan her hangi bir konuda sorularınızı bu kanaldan iletebilirsiniz. Burada önem arz eden hususlar arasında bireysel emeklilik, ferdi kaza sigortası, hayat sigortası ve bir takım poliçeler hakkında merakınızı giderecek türdeki soruların yanıtlanması sağlanır.

Aegon Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Emeklilik söz konusu olduğunda bireyler, öncelikle geleceği garanti altına alan yatırımlara yönelmekte. Hesaba sürekli para atmak ancak zor durumda kaldığınızda o parayı çekenlerin sayısı oldukça fazla. Hali ile aegon emeklilik sayesinde sizlerde bir yatırımcı olabilir yatırılan tutara ek olarak devlet katkısı olarak %25 tutarında ek getiri kazanabilirsiniz.

Bunların yanında biriken tutarlar sizlerin talepleri doğrultusunda fonlarda değerleniyor bu da sizlere ek kazanç kapısı sağlıyor. Bildiğiniz gibi altın fonları yıl başından itibaren %25 üzerinde getiri sağladığının da altını çizelim.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın