Böbreğimi Satmak İstiyorum! Satın Alan Yerler 2024

Ülkemizde organ satışı yasak olup, çoğu vatandaş böbreğimi satmak istiyorum ilanlarına bakarak, böbrek satın alan yerler 2024 yılı dahilinde araştırmak isteyebilir. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var; her ne kadar geçim sıkıntısı yaşıyorsanız ve borç batağında olsanız dahi Allah’ın verdiği nimetleri para karşılığında asla satmayın ve aracı olmayın!

Böbreğimi Kime Satabilirim?

Böbreğinizi sadece kendinize satabilirsiniz. Yüce Allah insanı yaratırken, her organının bir işlevi olması nedeni ile eşsiz güzellikte yaratmıştır. Allah göstermesin böbrek iflasında diğer böbreğiniz yine iş görecektir. Ancak 2 böbreğin göreceği yük ile tek bir böbreğin görmesi gereken iş yükü çok ağırdır. Yani boşuna yüce Allah sizlere iki böbrek vermemiştir. Ülke şartları cidden zor ve iş olmadığı anda çıkılmaz bir duruma girmektedir. Borçların artması aslında sizlerin ellerinde olan ve bilinçsizce harcama yapılmaması durumunda önlenebilir bir kavramdır. Yani ihtiyacınız olmayan bir ürünü almak veya fazla para vermek mantıksız bir alışveriş hamlesidir. Şöyle düşünebiliriz;

  • Asgari ücret ile çalışan birinin iphone serisinden biri olan cep telefonunu satın alması! Sorduğumuzda ise benim neyim eksik başkalarından diye dert yanması! Oysa ki, sıradan bir android telefonu dahi senin işine görebilir ve sırf sen bunu aldın diye kimse seni yargılama hakkına sahip olmaz.
  • Kart borçlarım çok fazla bu nedenle böbreğimi satmak istiyorum diyenler de var! Yahu arkadaşım kart borçlarını kim yaptı? Neden yaptın? Biri seni zorla bu borçlara sokmadığı için ayağını yorganına göre uzat. Varsa fazla kartın tüm borçlarını tek bir banka üzerinden yapılandırma yaparak öde ve tek taksit ile bir bankaya borçlan; böbrek satmana gerek yok!
  • Haciz oldu icralık oldum böbreğimi satmak istiyorum! Çok kötü bir durum ancak böbreğini kime satacaksın, satman yasal değil ayrıca suç! Bu nedenle illegal işler ile uğraşma! Allah tüm insanlara çare bulan yeni kapılar açar. Bu kapılara doğru yönel! İllegal işlerden uzak dur ve çevrene danışarak, borç para alarak evini, iş yerini varsa borçlarını hacizden kurtaracak yardım al. Gerekirse bankaya yeniden danışarak, ihtiyaç kredisine başvur.

Böbrek Satın Alan Yerler 2024

Böyle bir şeye asla kalkışmayın ve gördüğünüz gibi o yakınlarınızı uyarın. Tek böbrek ile hayatınıza devam etmek çok büyük risktir. Boşuna yüce Allah, sizlere iki böbrek vermemiştir. Her organın bir görevi olduğu gibi eksik olan bir organ durumunda ne yazık ki, yan hastalıklar ve belirtiler hızla çıkacaktır. Doktor tavsiyesine odaklanın ve böbrek satın alan yerler kısmına hiç girmeyin.

Sahibinden satılık böbrek; ne yazık ki çoğu kişi bu gibi eticaret sitelerine ilan vermekle beraber insanları suça teşkil eden davranışlar sergilemektedir. Sizlerde bu gibi ilanlara kanmayın zira bu gibi şahıslar ile irtibat kurduğunuzda sizleri kötü duruma düşürebildikleri gibi bu dünyadan göç etmenize neden olabilirler. Borç batağına saplanan vatandaşların satılık böbrek ilanlarına itibar etmemeleri ve bu yola asla girmemeleri önerilir.

UYARI: Arkadaşlar asla böbreğinizi satmayın ve asla birine kefil olmayın. Böbreğiniz, insanların yaşamı için önem arz eden organların başında gelmektedir. Ne kadar zor durumda kalsanız dahi ülkemizde yardım kuruluşları dahil bir çok hayırsever iş adamları bile bulunur. Eş dost derken yanı başınızda Allah’ın olduğunu asla unutmayın!!

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın