CEPTETEB Çalışma Mesai Saatleri 2020

2020 cepteteb mesai çalışma saatlerini öğrenerek en ufak bir sorunda ne zaman teb müşteri hizmetini aramanız gerektiğini öğrenerek emin adım atabilirsiniz. Bildiğiniz gibi müşteri hizmetlerine hafta sonları bağlanmak oldukça süre alan bir uğraş olması nedeni ile buradan cepteteb müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma tuşlarını da öğrenmiş olacaksınız.

Ülkemizde şubesiz bankacılık son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Bunun oldukça memnuniyet verici bir gelişme olduğunu ifade edebilirim. Cepteteb çalışma saatleri 2020 yılı dahilinde güncellendi. Çünkü şubesiz bankacılık veya diğer bir tabirle masrafsız bankacılık adı üstünde insanları birçok masraftan kurtarıyor. Ülkemizde şubesiz bankalar arasında yer alan bir diğer banka ise Türkiye Ekonomi Bankası olup bu yöndeki hizmetleri ise CEPTETEB adını verdikleri hizmettir. Bu yazımızda ceptetep çalışma saatleri hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Cepteteb Mesai Saatleri 2020

TEB bünyesinde faaliyet gösteren cepteteb bir çok avantajlı bankacılık hizmetleri ile karşımıza çıkmakta. Online başvurularda avantajlı fiyatlar, uygun vade seçenekleri dahilinde ucuz kredilerden yararlanabilirsiniz. Üstelik cepteteb ile para gönderme alma işlemlerinde hiçbir ücret kesintisi söz konusu değil.

  • CEPTETEB işlem saatleri olarak hafta içi 09:00 ve 18:00 saatleri arasıdır. Bu saatler dışında kalan zamanlarda döviz alım/satım işlemlerinizi CEPTETEB internet şubesinden yapabilirsiniz.
  • CEPTETEB destek merkezi 7/24 hizmet vermektedir. Yani haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca destek merkezi ile iletişime geçebilir sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

Sizlerde şubesiz bankacılık hizmeti almak istiyorsanız tercihiniz kesinlikle TEB bankası sayesinde cepteteb hizmeti olmalı. Hem ücret kesintisi yok hem de bir çok bankacılık hizmetinde masraf alınmıyor. Söz konusu kart aidatı yansıdığında hemen müşteri hizmetlerini arayarak, konu hakkında itiraz etmeniz yeterlidir. İlgili personel sizlere para puan veya bonus karşılığı olarak kart iadesini hızla yapacaktır!

Cepteteb İletişim Adresi Telefonu

Masrafız ve şubesiz bankalar ile ilgili bilgilendirici içerikleri sizlerle paylaşmaya kaldığımız yerden devam ediyoruz. Kurumlardan hizmet almak veya aldığımız hizmetlerle ilgili bilgi almak, yaşadığımız sorunlarla alakalı çözüm almak amacıyla çoğu zaman hizmet aldığımız kurumların adres ve telefon numaralarını arayıp dururuz.

Eğer bir CEPTETEB müşterisi iseniz veya herhangi bir konuda bilgi almak için cepteteb müşteri hizmetleri numaralarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Kısa zamanda oldukça geniş bir müşteri kitlesine ulaşan CEPTETEB, kalitesini müşteri ile de gösteriyor. CEPTETEP müşteri temsilcisine ulaşmanın birçok yolu vardır. Bunların başında ise Facebook ve Twitter üzerinde kendileri iletişime geçmek vardır. Sosyal ağ hesaplarınızdan kendileri iletişime geçerek merak ettiklerinizi sorabilir sorunlarınıza çözüm üretebilirsiniz.

Yok ben cepteteb müşteri hizmetlerini arama yolunu kullanarak iletişime geçmek istiyorum diyorsanız sizler içinde kolay bir yol var. Cepteteb müşteri temsilcisi ile telefonda görüşerek sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

  • CEPTETEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0850 222 09 29 

Yukarıda verdiğimiz iletişim kanallarını kullanarak bilgi alabilir veya sorunlarınIza çözüm üretebilirsiniz. CEPTETEP internet üzerinden destek almak istiyorsanız, aşağıdaki link aracılığıyla destek merkezinden destek alabilirsiniz.

CEPTETEP Destek Merkezi Adresi : https://www.cepteteb.com.tr/cepteteb-destek-merkezi

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın