Andulasyon Cihazı Fiyatı Ne Kadar? – Zayıflatır Mı? 2023

Ziyaretçilerimizin talep ettiği başlıkları bu içeriğimizde yer verdik. Andulasyon cihazı fiyatı hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Son zamanlarda merak edilen teknolojik cihazlar arasında andulasyon ön sıralarda yer almaktadır. Bir çok insan normalin dışında bir tedavi yöntemi olması ve birden fazla amaçla kullanılmasıyla birlikte Andulasyon Cihazı hakkında bilgi sahibi olmak için araştırma çabasına girmektedir. Bu içeriğimizle birlikte andulasyon cihaz hakkında merak ettiklerinize tüm detaylarıyla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Andulasyon Nedir, Andulasyon Cihazı Faydaları, Andulasyon Cihazı Kullanıldığı Alanlar ve Andulasyon Cihazını Kimler Kullanır başlıklarında merak ettiklerinizi bulabilirsiniz.

Andulasyon Cihazı
Andulasyon Cihazı Fiyatı

Andulasyon Cihazı

Andulasyon cihazı fiyatı yüksek olmasıyla birlikte Almanya’da doktorlar ve klinik fakülteleri tarafından üretilip geliştirilmiştir. Andulasyon cihazı kullanıldığında yaydığı titreşimler sayesinde vücutta yenilenme süreci meydana gelmektedir. Bu teknolojik cihaz vücuttaki ödemin azalması amacıyla ortaya çıkmıştır. Jenerasyon tedavilerinde çok sık kullanılan cihaz biyofiziksel prensiplerine uygun olarak geliştirilmiştir.

Andulasyon cihazı sadece tek bir organ veya organ sistemleri üzerinde etkili olmayıp, organizmadaki bütün fonksiyonlarda pozitif etki sağlamaktadır.

Andulasyon Nedir?

Peki yeni nesil tedavi yöntemi olan Andulasyon Nedir? Andulasyon Avrupa’da yeni nesil tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Biyofiziksel yönteme dayalı bir tedavi yöntemidir. Bununla birlikte ağrı kesici, performans artırıcı, sağlık durumunu destekleyici gibi amaçlar için kullanılmaktadır. Biyofiziksel yeni nesil tamamlayıcı ve tedavi yöntemi olarak açıklanabilir. Yapılacak bir tedavinin yanında andulasyon tedavisi tamamlayıcı bir etki oluşturmaktadır.

Andulasyon Cihazı Faydaları

Andulasyon cihazı fiyatı artışta olmasıyla birlikte andulasyon uygulaması sağlık problemlerinden kaynaklanan şikayetlerin tedavisi için kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra vücut onarımı ve yenilenmesini harekete geçirme özelliğine sahiptir. Böyle önemli bir teknolojik Andulasyon Cihazı Faydaları nelerdir? Andulasyon cihazı oluşturduğu titreşimler sayesinde mikro akım oluşturup metabolizmayı hızlandırarak besinlerin vücutta daha kolay emilimini sağlamaktadır. Bu sayede kilo vermek kolaylaşacaktır.

Vücudun her bölgesinde ortaya çıkan ağrılar nedeniyle şikayet eden hastalara bu cihaz ile tedavi sağlanır. Cihazın sunduğu yöntemle birlikte endorfin salınımı gerçekleşip ağrının dinmesine yardımcı olacaktır. Andulasyon cihazı düzenli kullanıldığı zamanlarda tokluk hissi verir, vücutta yağ birikimini engeller ve kilo vermeye yardımcı olur. Uyku problemi yaşayan insanlarda kullanıldığında bu problem ortadan kalkar ve kaliteli bir uyku sağlamaktadır.

Andulasyon Cihazı Kullanıldığı Alanlar

Andulasyon cihazı kullanıldığı alanlar oldukça fazladır. Andulasyon cihazı kullanıldığı alanlar şu şekildedir:

 • Kilo verme problemi yaşan bireylerde andulasyon yöntemi sayesinde metabolizma hızlanarak kilo verme kolaylaşmaktadır.
 • Vücuttaki çeşitli sebeplerden dolayı oluşan ağrıların tedavisi
 • Vücutta oluşan ödem
 • İç organlarda oluşan yağlanma
 • Karın bölgesindeki yağlanma
 • Bacak dolaşım problemleri
 • Boyun veya bel fıtık tedavisi
 • Kabızlık sorunu
 • Stres ve gerginlik durumlarında
 • Romatizma rahatsızlığı
 • Doğum veya farklı nedenlerden dolayı oluşan karın sarkıntılarının giderilmesi

Andulasyon Cihazı Kimler Kullanır?

Kullanım alanı oldukça geniş olan Andulasyon Cihazı Kimler Kullanır? Günlük yaşamında fazla hareket halinde olan bireyler vücudun rahatlaması için andulasyon cihazı kullanmaktadır. Genelde spor yapan kişiler bu tedavi yöntemini tercih ederler. Vücutta ağrı olmasından şikayet eden bireyler tedavi amacıyla andulasyon cihazı kullanırlar.

Uyku problemi, stres ve gerginlik yaşayan kişiler, enerjisi düşük bireyler bu cihazı kullanır. Ayrıca hamile ve 15 yaş altı kişilerde kullanımı tavsiye edilmemektedir. Her bütçeye uygun andulasyon cihazı bulunmaktadır. Ortalama sıfır andulasyon cihazı fiyatları 100.000 TL civarındadır. İkinci el fiyatları ise 30.000 ile 60.000 TL arasında diyebiliriz.

YouTube video
YouTube video

Genel adlı kategorimize göz atmayı unutmayınız.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın