Engelli Maaşına Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Adrese teslim kredi kartı veren bankalar arasında 2021 yılında başta engelli maaşına devlet bankaları destek olurken, özel bankalarda artık kredi kartı vermektedir. Kredi kartı insanlar için ne kadar faydalı bir bankacılık ürünü olsa da, engelliler ve bu vatandaşlarımıza bakan bakıcılar içinde oldukça önemlidir. Ancak bir çok banka engelliye kredi kartı verse de bazıları onay vermemektedir. Bugün sizlere engelli maaşına kredi kartı onayı veren bankalar 2021 adlı konuyu tüm yönleri ile ele alacağız.

Hızlı Kredi Kartı Başvurusu

Hepimiz her an engelli olabilir hepimiz bir engelli adayıyız bunu asla unutmamalı ve hayatımızı buna göre yaşamalıyız. Hayatımızda yaptığımız bir takım davranışlar bizim hayatımıza engelli olarak devam etmemize neden olabilir bu yüzden engelli bireyleri ve adaylarına bu konuda detaylı bilgi vermemiz gerekir. Engelli maaşına kredi kartı veren bankalar nelerdir?

Ziraat bankası, Vakıfbank, Halkbank, Denizbank, Akbank, Garanti Bankası, Yapı Kredi Bankası gibi bankalar her zaman engelli maaşını baz alarak kredi kartı konusunda destek sağladığı bilinmektedir.

Kredi kartı veren bankalar bu şekildedir ancak diğer bankalarımızın da kredi kartı konusunda destekleri olduğunu bilmekteyiz, diğer farklı bankalarla yani listede olmayan bankalarla da görüşerek bu konuda detaylı ve kesin bilgiye ulaşabilirsiniz. Engelli bireylerin sosyal yaşamdaki faaliyetlerinin arttırılmasına ilişkin pek çok farklı banka bu tarz faaliyetleri desteklemektedir bunlara en güzel örnek engelli maaşına verilen kredi ve kredi kartı desteğidir. Özellikle Ziraat bankasının bu konuda engelsiz hayat şeklinde başlattığı bir proje mevcuttur.

Uygun Kredi Kartı Başvurusu

Engelliler için en uygun kredi kartı hangi banka tarafından sağlanmaktadır? Engelliye kart ve masrafsız kredi kartı ile ilgili işlemlerinizi yukarıdaki listede yer alan bankalar başta olmak üzere diğer bankalarla da görüşerek detaylı şekilde bilgi aldıktan sonra işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Engellilere verilen kredi kartlarından pek çok banka aidat gibi tutarları almadığını biliyoruz. Bu yüzden bankayla birebir görüşme yapmak her zaman sizin banka tarafından kesilecek aidat ve benzeri işlemleri en aza indirmeniz için uygun olacaktır. Ziraat bankasının başlatmış olduğu engelsiz hayat projesi kapsamında sizler de engelsiz kredi ve kredi kartı işlemlerinden kolay ve hızlı şekilde faydalanabilirsiniz. Engelsiz kredi desteğinizi de aynı şekilde kredi kartı gibi alarak kısa sürede paranızın hesabınıza geçmesini sağlayabilir ve kredi kartınızın da adresinize gelmesini kolay ve hızlı şekilde sağlayabilirsiniz.

Engelli maaşına kredi kartı veren bankalar hakkında detaylı bilgi verdik, sizler de yazıya ekleyeceğiniz yorumla ile yazıya katkıda bulunabilir ve diğer ziyaretçilerle etkileşimde bulunabilirsiniz.

Bakıcıya Masrafsız Kredi Kartı

  • Cepteteb kredi kartı başvurusu ; başvuru yaptığınızda ortalama 1 hafta içinde kartınız elinizde oluyor. Bir çok ayrıcalık veren cepteteb kredi kartı TEB bankası tarafından müşterilere verilir. En önemli avantajlı tam 500 TL’ye kadar bonus vermekte. Fatura talimatı, sözünüze bonus, alışverişlerde %20 indirim hatta taksit sayısına ek +3 taksit yapma şansları da var.
  • One Garanti kredi kartı başvurusu ; Garanti bankası uygulaması olan one garanti ile havale eft ücretsiz üstelik birikim kumbara sayesinde %10 üzeri faiz oranları ile mevduatlara getiri söz konusu. Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu yaparak bu uygulama üzerinden bir çok avantaja sahip olabilirsiniz.
  • Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu ; Kuveyt türk hizmeti olan senin bankan ile eft veya havaleye para ödenmez. Bir çok vadeli mevduat hesaplarında kazanç söz konusu. Altın hesapları sayesinde altınların yastık altında kalmadan senin bankan sayesinde değerine değer katacak.
  • Akbank direkt kredi kartı başvurusu ; Akbank kırmızı banka olarak hafızalarda yer edinse de, bankanın bankacılık hizmetlerinden en önemlisi olan kredi kartı hizmetinden yararlanmak mümkün. Yapmanız gereken ise sadece akbank direkt bankacılık içinde kart başvurusu yapmak. Kartınız sadece 7 gün içinde elinizde olacak.
  • QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ; Kredi kartı limiti en yüksek olan bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank ile kart limitiniz 3500 TL den başlıyor. Ancak kredi notuna göre bu limit her ay güncelleniyor yani bir sonraki ay bir bakmışsınız kart limitiniz 10.000 TL olabilir. Ülke vatandaşlarının bankacılık ürünleri arasında fazlası ile kullandığı ürünlerin başında kredi kartları gelmesi, bu limitin de devreye girmesinin ardından insanları buraya yönlendirmekte.
  • Enpara Kredi Kartı Başvurusu ; QNB Finansbank hizmeti olan enpara.com sayesinde hem eft hem de havale masrafları sıfır tl olmakla beraber ömür boyu masrafsız bankacılık sloganı ile yola çıkmıştır. Bu hizmetlerden bir tanesi de enpara kredi kartı olup, aidatsız bir kart türü olmakla beraber aidatı sizlere veren bir bankacılık ürünüdür.
İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın