Enpara Nedir? Enpara Hakkında Kısaca Bilgi

Enpara, 2012 yılının Ekim ayında QNB FİNANS BANK, tarafından kurulan, verdiği bütün hizmetleri sayısal kanallar üzerinde müşterilerine sunan, bugün itibariyle milyonu geçen müşteri sayısına ulaşan ülkemizin ilk şubesiz bankasıdır. Henüz 6 yaşındaki bir çocuk gibi olan Enpara, çok kısa bir zaman diliminde oldukça güzel ve başarılı işlere imza attı.

Enpara Nedir, Hangi Bankaya Aittir?

Peki bugüne kadar milyonları bulan kişi neden Enpara’yı tercih etti? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Her şeyden önce bana göre bu alanda yaşanan bir eksiği kapattığı için bu kadar kısa bir sürede, bu kadar güzel başarılar elde etti. Elbette olay sadece benim söylediğim bu cümleyle bitmiyor. Ki zaten bana göre Enpara sadece bir cümleden de ibaret değildir. Sonuç olarak bahsettiğimiz bir banka ve insanların bu bankayı tercih etmesi için de bir takım faydalar sunması gerekiyor. Öyle değil mi?

Enpara’nın insanlara sağladığı faydalara da biraz değinmek istiyorum. Değerli okuyucular! Her şeyden önce Enpara EFT/havale ve insanları bıkma derecesine getiren hesap işletim ücreti almıyor. Üstelik bu sadece bir kaç yıllık bir şey de değil. Adamlar sonsuza kadar bu ücretleri müşterilerimizden almıyoruz diyorlar.  Soruyorum size. Bundan daha güzel bir şey olabilir mi? Diğer güzel tarafları ise, her ne kadar karşı olsam da, birikim yapmak isteyenlere her zaman yüksek faiz oranları sunmalarıdır. Benim en sevdiğim tarafına gelecek olursam da, adamlar uzun süreli ve müşterilerini mutlu eden kampanyalar yapıyorlar. Adamlar insanlara bu faydaları sağladıkları içinde tercih ediliyorlar.

Enpara Şubesiz Bankacılık

Arkadaşlar! Enpara ile tek alam onların müşterisi olmamdan kaynaklanıyor. Ben, bana sağladığı faydalarından ve müşteri hizmetlerinin güler yüzlü olmasından dolayı bu yazıyı yazma gereği duydum. Yoksa benim kendileri ile alakalı en ufak bir yakınlığım yoktur. İnsanlardan ücret almayan veya çok cüzi bir miktarda işlem ücreti alan, kısacası şubesiz bankaların en güzel örneklerinden biri olan Enpara ile ilgili yazdığım yazımın sonuna gelmiş bulunuyorum. Umuyorum ki yazım bir nebze de olsa sizlere fayda sağlamıştır.

Şubesiz bankacılık hizmeti sunan enpara.com ile bir çok bankacılık hizmeti sadece mobil ve internet bankacılığı ile karşınıza gelir. EFT havale parası ödenmediği gibi kredi başvurusu, fatura ödemeleri ve daha sayamadığımız bir çok ürün sizler ile oluyor.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın