Allianz Hayat ve Emeklilik İletişim

BES olarak adlandırılan bireysel emeklilik sistemi denilince ülkemizde allianz hayat ve emeklilik sigorta şirketi akıllara gelmektedir. Bir çok banka ve aracı kurum ile bağlantısı olan allianz iletişim numaraları doğrudan bağlantı kurulabilir.

Allianz Hayat ve Emeklilik İletişim Numarası

Allianz Müşteri Hizmetleri ile bir çok sigortacılık sorunlarına çözüm arayışı sunar. Bu nedenle aklınıza takılan kasko, iş yeri sigortası, hayat ve sağlık sigortası dahil emeklilik sistemi dahilindeki tüm sorunlara kalıcı çözümler sunan allianz firması sizlere bir adım yakın. Bir çok bireysel emeklilik müşterisi olan allianz emeklilik ile doğrudan bağlantı kurarak, iletişim kurabilirsiniz.

Allianz müşteri hizmetleri telefon numarası : 0850 399 9999

Allianz müşteri hizmetleri tel numarası 0850 399 9999 olup, dilediğiniz an 7/24 arama yapabilirsiniz. Ancak allianz bes cayma ve iptal işlemleri için diğer firma ve sigorta şirketlerinde olduğu gibi mesai saatleri arasında aramanız önerilmektedir. Hafta içi sabah 09:00 ile akşam 20:00 arasında aktif hizmet veren allianz emeklilik ile kalıcı çözümler şimdi sizlere daha da yakın.

Allianz BES Müşteri Hizmetleri

Bildiğiniz gibi allianz müşteri hizmetleri ile beklemeden konuşmak isteyenler öncelikle 0850 399 99 99 numarasını arayarak, bes cayma cümlesini kurarak, sesli yanıt self servisinden görevli müşteri temsilcisine bağlanmak mümkün. Anında sizlere hizmet veren allianz müşteri temsilcisi büyük öz veri ile sizlerin sorunlarına kalıcı çözümler getirmektedir.

Allianz emeklilik bes iptal işlemleri için müşteri temsilcisi sizlerden bes abone numarası veya TC kimlik numaranızı talep eder. Bu nedenle bu bilgilerin yanınızda hazır bulunması zorunludur. Söz konusu bes cayma hakkını kullananlar, 14 gün içinde kesintisiz bir şekilde yatırdıkları parayı geri alabilir. Ancak ilgili süreci atlatanlar ne yazık ki belirli kesintiler ile karşı karşıya kalacaktır.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın