Ayakkabı Dükkan İsimleri (YENİ KANUNA GÖRE)

Yeni kanuna göre ayakkabı dükkan isimleri konusunda ürünlerden ziyade, bilinen ve adı ile marka tanıtımında büyük başarı elde etmiş firmaları ve bu kelimelerden türettiğimiz en güzel dükkan isimleri sizler için derlendi. Ayakkabı dükkan açmak isteyenler kosgeb destekleri ile hayalini gerçekleştirebilir. Ancak ayakkabı dükkan isimleri konusunda fikirlere ihtiyacı olanlar aşağıdaki marka isimlerine bakarak kendi düşüncelerine göre bir isimde karar kılabilir.

Ayakkabı Dükkan İsimleri 2021

Dükkan açmak diğer adı ile işyeri açmak sanıldığı kadar zor olmasa da, kolay da değildir. İşyeri açma resmi evrakları kadar dükkan içinde bulunan ve alınacak olan malzemeler de satın aldıktan sonra müşteri durumuna göre hizmet koşulları da sağlanmalıdır. Ayrıca dükkana ne isim bırakmalı en fazla düşündüren konular arasında. Dükkanın adı ile yapılan iş türü arasında bir bağ bulunması gerekiyor. Bilinçli insanların dükkanın komik duruma düşmemesi adına nadir görülen ve marka değeri taşıyan bir dükkan ismi bırakmaları daha da mantıklı olacaktır.

Günümüz şartlarında dükkan ismi bırakırken, faal durumuna da bakılması gerekmektedir. Söz konusu dükkan türü ayakkabı ise ayakkabı dünyasını çağrıştıran kelimeler düşünülmelidir. Gidip de lokanta ismi dükkana bırakılmamalı ve ayakkabı sevenlerin ilgisini hızlıca çekenlerin odak noktası gibi isimler aranmalıdır. İş yerine gelen ayakkabı satın almak isteyen vatandaşın sizlerden ne gibi beklentileri olduğunu düşünerek, buna göre adım atılmalıdır.

Dükkan İsmi Ne Olmalı?

Sizlere verilen her isim önerileri aslında bir markanın çıkış varyasyonu olarak görülmeli. Yani bizim buralarda sunacağımız ayakkabı dükkan isim önerileri zamanla bir markanın var oluşunu gösterebilir. Tıpkı pepsi, cola, cola turka gibi markaların zamanla insanların beyninde oluşarak bir karakter haline bürünmesi diyebiliriz. Kısaca coca cola markasının adını telaffuz ettiğinizde kırmızı rengin, pepsi markasının ise mavi rengi hafızalarda düşünülmesi. İşte bu gibi etkileyici nedenler sizlerin ayakkabı dükkan isimlerinde oluşturmanız gereken ender konular arasında.

Efemme (1)
Enrico Lorenzi (4)
Fabialas (1)
Fabrika (121)
FFC New York (4)
Fox Shoes (3)
Fresh Company (2)
G.Ö.N. (451)
George Adam’s (1)
George Hogg (3)
Gio&Mi (13)
Greyder (3)

Peki ayakkabı dükkan isimleri ne olmalı, hangi kelimeler daha baskın oluyor. Ülkemizde bir markanın oluşması hangi sözcüklerin geçmesinde bağlı.

Max Moda (3)
Moon Step (1)
Nalin (1)
NetWork (21)
Nine West (63)
Ojoo (1)
Palladium (2)
Paolo Ferri (1)
Paseart (1)
Pavement (2)
Penford (33)
People By Fabrika (9)
Pier Lucci (6)
PNK (2)
Rachel Zoe (1)
Rosee (2)
Rue (16)

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın