Beşiktaş Token Binance İle Anlaşma Yolunda!

Beşiktaş token, 2021 kasım ayından itibaren dünyaca ünlü kripto borsası olan binance.com ile token üretimi ve satışı için anlaşmak üzere olduğu gelen bilgiler arasında! Söz konusu üç büyüklerin taraftar token çıkarmasının ardından tüm gözler Beşiktaş kulübüne çevrilmiş ve birçok kripto borsası tarafından yakın takibe alınmıştı. Taraftarlar ve yatırımcılar da beşiktaş token ne zaman gelecek, sorusuna yanıt arıyor! Bitci.com, kointra.com, paribu.com ve socias.com derken kulüp yönetiminin adını fazlası ile söz ettirmek istemelerinden dolayı tercihini binance.com dan yana kullanacakları gelen bilgiler arasında.

Beşiktaş Token Son Dakika

Taraftar jetonu diğer adı ile token sahibi olmak isteyenler birçok aracı kurum dediğimiz kripto borsalarına üyelik açtırarak, bunlara sahip olabilir. Daha önce paribu.com da listelenmeye başlanan Fenerbahçe tokeni arz günü %300 üzerinde prim yapmıştı. Aynı şekilde Galatasaray taraftar tokeni de saniyeler içinde tüketilmişti. Dünyanın birçok spor kulübü taraftar tokeni anlaşması yapan socios.com da ise birçok ünlü kulübün taraftar jetonu satın alınabiliyor. Bu jetonlar sayesinde kulüp yönetimi, taraftarlarına söz sahibi verdikleri gibi kulübe ait olan birçok üründe indirimli satın alma imkanı da tanımakta. Özellikle socios.com sitesinden CHZ satın alarak, bu takımların taraftar tokeni satın alınabiliyor. Socios.com‘a girerek android veya ios uygulamasını indirip, üyelik açtırabilir ve hesabınıza CHZ coini satın alarak veya göndererek, taraftar tokeni almak mümkün!

BEŞİKTAŞ TOKEN SATIN AL

Paribu.com da ise daha önce Fenerbahçe ile anlaşarak 13 ağustos 2021 tarihinde ön satış sonrasında borsaya açılmıştı. Kripto para borsası paribu.com üzerinden yüz binlerce yatırımcı hızlıca bu tokeni alıp satarak, %300 değer kazandırmış sonrasında çift haneli rakama gelmişti. Şu sıralar Fenerhabçe tokenin adeti paribu.com da 65 TL civarında. (13.10.2021)

Binance.com ise taraftar tokeni piyasasına hızlı bir giriş yaparak Lazio kulübünü aldı. 1 lazio = 1 usd değerinden ön satışa bırakılacağı belirtilmiş. Öte yandan binance.com Türkiye ekibinden gelen son bilgilere göre beşiktaş kulübü ile imzaların atılması an meselesi olduğu ve görüşmeler sonrasında beşiktaş taraftar tokenin 2021 kasım ayında piyasaya sunulacağı belirtildi.

Beşiktaş Token Coin Ne Zaman Çıkacak?

Binance TR ekibinden gelen bilgilere göre kulüp ile ön anlaşmanın bu hafta yapılıp imzaların atılması bekleniyor. Öte yandan beşiktaş taraftar token coinin ise 2021 kasım ayından itibaren piyasada olacağı belirtildi. Söz konusu fiyatların ne kadar olacağı konusunda henüz resmi açıklama gelmezken, fiyatın en az 10 – 15 TL arasında olacağı ön görülüyor.

Öte yandan paribu.com ile de görüşmelerin devam ettiği de gelen bilgiler arasında. Söz konusu Beşiktaş token konusunda hala karamsar olsa da, birçok coin borsasının kulüp ile anlaşma zemini hazırladığının altını çizelim. Kulübün ise önceliği coin satışından gelecek olan paranın kulübü ekonomik açıdan destekleyecek düzeyde olması ön görülüyor.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın