Enpara Kredi Kartı Hangi Banka?

Kredi kartı veren bankalardan biri olan şubesiz banka olarak da adlandırılan enpara, gerek müşteri hizmetleri gerekse de masrafsız bankacılık hizmetleri açısından en lider bankalar arasında diyebiliriz. Bireyler ise enpara kredi kartı hangi bankaya aittir, sorusuna yanıt arayabilir. Burada şubesiz bankacılık hizmeti sunan enpara.com aslında QNB Finansbank çatısı altındadır. Yine aynı şekilde birbirinden bağımsız gibi görünse de, tüm işlemlerin ana merkezi bu banka olarak belirtilmiştir. Bunu şu şekilde açıklayabiliriz; 1 adet enpara kredi kartı alan müşterinin limiti 3000 lira ise, QNB Finansbank kredi kartı çıkartıldığında toplam limiti paylaştırılması bu mantığı desteklemekte.

Enpara Kredi Kartı Aidatı 2020! Aidat ödeme kampanyası yapan enpara.com ile gerekli şartları sağladığınızda her yıl sizlere 100 tl’ye kadar nakit para vermektedir. Bu tutar kredi kartınıza eksi bakiye olarak yansıyacak ve harcama yapabileceksiniz.

Enpara Kredi Kartı

Çıktığı ilk günden itibaren slogan olarak ” masrafsız bankacılık ” hizmeti sunan enpara.com ile hem eft hem de havale ücreti alınmaz. Üstelik bu bankada hesap işletim ücreti de alınmıyor. Yani bir bankada hesabım olsun diyorsanız, tavsiyemiz ilk etapta enpara.com olmalı! Enpara 2020 yılına girmemiz dahilinde müşterilerine yeni bir bankacılık hizmetini de devreye aldığını duyurdu. Üstelik bu hizmeti tüm müşteriler merakla bekliyordu. Gelen son değişim ile beraber müşterilerine kredi kartı özelliğini de veren enpara.com ile kredi kartı olmak isteyip de alamayanlara büyük imkanlar dahilinde kolaylıklar getirilmiştir. En basitinden bakarsak;

  • Ömür boyu aidat almaz
  • Spotify ve netflix harcamalarının yarısını karşılar.
  • Pos cihazı bankası QNB Finansbank olursa, anında taksitli alışveriş imkanı sunar
  • Eğer birikimleri seviyorsanız, enpara.com birikim hesabı faizine ek %1 ekler.
  • Her ay 3000 liraya kadar harcamalarını 3 adet olacak şekilde faizsiz bir şekilde sonradan taksitlendirme yapabilir.
  • Kitap kurtlarına özel kidega.com dan 30 liraya kadar yapılan harcamalarda bir sonraki ay geçerli olmak üzere 15 lira iade eder banka hesabına.

Görüldüğü üzere bir bankadan fazlası olan enpara.com ile ayrıcalıklar dünyasına katılabilirsiniz.

Enpara Hangi Banka?

Yukarıda bahsettiğimiz gibi enpara.com aslında QNB Finansbank çatısı altındadır. Bunu enpara.com web sitesine girerken sağ alt köşede hangi bankaya ait olduğunu gösteren yazılarda görmekteyiz. Enpara güvenlik olarak da sağlam bankalar arasındadır. Sizlerin dolandırıcılara inanmamanız için sürekli olarak güvenlik adımlarını artırmakta diğer bankalara oranla en çok üzerinde durduğunu dile getirmektedir. Enpara.com’a girişler mobil sms kodu dahilinde girişi yapılıyor. Yani bankaya ait telefon numaranıza giriş kodu gönderilir ve 60 saniye içinde gelen şifreyi girmek zorundasınız.

Enpara güvenilir mi, sorusuna yanıtımız her bankada olduğu gibi %99 güvenilirdir diyebiliriz. Enpara sayesinde mevduat ürünleri alım satımı yapılabilir. Dolar, döviz, euro bond dahilinde çeyrek altın ve 24 ayara gram altında alabilirsiniz. Hesap açmak çok kolay olup, hesap cüzdanlarını size en yakın QNB Finansbank şubelerine giderek teslim alabilirsiniz. Enpara banka kartı hizmetini devreye almakla beraber öncelikle bu kartı size gönderiyor. Düzenli bir şekilde güven veren üyelere, ekpara limiti olarak 5000 liraya kadar koşulsuz şartsız bakiye ekliyor. Eklenen enpara ek para faiz oranları günlük olarak işlenmektedir. Yani kullandığınız parayı aynı gün içinde yerine koyarsanız genelde faiz işlenmez.

Enpara kredi kartı başvuruları online olarak yapılmakla beraber dilerseniz 0850 222 36 63 enpara müşteri hizmetlerine direk bağlanarak da vereceğiniz güncel adres bilgileriniz dahilinde hızlıca onay alabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın