Enpara Ekpara Nedir, Ne işe Yarar?

Enpara vadesiz hesabınızda nakit para olmasa dahi ekpara sunarak 10000 TL’ye kadar bu parayı faiz dahilinde kullanabilir veya harcayabilirsiniz. Faiz, parayı çektiğiniz andan itibaren işlemekte bu da aylık olarak %x tutarında.

Enpara.com olarak hayatımızda yer edinmeyi başaran QNB Finansbank dijital bankacılık hizmeti olan şubesiz bankacılık olarak da adlandırabileceğimiz muhteşem bir internet bankacılığıdır. Enpara.com ile hayal ettiğiniz hizmet aslında karşınızda duruyor! Enpara ekpara kampanyası dahilinde uygun faiz oranları karşılığında kaç gün ekpara kullanacaksanız ona göre faiz tutarı ödeyebilirsiniz.

Enpara Ekpara Nedir?

Özellikle enpara ekpara ekşi haberlerini görenler olmuştur. Enpara kullanıcısı olanlar, genelde bir ekpara ile karşılaşmışlardır. Buradaki hizmet nakit ihtiyacı olanlara kredi başvurusu yapmadıkları halde, hesaplarında bir paranın var olduğunu gösterir. Genelde müşterilere göre değişen tutarlarda ekpara limitleri bulunmakta. En basitinden vadesiz banka hesabınızda para olmasa dahi ekpara limitiniz 3000 lira civarında çıkabilir. Bu parayı kullanmak istemeyenler, enpara.com çözüm merkezi numarasını arayarak, sistemden kaldırabilir.

Enpara ekpara kullanıldığında günlük faiz işlenmektedir. Ancak bu alınan faiz kısmı, bir sonraki ay hesaplara yansıtılmakta. Örnek vermek gerekiyorsa; Ali Bey enpara.com üzerinde bulunan ekpara limitinden 1000 lira harcama yapmış ve 24 saat geçmeden bu parayı yerine bırakmak zorunda ki, faiz işlemesin. Ancak Ahmet Bey ne yazık ki, o harcadığı tutarı yerine vakti zamanında bırakmayarak faizin devreye girmesine vesile olmuş. Alınan faiz tutarı bir sonraki hesap kesiminde sizlere negatif olarak yansıtılacaktır.

Ekpara Borç Hesaplama

Ekpara kullananlar nasıl borç hesaplama yapacaklarını bilmedikleri için burada detaylıca yazmak istedik. Bu sayede ne kadar borçlu olacağınızı kavramış olacak ve buna göre adımlarınızı atabileceksiniz. Aşağıdaki ekranda mevcut enpara ekpara faiz hesaplaması yapılabilir.

Görüldüğü üzere, 3000 lira ekpara limitini 30 gün süre zarfında kullanmak istediğinizde 81 lira faiz ödemeniz gerekiyor. 3000 lira için 81 lira faiz oldukça ideal durmakta. Yani nakit ihtiyaçlarınıza anlık çözümler getirmek isteyenler, enpara.com başvuru yaparak ekparaya sahip olabilirler.

Enpara ekpara başvuru işlemleri için müşteri hizmetini arayabilirsiniz. Genelde enpara ekpara borcunu ödemediğinizde hesabınızda bloke işlemleri olmaktadır. Ancak çoğu enparalı, borç durumuna bakmadan enpara ekpara limitini artırma için ne yapacağını da bilmek ister. Bu limitin artırılması için kişinin kredi notu ile doğrudan bağlantılıdır. Ortalama olarak her 3 ayda bir enpara ekpara limiti artırılması teklifinde bulunur.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın