Cepteteb Kart Şifresi Nasıl Alınır? (HEMEN ANINDA ŞİFRENİ AL)

Kredi veya banka kartı cepteteb olan bireyler, anında kart şifresi alma aşamasında ne yapacaklarını bilmeyebilir. Cepteteb kart şifresi almak isteyenler hemen aşağıdaki yönergeleri takip ederek, şifresini alabilir ve kartını kolayca kullanma fırsatını yakalayabilir.

  • Kredi kartı şifresi almak için, anında şifre alanından kart numarasını girerek veya müşteri hizmeti numarasını aramanız yeterlidir.

Cepteteb Kart Şifre İşlemleri

Kredi kartı ihtiyacı olup da, kart başvurusunu TEB’den yapan müşteriler, bir hafta sonrasında eline geçen kartın şifresinin ne olacağını düşünebilir. Bu aşamada kart ile beraber gelen A4 kağıdında gerekli açıklamalar mevcuttur. Burada öncelikle kart şifresinin nasıl alınacağı konusunda detaylı bilgiler söz konusudur. İşte şu numarayı arayın şuraya mesaj atın gibisinden. Ancak bir çok müşteri tam olarak bunu anlamayabilir zira karmaşık gelen yazılar sonrasında kişilerin aklı bulanabilir. Şimdi sıra sıra nasıl cepteteb kart şifresi alacağınızı belirtelim.

Kart şifresini farklı yöntemler veya yerlerden almak mümkündür. Öncelikle bu aşamaya geçersek; teb.com.tr veya wap.teb.com.tr şeklinde giriş yapabilirsiniz. Cepteteb internet bankacılığı üzerinden yapılabilir. Ancak ilk kez kart alanların bu işlemleri bilmesi oldukça zordur. Ayrıca diğer yöntemlere baktığımızda TEB Şube ve ATM’lerinden veya 0850 200 0 666 TEB Telefon Şubesi’nden de kart şifresi alınabilir.

Cepteteb Kredi Kartı Şifresi Nasıl Alınır?

Kısa yoldan kart şifresi almak isteyenler, 0850 200 0 666 numarasını ücretsiz arayarak, önce 4 sonrasında 3 tuşuna basarak, beklemeden konuşa geçebilir. Cepteteb müşteri hizmetlerine anında bağlanmak isteyenler bu yöntemi kullanabilir. Zira müşteri temsilcilerine bağlanmak için dakikalarca telefonun başında beklediğimiz günler de olmuştur. Bu nedenle her müşteri, zaman kaybetmeden hızla müşteri hizmetine bağlanıp, cepteteb kart şifresini almak istemekte. Ne kadar hızlı işlemler olursa, insanların olumlu yaklaşımı bir o kadar artacaktır.

Cepteteb Anında Parola Alın

Yukarıdaki link üzerinden giriş yaparak, elinizdeki kart türü hangisi ise onu seçeceksiniz. Yani banka kartı, kredi kartı veya henüz teb müşterisi değilim kısımlarından birini. Sonrasında kart bilgileri alanında sizden talep edilen kısımlar söz konusu. Sonraki aşamada ise kart numaranızı girmeniz belirtilir. Hemen aşağıda ise kartın arka yüzündeki 2 ve 3. hane olarak kart güvenlik numarası adı verilen 3 rakamdan oluşan kısmın sadece 2 ve 3 rakamını girip, sağındaki cep numaranızı yazmanız talep edilir.

Hemen altında ise 4 haneli kredi kartı şifreni girmeniz yeterli olacaktır. Diğer aşamalarda girmiş olduğunuz cep telefonuna mobil sms kodu gelecektir. Bunu sistem sizlerden talep edecek ve doğru girdiğinizde artık girmiş olduğunuz kart şifreniz onaylanacaktır. Şifrenizi güvenli bir şekilde kullanarak bankacılık işlemlerinizi anlık hızlarda yapmak mümkün artık.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın