Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? (En İyi Çözüm)

Bir erkek nasıl merak ettirilir? sorusuna cevap olabilecek bazı yöntemleri sizler için paylaştık. Bu yöntemleri doğru bir şekilde uygulayarak karşınızdaki erkeğin sizi merak etmesini sağlayabilirsiniz.

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir?

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir?

Bir Erkek Nasıl Merak Ettirilir? Sorusu, özellikle ilgisizlikten şikayet eden kadınların cevap aradığı sorulardan birisidir. Aslında bir erkeği merak ettirmek için bazı adımları uygulamanız gerekiyor. Erkeklere karşı duyulan ilgi, birçok erkeğin yapısından kaynaklı kadına karşı ilgisizlikle sonuçlanabiliyor. Bu ilgisizliği ortadan kaldırmak ve kendinizi ona merak ettirmek için bazı püf noktaları bilerek hareket etmeniz gerekmektedir.

Ortak Tanıdıklarınızdan İstifade Edin

Özellikle bitmiş olan bir ilişkide, hala karşı tarafa ilgi duyan kadınların karşı cinsi merak ettirmek için kullanabilecekleri yöntemlerden biridir. Ayrıldığınız kişiye karşı devam eden bir ilginiz varsa ve onu merak ettirmek istiyorsanız, bunu başarmanın en iyi yollarından birisi ortak tanıdıklarından faydalanmaktır. Fakat bu tanıdıkların şüphe uyandıracak biçimde davranmaları  yerine daha çok sizi anımsatacak konulardan bahsederek bunu yapmaları daha mantıklı olacaktır. Mesela sizin en çok sevdiğiniz bir şey hakkında konu açabilir ve böylelikle sizi hatırlaması  sağlanabilir. Ayrılmış olsanız bile karşınızdaki kişi hala hatıralarınıza saygı duyuyor ve içinde az da olsa duygu besliyorsa, sizi merak etmeye başlayacaktır.

Kıskandırın

Devam eden bir birlikteliğiniz varsa karşı tarafı kıskandırarak onda çok daha fazla merak uyandırabilirsiniz. Ayrıca karşıdaki kişiniz size karşı ilgisi olduğunu ve bir türlü açılamadığını düşünüyorsanız yine bu taktiği uygulamanız faydalı olacaktır.

Kıskançlık merak uyandıran duygulardandır. Bundan dolayı bir ilişkiniz yoksa bile varmış izlenimi bırakmanız yararlı olabilir. Fakat bunu yaparken aşırıya kaçmanız, henüz başlamamış olan ilişkinin bitmesine de neden olabilir.

Gizem Katın

Devam eden bir ilişkiniz varsa gizem katmak, erkekleri merak ettirmenin bir başka yoludur. Erkek veya kadın ilgi duyduğu kişideki gizemli halleri daha fazla merak eder. Hayatınıza dair bütün her şeyi karşı tarafa anlatmanız, bu gizemin çözülmesine neden olabilir. Bundan olayı özellikle onun merak edeceğinizi düşündüğünüz konularda hayatınıza az daha gizem katarak, size karşı olan merakının uzun süre devam etmesini sağlayabilirsiniz.

Peşinden Koşmayın

Seven kadınların yaptıkları en büyük hatalardan biri, karşı tarafın peşinden koşma çabasına girmektir. Sevginiz ne kadar fazla olursa olsun karşı tarafın peşinden koşmak yerine biraz daha mesafeli davranmak, size olan ilgi ve merakın artmasına neden olur. Erkeklerin elde etme güdüsü kadınlardan daha fazladır. Bu yüzden sizi tam olarak elde ettiğini ve peşinden koştuğunuzu düşünen erkek, beklenildiğinden farklı olabilir. Bekleyin, o size gelecektir.

Meşgul Olun

Telefonla aradığında anında bakmak yerine sonraki aramalara dönüş yapmanız onda merak uyandıracaktır. Sürekli bu şekilde davranmanız ilişkiye zarar verebilir, ondan dolayı dozunu ayarlamak önemlidir. Ayrıca onun her istediğinde müsait olsanız bile buluşmanız yapılan büyük hatalardan bir tanesidir. 

Erkekler Nasıl Merak Ettirilir? Sorusunu sizler için doğru bir şekilde paylaştık. Bu ipuçlarına biraz daha dikkat ederek karşı tarafta merak uyandırarak ilgiyi üzerinize çekebilirsiniz.

YouTube video

Konuşanlar bilet 2023 adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

3.5/5 - (2 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın