Anadolu Hayat Emeklilik İletişim

Sigorta firmaları arasında köklü bir geçmişi olan Anadolu Hayat aynı zamanda emeklilik işlemlerini de yapmaktadır. Bireyler ise şirketi yakından takip etmek isteyebilir bu durumda anadolu hayat emeklilik iletişim adresi ve tel numaralarını öğrenebilir.

Anadolu Hayat Emeklilik İletişim Numarası

0850 724 55 00 anadolu hayat emeklilik müşteri hizmeti numarası olup buradan 7/24 iletişim kurabilirsiniz. Burayı aramadan önce Tc kimlik numaranız veya müşteri numaranın yanında bulunması gerekmektedir. Sesli yanıt sisteminde şifre ile giriş adımdan sonra sadece 2 tuşuna basarak, anadolu hayat emeklilik beklemeden konuş kısmına gelebilirsiniz. Anadolu emeklilik bes işlemlerinde bağlanmadan konuşmak için arayacağınız numara 0850 724 55 00 olduğunu yineleyelim.

Anadolu Hayat ve Emeklilik Müşteri Hizmetleri Numarası: 0850 724 55 00.

Sizler bes iptal, bireysel emeklilik cayma hakkı gibi konulardaki tüm sorularınızı buradan iletebilirsiniz. Anadolu hayat emeklilik sadece BES için değil ferdi kaza, genel sağlık sigortası, deprem, afet gibi önem arz eden poliçelerde bile yanınızda olmaktadır.

Anadolu Hayat Emeklilik İptali

Her ne kadar BES çoğu vatandaşa iyimser gelse de, bazen istenmeyen ekonomik sorunlarda bu gibi sıkıntıları aşmak adına tasarrufa gitmek isteyebilir insanlar. Hali ile cepten çıkar her kuruşun hesabını yaparak, bir anda bes gibi bireysel emeklilik sözleşmesini iptal ettirmek kalıcı çözümler sunabilir. Ancak BES sözleşmesine imza atmanız sonrasında gereken şartlar bozulduğu anda bir anda bankaların veya sigorta şirketlerinin masraf adı altında hesap işletim ücreti gider bazında kesileceği bilgileri karşınıza çıkar. İşte bu nedenle anadolu hayat emeklilik iptali işleminden önce müşteri hizmetlerini arayarak, ne kadar bir kesinti olacağı bilgisini almanız sizler adına faydalı olacaktır.

Anadolu hayat emeklilik bes iptali için müşteri hizmetlerine bağlanmanız bunun için 0850 724 55 00 numarasını arayarak bes yaptırılan şahsın TC veya bes sözleşme numarasını belirtmeniz gerekmektedir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın