Denizbank Faizsiz Kredi Nasıl Alınır?

Faizsiz kredi veren bankalar arasında 2000 TL ye kadar limitli nakit ihtiyaç kredisi almak isteyenler en yakın denizbank şubesine giderek başvuruda bulunabilir. Bunun için şart olmaksızın sizlere anında nakit para verilmektedir. A101’den faizsiz kredi desteği ile denizbank ortak anlaşması çerçevesinde alınan 100 TL hediye çeki sayesinde tam 2000 TL değerinde ihtiyaç kredisi verilmekte. Üstelik faizsiz olup vade süresi 6 ay ile sınırlı. 2000 TL üst sınırı olup, uygun vade seçeneği ile ihtiyaçlarınıza anlık çözümler getirmekte.

A101 100 TL Hediye Çeki Kredi Kampanyası

Öncelikle şunu bilmenizde fayda var ; krediden herkes yararlanabilir ister erkek ister bayan olsun fark etmiyor. A101’den alınan 100 TL hediye çeki ile başlamakta. Aldığınız bu hediye çekini en yakın denizbank şubesine ibraz etmeniz gerekiyor. Hediye çeki elinde olmayanlar ise a101’den aldıkları faturayı da gösterebilir. Bildiğiniz gibi A101 ve denizbank yeni anlaşmaları sayesinde bir kredi kampanyası (tüketici – ihtiyaç) düzenleyip, medya ile paylaştılar. Buna göre kredibilitesi yani kredi notu iyi olan müşterilere bir kredi paketi sunuldu. Bu paket içerisinde 2000 TL’ye kadar 6 ay vadeli ihtiyaç kredisi verilmekte. Üstelik kredi masrafsız olup sadece hayat sigortası ücreti kesiliyor. Bunun da ücreti 6 ay vade için 16.38 lira.

  • Kredi hayat sigorta ücreti 6 ay için 16.38 lira ile 40 lira arasında

A101’den alınan hediye çeki ile denizbank üzerinden çekilen kredi vade süresi 6 ay ile sınırlı. Bankanın ön şartlarından en önemlisi kişinin kredi notu. Ortalama olarak bir şahısta bankanın arayacağı kredi notu skoru ise 1100 puan bandında.

Denizbank A101 2000 TL Kredi Kampanyası

İlgili kredi kampanya süresi temmuz 2019 ile sınırlı olduğu belirtmiştir. Şubeler ile yapılan temaslarda kredi notu olan her bireyin başvurması gerektiği ve 6 ay vade ile 2000 TL uygun bir kampanya. Krediye başvurular aşamasında önceliğiniz denizbank şubesi olmalıdır. Sonrasında ise denizbank sms kodu ile de başvuru yapılabilir. Bunun için A101K boşluk TCK no yazıp 3280 mesaj atarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Her kredi de olduğu gibi hayat sigortası zorunlu kılınmıştır. Günümüz şartlarında her hangi bir bankadan alınan kredilerde banka ön koşul olarak hayat sigortasının devreye alarak, kendini koruma altına alır. Bu nedenle denizbank A101 2000 TL kredi kampanyası için de hayat sigortası zorunlu kılınmıştır.

A101’den faturayı alamayan veya hediye çekini ibraz etmeyenlerin başvuruları onaylanmaz. Bu yüzden önceliğiniz bunu tamamlamak olup, sonrasında banka şubesinin yolunu tutmak. Kredi için gerekli belgeleri A101 mağazalarından ve 0850 222 0 800 numaralı müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın