Modern technology gives us many things.

Enpara Çalışma (Mesai) Saatleri 2020

Enpara.com müşteri hizmetleri ve banka çalışma mesai saatleri 2020 yılında değişmiştir.

Enpara ile çalışan banka müşterileri, bankanın açılış kapanış saatlerini öğrenmek isteyebilir. 2020 enpara mesai saatleri değişmiş olup, ilgili numaralar üzerinden destek almak mümkün! Şubesiz bankacılık hizmetinin ülkemizdeki ilk örneği olan Enpara ile ilgili paylaşımlarımıza kaldığımız yerde devam ediyoruz.

Enpara.com ile çalışma saatleri 2020 yılında güncellenerek, 7/24 sizlere hizmet veriyor. İnsanların Enpara ile ilgili sordukları ve internette aradıkları konuların başında enpara çalışma saatleri ilgiliydi. Bizde şubesiz bankalar sitesi olarak bu konuya duyarsız kalmak istemedik ve enpara mesai saatlerini sizler için araştırdık.

Enpara Mesai Saatleri Kaç?

Değerli arkadaşlar, enpara çözüm merkezindeki sistemler 7/24 çalışmaktadırlar. Ancak müşteri danışmanları saat 08:00 ile gece 01:00 arası alışıyorlar. Yani siz saat gece 01:00’dan sonra müşteri danışmanlarına ulaşmak isterseniz ulaşamazsınız. Bunun yerine karşınıza sesli mesaj sistemi çıkar ve bu şekilde mesaj bırakabiliyorsunuz. Konu kart ve kredi kartının güvenliği olunca güvenlikle ilgili birimler günün her saatinde size yardımcı olacaklardır.

Masrafsız bankacılık olarak bilinen Enpara, yaptığı çalışmalarla adından sıkça bahsedilmeye devam ediyor. Çıkardıkları kredi kartı ile yediden yetmişe birçok insanın beğenisini kazanan Enpara, bu kredi kartının sahip olduğu özellikler ile de oldukça ses getirmişe benziyor.

Enpara İnternet ve Cep Şubesi Çalışma Saatleri

Yapacağınız para transferi veya ödemeler diğer bankalara değil ise günün herhangi bir saatinde, tüm işlemlerinizi, en ufak bir zaman kısıtlaması olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Söz konusu diğer bankalara transfer ise o zamanda  09:00 ile 17:15 saatleri arasında işlemlerinizi yapabilirsiniz. Fatura ödeme işlemleri içinse kurumların belirlediği zaman kısıtlamaları geçerlidir.

Enpara.com bildiğiniz gibi son aylarda aidatsız kredi kartı çıkardı. Aidat almadan sizlere her yıl 100 TL nakit parayı, kredi kartınıza peşin olarak yüklemekte. Ancak bunun içinde 6 ekstrenizde en az 10 TL olacak şekilde 10 adet işlem yapmanız zorunludur. Ülkemizde aidat veren kredi kartı olarak bilinen enpara kredi kartı ile ilgili başvuru sürecini ve nasıl başvurulacağı ile ilgili sizlere bilgi vermeye çalışacağız. Enpara kredi kartı başvurusu ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bilgimiz dahilinde cevaplamaya çalışacağız.

Sizi hiç yormayacak birkaç adımdan sonra kredi kartı başvurunuz tamamlanmış olacak. Burada iki önemli husus karşımıza çıkıyor. Birincisi eğer siz bir enpara üyesi iseniz yapacağınız tek şey ürünler ve kredi kartı menüsünden başvurunuzu yapmak ve sonucu beklemek olacaktır. Diğer bir adım ise yine eğer enpara müşterisi iseniz cep şubedeki kredi kartı menüsünden başvurunuzu yapmanızdır.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku