Ambar Kargo Fiyatları – Güncel Fiyatlar – 2024

Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği Ambar kargo fiyatları, Ambar kargo nedir ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Ambar kargo fiyatları incelemesi yapıldığında sektörde çok sayıda firma olduğundan fiyat farklılıkları olduğu görülmektedir. Nakliyat oldukça geniş bir sektör olarak hizmet vermektedir. Bireylerin olduğu gibi kurumlarında eşya ve mallarını göndermek için nakliyat firmaları ile çalışmaları gerekmektedir. Müşterilerin eşya gönderme sırasında daha uygun fiyatları aramaları nakliyat sektöründe de yeni gelişmelere neden olmaktadır.

Ambar kargo fiyatları
Ambar kargo fiyatları

Ambar Kargo Nedir?

Klasik kargo şirketlerinin verdiğinden farklı olarak ambar kargo nedir sorusunun cevaplanması mümkün oluyor. Klasik kargo firmaları çok küçük ebatlardaki eşyaları dahi adresten alarak adrese teslim etmektedirler. Adrese teslim ediyor olmalarının yanında çok küçük eşyaları da taşıyor olmaları ile fiyatlarının yüksek olduğu görülmektedir. Ambar kargo firmaları genel olarak büyük ebatlardaki eşyaların ekonomik fiyatlarla taşınması için geliştirilen bir hizmet çeşididir. Hizmetin ayrıntılarını şu şekilde açıklamak mümkün olmaktadır.

  • Ambar kargo kurumsal faturası olan eşyaları taşır bireylere hizmet vermez.
  • Eşyaların alınması için üst katlara ambar kargo elemanları çıkmaz eşyayı aracın yanına kadar indirmek ve araçtan almak müşteri tarafından yapılmaktadır
  • Ambar kargo firmaların fiyatları normal kargodan çok daha uygundur.

Ambar Kargo Fiyat Hesaplama

Ambar kargo fiyatları artmasıyla birlikte ambar kargo fiyat listesi yılında yakıt ve otoyol ücretlerine gelen zamlardan dolayı bazı zamanlarda güncellenmektedir. Yapılan güncellemeler nedeniyle fiyatlarda değişiklik olmaya devam ediyor. Kurumsal gönderilerinizi daha uygun maliyetli göndermek istediğinizde bu alanda hizmet veren firmalarla görüşerek fiyat almalısınız. Ambar kargo taşımacılığı ortalama kilo başına maksimum 10 kg ağırlığa kadar 8 ile 12 TL aralığında değişmektedir.

Fiyatın uygun olmasının yanında kargonun ne kadar süre içinde gönderileceği konusunda da bilgi almalısınız. Bunun sonucunda size daha uygun gelen firma ile anlaşarak eşyaların gönderimini yapabilirsiniz. Daha uygun fiyatlar bulabilmek için firmanın ambar kargo hizmeti veriyor olması önemlidir.

Ambar Kargo Hizmeti Nasıl Veriliyor?

Ambar kargo hizmeti diğer nakliyat şirketlerinden ve kargo şirketlerinden farklı olarak yapılmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere müşteriden teslim alınan eşyalar listelenerek bir ambara yerleştirilmektedirler. Aynı yönde gidecek olan eşyaların bir aracı dolduracak miktara ulaşmasının ardından ise gönderimi sağlanıyor. Hedef şehre varan eşyalar adrese götürülerek teslim ediliyor. Kargo şirketlerinden çok uygun fiyata hizmet veren ambar kargo firmaları kurumlar tarafından çok tercih edilmektedirler.

YouTube video

Genel adlı kategorimiz ile benzer içeriklere ulaşabilirsiniz.

5/5 - (1 Kişi Değerlendirdi!)
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın