Axess Chip Para Nerelerde Geçerli 2022

Akbank kredi kartı kullananlar axess chip para nerelerde geçerli 2022 yılında sorgulayabilir. Chip para geçen yerler, chip puan harcama konusunda tüm bilgileri buradan öğrenebilirsiniz. Bireyler chip para kullanılan siteler 2022 yılı dahilinde belirlendi. Söz konusu chip para kullanımı giderek artmakta bu durum biriktirilen para puanların vakti zamanında harcanmasına imkan sağlamakta. Kredi kartının yaygın olması, insanların ceplerinde nakit para olsa bile ödemeleri bu kart ile yaptığı araştırmalar sonucu tespit edilmiştir. Ayrıca yüksek limitli kredi kartı alanların bir avantajı da, yapılan ve satın alınan bir ürüne kolaylıkla taksit yaptırma isteğidir.

Axess Chip Para Kullanımı

Her bankanın kendine ait müşterilerine sunduğu farklı kredi kartları vardır. Bu kredi kartlarının ise isimleri bankanın ismi ile oldukça farklıdır. Örneğin; Akbank’a ait olan kredi kartları Axess olarak bilinmektedir. Axess kart kredi kartı özelliği ile müşterilerine kolay ve hızlı şekilde ekonomik özgürlük sağlamaktadır. Türkiye’de en fazla kullanılan kredi kartlarından birisi olan Axess kart en çok kullanılanlar arasındaki listede 3. Sırada yer almaktadır. Axess kartın özel günler için sunmuş olduğu birbirinden avantajlı imkanlar ve taksit avantajları ile müşterilerine kolaylık sunmaktadır.

Kredi kartlarının en can alıcı özelliklerinden birisi de çip paralardır. Kredi kartlarından yapılan harcamaya göre kazanılan çip paralarla iş ortağı alanlarda kolay şekilde harcama yapmak mümkün olmaktadır. Kampanyalardan faydalanmak ve Chip para özelliğini kullanmak için sizler de Axess Chip Para kampanyalarını takip etmelisiniz.

Başta A101 ve şok marketler olmak üzere Migros, Carrefour, Kipa, Kiler, Metro gibi marketlerden sizler de Axess Chip Paralarınızı kullanarak alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yaparak daha fazla Chip Para kazanabilir, kazandığınız Chip paralarınızı tek seferde kolay şekilde iş ortağı marketlerde harcayabilirsiniz.

Axess Chip Para Kullanılan Mağazalar

Axess Chip Para geçen yerler bunların dışında Aygaz otogaz, Opet, BP, Petrol Ofisi ve Total’dir. Akaryakıt almak isteyen kullanıcılar bu istasyonlara giderek Chip Paraları ile akaryakıt alabilmektedir. Gratis, Watsons, Rossmann, D&R, Gold Bilgisayar, NT Mağazaları, Vatan Bilgisayar, Media Markt gibi marketlerde de yine Axess Chip paralarınızı kullanarak hızlı şekilde harcama yapabilirsiniz.

En çok merak edilen şeylerden birisi de internet siteleri; Gittigidiyor, N11, Markafoni, Hızlıal, Ereyon, Koctas, Boyner, Tekzen, Yemeksepeti, İkea gibi firmaların internet sitelerinden de Chip paralarınızı kullanarak alışveriş yapmak mümkündür. Axess chip para geçen yerler bu şekilde listelenmektedir, daha fazla bilgiyi Axess in resmi sitesinden alabilirsiniz.

Chip para geçen mağazalar arasında marketler, alışveriş siteleri dahil birçok üye iş yerinde kullanmak mümkün. Bunun için ödeme yapmadan önce kasiyere akbank chip para geçiyor mu, belirtmeniz gerekiyor. Genelde yeni nesil ödeme kaydedici cihazlarda çoğu kasiyer chip para harcama kullanma aşamasında yetersiz bilgiye sahiptir. Bu nedenle ödeme aşamasında kasiyere durumu izah etmelisiniz. A101, şok gibi mağazalarda ürün alıp, kasaya giderken ödemeyi chip para ile yapmak istiyorum demeniz yeterlidir.

Axess Chip Para Kullanılan Yerler 2022

Sonuç olarak bakıldığında akbank kredi kartı türü olan axess, harcama yaptığınız takdirde belirli oranlarda sizlere chip para vermektedir. Ayrıca chip para kampanyalarına katılarak daha fazla para puan kazanmak mümkün. Bu nedenle kazandığınız ve biriken chip para puanlarını harcamak isteyebilirsiniz. Nerelerde chip para geçerli olduğunu aşağıdaki ekrana bakarak öğrenebilirsiniz.

  • Axess chip para geçen marketler: A101, Migros, Carrefour, Şok, Kipa , Kiler, Metro Toptan Marketleri, Happy Marketleri, Sarıyer Marketleri
  • Axess chip para geçen internet siteleri: Hepsiburada.com, trendyol.com, Gittigidiyor.com, N11.com, markafoni.com, D&R , Hizlial.com, Ereyon, sefamerve.com, Koctas.com.tr, Boyner.com.tr , Tekzen.com.tr, Yemeksepeti.com, İkea.com.tr
  • Axess chip para geçen akaryakıt firmaları: Aygaz Otogaz İstasyonları, Opet, BP, Petrol Ofisi, Total, Shell sıralanabilir.

Axess chip para kullanılan yerler 2022 yılında daha fazla olacaktır. Başta sektör temsilcileri olmak üzere her türlü gıda, malzeme, uçak bileti dahil ürünleri chip para ile satın alabileceksiniz. Özellikle bankalar arası artan rekabet sonrasında çoğu bankacılık ürünleri, müşterilere sunulurken bolca kart kampanyaları sunuluyor. Sizlerde kredi kartı başvurusu yapmadan önce hangi kart daha avantajlı sorusuna yanıt bularak, her hangi bir ürüne başvuruda bulunmak daha da mantıklı olacaktır. Bu sayede alışveriş yaparken hem daha fazla para puan kazanacaksınız hem de kart aidatı gibi ücretlerden muaf olacaksınız.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın