Bir Evim Güvenilir Mi? Bir Evim Kullanıcı Yorumları Şikayetleri

Bir evim kullanıcı yorumları dahilinde sisteme girmek isteyenler buradan bilgi ve bir evim şikayetlerini okuyarak, konu hakkında bilgi sahibi olabilir. Banka konut kredisi almayıp, faizsiz bir şekilde ev sahibi olma hayalini kuranlar, bu gibi sistemler sayesinde rahatlıkla ev alabilir. Söz konusu bir çok birey bir evim sartlarinın ne olduğunu merak edebilir. Bu konuda asıl merak uyandıranlar, bir evim kullanıcı yorumları veya şikayetlerinin neler olduğudur. Zaten buraları okuduğunuzda az çok, neyin neleri kapsadığını fark edeceksiniz.

Bir Evim Güvenilir mi?

Ev almak isteyenler, bankalardan konut kredisi çekip bankaya faiz ödememek adına bu gibi sistemleri kullanarak maliyetlerini aza indirebilir. Ancak burada önemli olan evin ne zaman teslim edileceğidir genelde bu aşamada kura yöntemi ile her ay kura yapılır ve size çıkana kadar işlem devam eder. Şans faktörü etkili olsa da, edinilen son bilgilere göre peşinatı fazla yatıranların daha erken ev sahibi olduğunu görülmüştür.

Son zamanlarda ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlar sebebiyle ev ve araba almak bir hayli zorlaştı. Ev almak kredili bir şekilde dahi çok zorken faizsiz bir şekilde ev almak insanlara hayal gibi gelebiliyor, fakat artık hayal değil. Bir evim sayesinde taksitli ve faizsiz bir şekilde ev veya bir evim araba sahibi olabilirsiniz.

Bir evim, ev, dükkan, araba gibi malların taksitli ve faizsiz bir şekilde alınmasını sağlayan bir firmadır. Bir evim firması kendilerinin geliştirmiş olduğu tasarruf yöntemleri sayesinde bir gün içerisinde onlarca kişiyi ev sahibi yapmayı başarmıştır. İsterseniz peşinat vererek kalan tutarı taksitlendirmek veya hiçbir ön ödeme olmaksızın istediğiniz evi taksitli ve faizsiz bir şekilde satın alabilirsiniz. Bir evim firması gayrimenkul sektörüne yaptığı yatırımlar sayesinde binlerce kişiyi ev sahibi yapmıştır. bir evim şikayet çözme konusunda da oldukça başarılı bir firmadır, bunu firmanın şikayet sitelerinden almış olduğu %96 memnuniyet oranı da kanıtlamaktadır.

Bir Evim Şikayetleri – Bir Evim Kullanıcı Yorumları

  • cep telefonu uygulamasını acilen geliştirmesi gereken bir kurum, müşteri ne kadar para ödediğini görmeli! 2 sene önce müşteri temsilcisi ödenen paralarının takibi yapılacağı sistem yapılacak demişti, ortada bir şey yok! (Ekşi Sözlük)
  • iki yıllık bir şirket hakkında şikayetvar sitesindeki tüm şikayetlerin olumlu sonuçlandırılmış olması, yapılan başvuru ve sorunların çözüldüğünü gösteren tüm mesaj ve yorumların gerçek olmadığını ve kendilerince girildiğini yeterince belli ediyor. ben de bir şirket kurarsam ilk işim sikayetvar isimli siteye ikiyüz şikayet girip ardından -bedeli neyse- düzeltmek olacaktır. ayrıca yapılan kura çekimlerinin de liste halinde yayınlanmaması, bu talihli katılımcıların kim olduklarının bilinmemesi! tablo veya liste halinde ilan edilmemesi çok garip. güven vermeyen, sosyal medyada çok fazla reklam ile piyasaya saldıran bir firma. (Ekşi Sözlük)
  • canlı yayında ve noterde yapıldığı iddia edilen kura sonuçlarını nedense görmek mümkün değil. her ay şu kadar insan ev – otomobil sahibi oldu iddiaları var. kim bu talihliler. neden bir listesi, iletişim bilgileri, en azından sosyal medya hesapları yok. çok fazla soru var ve hiçbirinin -kafa karıştırıcı ve net olmayan cevaplar dışında- yanıtı yok. ayrıca faizsiz finans sektöründe yer alan bir firmanın “ingiltere’nin en prestijli ödülleri olarak gösterilen best business awards’ın en prestijli kategorilerinden olan “en iyi inovasyon” ve “en iyi yeni ürün / hizmet” de birevim birinci seçilerek ödüle layık görüldü” reklamı ile davul zurna çalması da garip olan bir şirket kendileri.öyle sanıyorum ki hakikatte ayda bir – iki kişiye para veriyorlar, ne okunan isimleri kimse tanıyor, ne de o isimler birbirlerini tanıyor. yüzlerce kişi her ay sayemizde ev sahibi oldu diye beyanda bulunan bir firma. (Ekşi Sözlük)
  • şikayetvar sitesinde hemen hemen bütün şikayetlerin teşekkür mesajı ile şikayet sahibi tarafından siteden kaldırıldığı firma. nedir, ne değildir pek bir bilgim yok lakin ilk defa böyle müşteri memnuniyeti gördüm. biraz şaibeli gibi. (Şikayetvar)
  • şikayetvar sitesinde hemen hemen bütün şikayetlerin teşekkür mesajı ile şikayet sahibi tarafından siteden kaldırıldığı firma. nedir, ne değildir pek bir bilgim yok lakin ilk defa böyle müşteri memnuniyeti gördüm. biraz şaibeli gibi. (Ekşi Sözlük)

Bir Evim Kullananlar Ne Diyor?

Bir evim sayesinde ev almak isteyen vatandaşlar faizsiz ve hiçbir peşinat ödemeden, herhangi bir bankaya başvuruda bulunmadan ev sahibi olabiliyorlar. Tabii ki ev sahibi olmanızın karşılığında sizin belirleyeceğiniz taksit tutarı sonucunda, firmaya her ay düzenli bir şekilde borcunuzu ödemeniz gerekiyor.

Bir evim firması ev veya araba sahibi olmak isteyen kişilere pek çok ödeme yöntemi sunmuştur. Bu ödeme yöntemlerinden bazıları aşağıdadır:

  • Sıra tespitli tasarruf yöntemi

Bu ödeme yönteminde ilk olarak eğer peşinata sahipseniz peşinatını firmaya yatırırsınız, eğer peşinatsız bir şekilde ev almak istiyorsanız direkt olarak sonraki aşama olan taksit sayınıza karar verme aşamasına geçebilirsiniz. Tasarruf programınız 36 kişi olarak belirlenmişse eviniz için gerekli olan tutarı 36’a bölmelisiniz, çıkan tutar her ay Emin evim firmasına ödemeniz gereken miktardır. Evinizi teslim alma sıranız noter huzurunda yapılan çekiliş sonucunda belirlenecek ve sıranın size geldiği ay evinizde oturmaya başlayabileceksiniz. Evinizin teslim sırasının geçmemesi açısından bir evim sıra takibini düzenli bir şekilde yapmanız faydalı olacaktır.

  • Serbest planlı tasarruf yöntemi

Bu ödeme yöntemini seçtiğinizde ilk olarak almak istediğiniz evin fiyatını belirtiyorsunuz, daha sonra peşinat vererek veya vermeyerek bir ödeme planı belirliyorsunuz. Belirlediğiniz ödeme planında istediğiniz zaman borcunuzu erken bitirmek için erken ödeme imkanı mevcuttur, ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz.

Ev, araba ve dükkan almak isteyen kişilere faizsiz bir şekilde ödeme kolaylığı sunan Bir evim firmasından ev almak isteyen kişiler yaşadıkları şehirde bulunan Bir evim ofislerine giderek veya internet üzerinden bir evim yorumlarını okuyarak firmanın sektördeki geçmişi hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirler.
İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın