Blu TV Üyelik İptali Nasıl Yapılır? (HIZLI KESİN)

Dijital yayın platformu olan Blu TV hesabı açtıranlar belirli süre sonrasında blu tv aboneliğini kapattırmak veya sildirmek isteyebilir. Blu Tv müşteri hizmetlerine bağlanarak üyelik iptali yapılabildiği gibi blu tv hesabım sekmesinden de bu işlem yapılabilir. Ancak çoğu blu tv abonesi neyin nerede olduğunu bilmedikleri için bu işlemi zorlanarak yaptıklarını belli etse de, blu tv üyelik iptali sanıldığı kadar zor değildir.

Blu TV Müşteri Hizmetlerine Bağlanarak Üyelik İptali

Öncelikle blu tv üyelik işlemleri basit görünse de, iptal gibi durumlarda biraz zorlanabilir yeni kişiler. Üyelik iptali konusunda hızlı ve kesin işlemler blu tv hesabınıza giriş yaparak mümkündür. Ayrıca otomatik ödeme talimatı verenler ödeme aracını silerek de işlemlerin yapılmamasını sağlayabilir. Diğer bir kesin işlem ise blu tv müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanma seçeneği üzerinden bağlandığınızda blu tv hesabımı kapattırmak istiyorum demeniz yeterli olacaktır.

7/24 blu tv müşteri hizmetlerine bağlanmak mümkün olup, blu tv müşteri temsilcisi numarası 0 850 210 52 58 şeklindedir. Burayı arayarak, üyelik email adresinizi belirterek konu hakkında ne yapılması talep ediliyorsa o yönde işlemler hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur.

Blu tv müşteri hizmetlerine bağlandığınızda söylemeniz gereken Blu Tv üyelik iptali yapmak istiyorum. Her ne kadar blu tv birçok ayrıcalık içinde barındırsa da, ödeme işlemlerine ara vermek isteyen kişilerin artması nedeni ile bir süre üyelik iptali artabiliyor. Film, Dizi sektöründe yerli ve yabancı milyonlarca içeriği barındıran Blu TV dijital üyeliği uygun fiyatlar ile karşınıza çıkıyor.

Blu TV Hesabım Üzerinden Üyelik İptali

Ben müşteri hizmetlerine bağlanmadan doğrudan blu tv üyelik iptali yapmak istiyorum diyenler, blu tv’nin resmi sitesine giriş yaparak, hesabım sekmesinin altında bulunan ödeme bilgilerime tıklamalı açılan ekranda iptal et sekmesi çıktığında bu işlemi sağlayabilir.

Bildiğiniz gibi blu tv’ye ilk üye olanlardan 1 ay boyunca üyelik ücreti alınmamakta. Bu süreç boyunca dilediğiniz film, dizi veya birçok ürünü ücretsiz bir şekilde süresi dahilinde izleyebilirsiniz. Deneme süresi dediğimiz üyeliklerde ücretlendirme 1 ayın sonunda eklenen kredi kartı üzerinden alınmaktadır. Eğer kart bilgilerinizi girmemiş iseniz veya hatalı bir şekilde eklemişseniz zaten ücret çekilmez, çekilmediği içinde blu tv hesabınız pasife alınır.

Blu TV Uygulama İçi Satın Alma Üyelik İptali

Blu tv hem android hem de app store üzerinden indirilip kullanılabiliyor. Buradan indirilen blu tv uygulaması, uygulama içi satın alma şeklinde hizmet veriliyor. Yani uygulama açıldığı andan itibaren film veya dizi izlemek isteyenler için aylık bazda ücret talep eder. Uygulama içinde satın alınan blu tv aboneliği bakiye yeterli ise devam eder aboneliğe. Ancak bakiye bittiğinde blu tv aboneliği pasife alınıyor ve işlemler gerçekleştirilmiyor.

Uygulama içine girerek, blu tv üyelik iptali sekmesine tıklayarak, bu aboneliğinizi sonlandırabilirsiniz. App store üzerinden mevcut cihazınız dahilinde abonelikler sekmesine tıklayın sonrasında blu tv’yi işaretleyerek silin.

 

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın