Avivasa Emeklilik ve Hayat İletişim

Bildiğiniz gibi Avivasa Emeklilik ve Hayat İletişim ülkemizde bireysel emeklilik ile ön plana çıkmış ve bir çok banka ile BES sözleşmesi imzalayan lider firmalar arasında bulunmakta. Avivasa emeklilik iptal, avivasa iletişim tel numaraları dahil merak edilen soruların yanıtlarını buradan öğrenebilirsiniz.

Avivasa Emeklilik ve Hayat İletişim Numarası

Bir yatırım fırsatı olarak görülen bireysel emeklilik ülkemizde hızla büyümeye ve kullanıcı sayısını artırmaya devam etmekte. Bir önceki yıla göre, bes yaptıran kişilerin sayısında %20 oranında artış olmuş. Bunun yanında bes’e giren nakit paraların değerlendirildiği fonların büyüklüğü de yine aynı oranda artmıştır. Fonlar aynı zamanda diğer ülkelerde bulunan yabancı yatırımcıların da ilgisini çekmiştir. Söz konusu fonlar risk gruplarına göre sıralansa da, düşük, orta ve yüksek risk grubuna giren fonları tercih edenlerin çoğunluğu yüksek kar elde etmek için yüksek risk dediğimiz altın fonlarına ilgi duymakta!

Avivasa emeklilik müşteri hizmetleri numarası: 444 11 11

Avivasa emeklilik iletişim numaraları müşteri destek merkezi adı altında 444 11 11 numarasını arayabilirsiniz. Self servis hizmeti veren avivasa müşteri hizmetleri numarasını hafta içi mesai saatleri arasında yani 09:00 ile 24:00 arasında arayabilirsiniz. Hafta sonları ise avivasa tel numarası 09:00 ile 19:00 arasında hizmet vermektedir. Bu nedenle arama yapmadan önce bu bilgileri akıllarda tutmanız mantıklı olacaktır.

Avivasa Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri

Avivasa aynı zamanda hayat sigortası dediğimiz ferdi kaza, bireysel poliçeler, dask, afet gibi sigortaların işlemlerini de yapmaktadır. Söz konusu firma ile çalışanlar ne tür poliçe yaptırmış ise o poliçenin numarasını yanına not etmelerinde fayda olacaktır. Zamandan kazanç sağlamak isteyenler, poliçe kimin adına ise avivasa müşteri hizmetleri numarası olan 444 11 11 aradıklarında şahsın TC kimlik numarası üzerinden konuşma gerçekleşecektir.

Avivasa emeklilik iptal işlemleri de yine aynı numara üzerinden hafta içi mesai saatleri arasında iletişime geçerek görüşme yapılması önerilir.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın