Enpara İnternet Şubesinden Hangi İşlemleri Yapabilirim?

Enpara.com internet bankacılığı şubesinden hangi işlemler yapılır sorusuna en net yanıtları buradan öğrenebilirsiniz. Bu sayede enpara şubesiz bankacılık olarak bir çok bankacılık hizmetini ücretsiz yaptığını göreceksiniz. Ülkemizdeki şubesiz bankalar arasında yer alan ve hizmet verdiği günden beri hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini arttıran enpara.com internet şubesi oldukça kullanışlı ve kullanıcı dostu olarak tasarlanmıştır. Bu yazımızda enpara internet şubesi ile ilgili hangi işlemleri yapabileceğiniz ve şifrenizi unutursanız nasıl yeni bir şifre alabileceğinizi anlatacağız.

Şubesiz Bankacılık Enpara.com

Enpara.com internet şubesinden kendinize hesap açabilir, kapatabilir, hesaplarınızı ve hesap hareketlerinizi izleyebilirsiniz. Bunların yanında enpara kredi kartı başvurusu yapabilir, kartınıza ait limit, dönem içi hareketler ve ekstre bilgilerini izleyebilirsiniz. Hesaplarınız veya sahip olduğunuz kredi kartınız ile para transferi ve ödeme işlemlerinizi yapabilir, bu işlemler için talimat veya en hızlı işlem kaydı oluşturabilir, verdiğiniz talimatlarınızı izleyebilirsiniz. Enpara internet şubesi aracılığıyla altın, EUR, USD alış ve satışını yapabilirsiniz.

Çok acil durumlarda paraya ihtiyacınız olduğunda ihtiyaç kredisine başvurabilirsiniz. Başvurunuzun olumlu sonuçlanması halinde ekrandan vereceğiniz onaylar sonrasında kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Yine enpara internet şubesinu kullanarak güvenlik ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi çok kolay birkaç adımdan sonra değiştirebilirsiniz.

Enpara internet şifremi veya müşteri numaramı unuttum. Ne yapmalıyım?

Enpara internet şubesine giriş yaparken bilgilerinizi hatırlayamıyorsanız dert etmeyin. Şifrenizi veya müşteri numaranızı internet şubesi üzerinden alabilirsiniz. Daha önce giriş yaptıysanız, internet şubesi giriş ekranında yer alan bilgilerimi hatırlamıyorum adımını takip ederek müşteri numaranızı alabilir veya yeni şifrenizi çok kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Enpara.com çözüm merkezini 7/24 aramak mümkün. Bunun için Telefon: 0850 222 3663 enpara.com mail adresi olan E-posta: cozum@enpara.com mail atmak gerekmektedir. Burada yapılan görüşmeler çok hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulur. Bu nedenle arama yapmadan önce çözüm için 0850 222 36 63 numarasını arayabilirsiniz.

Enpara Kredi Kartı Başvuru

Bildiğiniz gibi enpara.com üzerinden kredi kartı başvuru yapmanız sonrasında adresinize bir hafta içinde kurye ile teslimatı sağlanır. Enpara kredi kartı, diğer banka kredi kartlarına oranla çok avantajlı bir bankacılık ürünüdür. Sizlerden kredi kartı aidatı almadığı gibi gerekli şartları sağladığınızda her yıl 100 TL’ye kadar aidatı kendisi ödemekte ve vadesiz hesabınıza anlık olarak yatırmakta.

Enpara bireysel kredi kartı ile ne yazık ki, taksitli alışveriş yapılmıyor. Eğer ki, ticari müşterisi olursanız işte o zaman taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca enpara uygulaması ve sitesi üzerinden enpara kredi kartı kampanyalarına bakarak, o ayın mevcut kart harcama kampanyalarına katılarak da indirim veya hediye çeki kazanabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın