Bankkart Lira Nerelerde Geçerli, Nasıl Kullanılır 2022

Ziraat bankkart lira nerelerde geçerli 2022 yılı dahilinde bankkart lira anlaşmalı yerler ve daha fazlasını burada öğrenebilir ve bankkart lira kampanyasından kazanmış olduğunuz para puanları kolaylıkla harcayabilirsiniz. Ancak şunu unutmayın! Kazanılan bankkart lira ne yazık ki, ilgili sürelerde harcanmadığında kredi veya banka kartınızdan silinerek geri alınmaktadır. Axess chip para gibi birikmeyen bankkart lira para puanlarını zamanında kullanmanızı öneriyoruz.

Bankkart Lira Nerelerde Geçerli 2022

Bankalar arasında yaşanan rekabet bir futbol maçı gibi sahalara yansıyor. Bu kapışmadan kazanan taraf sadece bankalar olmayıp, müşteriler de olmaktadır. İlgili kredi veya banka kartı kampanyalarına katılarak her yıl binlerce lira değerinde para puan veya mil puan kazanmak mümkündür. Bankaların düzenlemiş olduğu her ay ki, kredi kartı kampanyalarına katılarak bu işlemlerden kazançlı çıkmak son derece mantıklı bir yatırım fikride doğurmaktadır. Bu bankalar arasında tüketicilerin fazlasıyla sahip olduğu ziraat bankası kredi ve banka kartı olduğu gibi diğer banklarında kampanyalarına katılarak, para puan, bankkart lira puan, chip para veya maxi para kazanmak söz konusudur.

 • Bankkart lira geçen süper marketler ve hiper marketler üzerinde harcama imkanı sunar. Bunlar Migros tüm şubeleri olup, carrefour marketlerde geçerlidir. Ayrıca şok, a101 ve bim de de ara sıra bankkart lira geçerli olabilir.
 • Yine bankkart lira geçen alışveriş siteleri ve diğer anlaşmalı siteler üzerinde kullanım imkanı var. Bunlar arasında n11.com, gittigidiyor.com, hepsiburada.com ve trendyol.com şeklinde.
 • Bankkart lira geçerli akaryakıt istasyonları ve benzinlikler yine bu puanların kullanımı mümkün. Bunlar BP, petrol ofisi, opet, shell şeklinde.
 • Seyahat alanında bankkart lira geçen acenteler ve tatil firmaları kullanabileceğiniz firmalar bulunur. Tatilsepeti, tatilbudur, etstur vb.

Çoğu ziraat müşterileri ile kazandıkları bankkart lira nerelerde geçerli harcama yapacaklarını öğrenmek isteyebilir! Öncelikle kampanya süreleri dahilinde kartınıza yüklendiği mesajı geldikten sonra size en yakın ziraat pos cihazı olan bir iş yerine giderek, bankkart lirayı harcayabilirsiniz. En yakın bakkalda bile ziraat pos cihazı var ise bu kazanılan bankkart lira geçerli olacaktır.

Bankkart Lira Nasıl Kullanılır?

Öncelikle sahip olmanız gereken ziraat bankası kredi kartı veya banka kartı olması gerekmektedir. Sonraki aşamada ise bankkart lira kampanyasına katılmanız gerekiyor. Bunun için

 • Bankkart mobil uygulamasını google play veya app store üzerinden indiriyoruz.
 • Bankacılık işlemlerinde kullanmış olduğunuz bilgileri, Ziraat bankasının resmi uygulaması olan Bankkart uygulamasına girerek, giriş yapıyorsunuz.
 • Bir sonraki aşamada ise uygulama içinde her ay güncellenen bankkart lira kampanyası tıklanarak katılım sağlanır.
 • Her kampanyada şartlar ve tutarlar farklı olduğundan size uygun olan bankkart lira kampanyasına katılarak, gerekli şartları sağladıktan sonra ilgili tarihte verilecek olan bankkart lira kartınıza yüklendiği mesajı geldikten sonra kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Bankkart kampanyalar için BURADAN bilgi alabilirsiniz… Chip para geçen yerler burada.

Bankkart Lira Anlaşmalı Yerler 2022

Kredi kartı görevi gören banka kartlarından da bankkart lira kazanmak mümkün. Genelde bankalar bu tür kampanyaları düzenlerken, kampanya şartlarını da ilgili programa eklemektedir. Sizler kampanya şartını okuyarak, hangi kartı kullanacağınıza karar verebilirsiniz. Bankkart lira geçen yerler için anlaşmalı firmalara odaklanabilirsiniz. Bunun için aşağıdaki kısımları inceleyerek kısa sürede bankkart lira harcama yapabilirsiniz.

 • Petrol Ofisi, Shell, Opet akaryakıt istasyonları
 • Ziraat bankası pos cihazı olan tüm işletmeler
 • Şok marketler zinciri

Ne yazık ki, kartlarındaki bankkart liraları harcamak isteyen vatandaşlar, bim ve a101 gibi alışveriş mağazalarında kullanamamakta. Ancak konu hakkında yapılan görüşmeler sonrasında bankkart lira anlaşmalı yerler 2022 yılı dahilinde artacak olup bu mağazalarda da yerini alacağı bildirilmiştir. Günümüze dönersek market ihtiyacı olan en yakın şok şubesine giderek, seçtikleri ürünlerin değeri kadar bankkart lira tutarından ücretsizce faydalanabilir.

Banka kartı puanları nerelerde kullanılır?

Banka kartı veya kredi kartı puanları var ise harcamak kullanmak için size en yakın şok, A101 ve migros şubelerinden birine giderek, kasiyere banka kartı puanını kullanmak istiyorum demeniz yeterlidir. Kasadaki pos cihazı sizin banka kartınızı destekliyorsa hızlıca kart puanları kullanılabilir.

Bankkart lira kaybolur mu?

Evet! Zira bankkart lira kullanılmadığında kampanya dönemi sonrasında silinir veya geri alınır. Bunun için kazanılan bankkart liraları kısa sürede kullanmanızı öneriyoruz.

Bankkart lirayı nasıl kullanabilirim?

Yapılması gereken ziraat bankası pos cihazının olduğu herhangi bir işletmeye giderek, kartın içindeki bankkart lira miktarını demeniz ve bunu kullanmak istiyorum diye belirtmeniz gerekiyor. En hızlı yerler arasında A101, şok ve migros şubeleri bulunur.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın