Eminevim Güvenilir Mi 2024 (EMİNEVİM KULLANICI YORUMLARI)

Bankalara bulaşmak istemeyen vatandaşlar, eminevim güvenilir mi, eminevim kullanıcı yorumları sorusuna yanıt arayabilir. Zira faizsiz ve güvenilir olmasının yanı sıra avantajlı bir topluluk olarak görülen eminevim kullanıcı yorumları ile de oldukça popüler bir şirket. Bankalara faiz ödemeden nasıl ev sahibi olacağınızı düşünenler, karşılarına emin evim gibi faizsiz kredi sayesinde ev sahibi yapan firmaları göreceklerdir. Aileler ise eminevim güvenilir mi, varsa kullananlar neler diyor diye aramalar yapmakta. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli husus aslında sözleşme içeriğidir. Zira ev konusunda firma teslim açısından son derece güvenilirdir. Ancak sıra beklemek açısından ideal davranmadığı gelen bilgiler arasında. Zira parayı fazla bastıranın çekiliş sayısı artıyor ve daha erken teslim etme aşamasına geçiyor. Bu da bir nevi paralı torpil ile özdeşleşiyor.

Eminevim Güvenilir Mi? Kime Ait?

Bankaların faiz oranlarına karışmadan ev almak 27 yıldır Eminevim ile mümkün. 1991 yılında Emin Üstün tarafından kurulan Eminevim isimli oluşum, dünyada sürdürülen bir ev alma sistemini Türkiye’ye entegre etmeye çalışan ilk projedir. Bankaların belirlemiş olduğu fiyatların çok çok altında bir komisyon ödeyerek dahil olabileceğiniz bu sistem sayesinde kendi evinize daha uygun bir fiyata sahip olabiliyorsunuz. Herhangi bir peşin ödeme yapmanızı da zorunlu kalmayan bu sistem ile kendi ödeme çizelgenizi oluşturarak bütçenize göre ödeme yapıyorsunuz. Bu sayeden kendi evinizin sahibi olurken herhangi bir ödeme güçlüğü de yaşamıyorsunuz.

Diğer bir isim ile karşımıza çıkan eminevim günümüzde Elbirliği Sistemi olarak adlandırıldı. Bankalardan konut kredisi çekmek istediğinizde bankaya vereceğiniz faiz tutarları olmadan eminevim ile ilk aydan itibaren ev, konut sahibi olabilirsiniz. Üstelik sadece bulunduğunuz il veya ilçe ile sınırlı kalmayıp, yurdun herhangi bir beldesinden dahi konut satın almak mümkün. Bu nedenle bireyler eminevim den ev alınır mı düşüncesinde olanlar tercihlerini bu firmalardan yana kullanabilirler.

Eminevim ile Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Eminevim ile aylık taksitler ödeyerek ev sahibi olabilmek için 3 seçeneğiniz var. Bunlardan 2 tanesi herhangi bir peşinat gerektirmeden ev sahibi olmanıza imkan sunuyor. Öncelikle kendi aylık ödeme planınızı belirliyorsunuz. Planınıza göre çeşitli sayıda kişinin bulunduğu gruplara dahil ediliyorsunuz. Dahil olduğunuz gruptan her ay 1 kişi evine kavuşuyor. Diğer yöntem de de aylık ödeme planlarınıza göre bir gruba dahil oluyorsunuz.

Taksit sayınızın ortasındaki taksiti ödediğiniz zaman evinizi alabiliyorsunuz. Üçüncü yöntem de bir miktar peşini bulunan ev alıcıları için oluşturulmuş bir yöntem. Elinizdeki peşinata göre bir ödeme yöntemi belirliyor, yapacağınız peşin ödeme miktarı ne kadar fazlaysa evinizi de o kadar erken teslim alıyorsunuz. Bu yüzden Eminevim, elinizde az miktarda peşin para olsa bile size ev alma imkanı sunuyor. Bankalardan kredi onayı alamayanlar, banka müdürü kredi verme yetkisi konusunu incelemeli!

Eminevim Güvenilir Mi 2024

Eminevim 1991 yılında kurulan ve bugüne kadar Türkiye’de 100 binin üzerinde vatandaşı ev sahibi yapan bir sistem. İnternet platformlarında sistemi şikayet eden herhangi birileri bulunmuyor. Genel olarak sistemi kullanan kişilerin sistemden memnun olduklarını ve Eminevim sayesinde ev sahibi olduklarını görüyoruz.

Eminevim ile sıfır peşinat imkanından yararlanmak mümkün olup, erken teslimat imkanı sunuyor. Üstelik bankalarda konut kredisi başvurusunda ödeyeceğiniz ekspertiz ücretleri, firmada organizasyon ücreti olarak karşımıza çıkıyor. Ancak bu bedeli +6 taksit ile ödemek mümkün. Bireyler için asıl önemli olan bankalara nazaran yüksek faizli tutarların vatandaşın cebinde kalması.

Ahmet R. : Firma ile 4 yıldır çalışıyoruz ve şuanda bana verdikleri evde oturuyor ve bunları yazıyorum. Firma güvenilir bana göre sadece ara ödemelerde bazen tutarlar değişiyor.

Seda K. : Aslında firma ile bir arkadaş sayesinde tanıştım. Ödeme aşamasında çok araştırma yaptım ve bankalardan çok avantajlı olduğunu fark ettim. Dile kolay 6 aydır ödeme yapıyorum ancak çekilişte şansım yaver gitmedi. Bakalım sonraki çekilişte neler olacak.

Serdar B. : Sistem çok güzel ancak yeni gireceklere önerim kesinlikle sözleşme içeriğini okuyunuz hatta işi bilen bir avukat ile giderek sizlerden kesilecek olan tutarları kaleme alsın. Sonuçta para veriyoruz ve ülkenin gidişatı iyi değil!

Beyazıt O. : Ben sisteme 9 ay önce girdim ve evin teslimi ilk çekilişte yapılmadı. Zira çekilişte şansım yaver gitmedi. Sonrasında araştırma yaptım ne kadar peşin ödeme fazla yaparsam çekiliş sayım artıyormuş bende fazladan para verdim. Sonuç itibari ile bu ay çıkma ihtimali %80 imiş.

Sizlerde konu hakkında yorum yapmak istiyorsanız AŞAĞIDAKİ EKRANDAN BİZLERE ULAŞARAK ÖZGÜN FİKİRLERİNİZİ BELİRTEBİLİRSİNİZ. Zira eminevim güvenilir mi, en fazla merak edilenler arasında. Bu sisteme girecek ve girmiş olanlar güncel yorumları öğrenmek isteyebilir.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın