Enpara Cep Telefonuna Havale Eft Yapma

Enpara.com ile cep üzerinden nasıl havale veya eft yapacağını öğrenmek isteyenler öncelikle cebe para transferine bakmalıdır. Bunun için aşağıdaki yönergeleri takip ederek, cebe para gönderme işlemlerini halledebilir. Enpara cebe havale yapabilmeniz için mobil uygulama üzerinden işlem yapmanız gerekiyor. Bu işlemi yapmak için mobil uygulamada transfer bölümüne tıklıyorsunuz. Karşınıza alıcı seçimi ile ilgili bir bölüm çıkacaktır. Siz cep telefonuna butonuna tıklıyorsunuz. Ardından açılan yeni bölümde alıcının cep telefonu numarasını yazıyorsunuz. Bir alt bölümde de tutarı yazdıktan sonra gönder butonuna basıyorsunuz ve karşı tarafa parayı göndermiş oluyorsunuz.

Cebe Havale Eft Nasıl Yapılır?

Şubesiz bankacılık her geçen gün gücüne güç katarak yoluna devam ediyor. Ülkemizde bu alanda hizmet veren sektörün önemli markalarından biri olan Enpara ile dilediğiniz kişilerin cep telefonu numaralarına ücretsiz bir şekilde 7/24 para gönderebilirsiniz. Cep telefonu para transfer işlemlerinizi sadece TL cinsinden ve yurt içi operatörlere ait numaralara yapabilirsiniz.Cep telefonu para transferi işlemleri ücretsizdir.

Günlük 2 adet ve toplamda 500 TL, haftalık 4 adet ve toplamda 1000 TL, Aylık 6 adet ve toplam 1.500 TL ile sınırlıdır. Siz karşı tarafa para gönderdiğinizde alıcıya bir bilgilendirme mesajı gidecektir. Alıcı bu mesajı aldıktan 24 saat içinde bir QNB FİNANSBANK ATM’sine giderek parasını çekebilir. Gönderdiğiniz parayı alıcı hiç bir ücret kesintisi yaşamadan parasını çekebilecektir. Gönderdiğiniz parayı karşı mesajı aldıktan sonra 24 saat içinde çekmese para gönderilen hesaba kesintisiz bir şekilde iade eder.

Enpara Uygulaması İle Neler Yapılabilir?

Ülkemizde şubesiz bankacılık son yıllarda oldukça hızlı bir şekilde gelişmeye başladı. Şubesiz bankalar sayesinde birçok işlemlerimizi hiç şubeye gitme ihtiyacı duymadan uygulama veya internet şubeleri üzerinden yapar hale geldik. Özellikle bir banka var ki şubesiz bankacılığın ülkemizdeki öncü bankalardan oldu diyebiliriz. QNB FİNANSBANK ülkemizde hizmete sunduğu enpara adını verdiği şubesiz bankacılık hizmeti ile gönüllerde taht kurmuştur diyebiliriz. Enpara üzerinden yapmak istediğiniz her işlemi hiç şubeye gitmeden ve para ödemeden yapma imkanına sahipsiniz. Enpara internet şubesi her ihtiyacınızı karşılayacak şekilde basit ve bir o kadar zengin işlem yapma olanağı sunan bir internet şubesidir.

Enpara internet şubesi üzerinden hesap açabilir, kapatabilir, hesaplarınızı ve hesap hareketlerinizi gözlemleyebilir, para transferi ve ödeme işlemlerinizi rahat bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İsterseniz bütün bu işlemler için talimat verebilir veya hızlı işlem kaydı oluşturabilir ve bunları gözlemleyebilirsiniz. Paraya ihtiyaç duymanız halinde hiç banka şubesine gitmeden ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Kredi başvurusunu takip edebilir ve eğer başvurunuzu kabul edilirse kısa bir onay işleminden sonra kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Bütün bunlara ek olarak internet şubesi üzerinden bilgilendirme ve güvenlik ayarlarınızı değiştirebilir ve kişisel bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Masrafsız bankacılığın ülkemizdeki önemli aktörlerinden biri olan Enpara, müşterilerine daha kaliteli verebilmek için oldukça geniş bir iletişim ağı kullanmaktadır. Herhangi bir konuda görüş, öneri, şikayet ve sorunlarınızı sizinle paylaşacağımız iletişim kanallarını kullanarak kendilerine iletebilir ve sorunlarınızı kısa bir sürede çözebilirsiniz. Kısacası enpara müşteri hizmetleri ile ister facebook, twitter, isterseniz telefon veya enpara mail adresi üzerinden kendileri ile iletişim kurabilirsiniz. Enpara müşteri hizmetleri temsilcileri oldukça güler yüzlü ve sorunlarla ilgilenen kişilerdir. Enpara müşteri temsilcileri ile iletişim kurarak sorunlarınızı anlatabilirsiniz.

Enpara İletişim Adresleri

  • Enpara çözüm merkezi iletişim telefon numarası : 0850 222 36 63
  • Enpara mail adresi : cozum@enpara.com
Yok efendim ben Enpara müşteri hizmetlerini arama yolunu kullanarak iletişime geçmek istiyorum diyorsanız sizler için de kolay bir yol var. Enpara müşteri temsilcisi ile telefonda görüşerek sorunlarınıza çözümler üretebilirsiniz.
İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın