Evde Anahtarlık Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

Ev ortamında oturarak iş ayağınıza gelsin ve para kazanayım diyorsanız; Evde anahtarlık paketleme işi veren firmalar 2020 yılı dahilinde sizler ile olacak. Yapacağınız görüşme sonrasında evde paketleme işi alarak doğrudan haftalık veya günlük ücret kazanabilirsiniz. Ancak burada bilmeniz gereken en önemli detay, iş veren olup sürekli çalışabileceği vatandaşlar ile çalışmayı düşünür!

Anahtarlık paketleme işi nasıl yapılır?

Herkesin merak ettiği soru aslında budur; paketleme işi nasıl yapılır, kaç para elime geçecek, paketleme başına mı yoksa gündelik bazda mı bana para verilecek! İş bu sözleşmelere baktığımızda anahtarlık paketleme dahil bir çok paketleme işinde iş veren temiz işçilik istemektedir. Süreklilik arz etmesi nedeni ile işi saksaklayan veya yarım yamalak düzgün yapan kişiler ile ne yazık ki bir daha çalışmamakta. İş veren sayısı paketleme işi yapan firmalar nezdinden oldukça yüksektir.

Paketleme işi arasında ek iş anahtarlık oldukça kolaydır diyebiliriz. Size verilen naylon paketlere doğrudan anahtarlıkları bırakarak ağzını kapatmanız yeterlidir. Normalde fabrika işçileri de bunu kolaylıkla ve makineler yardımı ile yapabilir. Ancak iş verenler, SGK, yemek, yol, vergi ücreti işin içine girmesi ile aşırı bir zarar etme durumu söz konusu olabilir. Oturduğun yerden para kazanmak isteyenlerin sayısı ülkemizde çok yüksektir. Nedeni de rahatına düşkün bir toplum olmamanızdan kaynaklanıyor. Hali ile ek iş ilanları arasında gösterilen evde anahtarlık paketleme işi de hem kolay hem de basit bir şekilde para kazanma şansını sizlere sunar.

Anahtarlık paketleme işine başvuru

Burada bilinmesi gereken diğer önemli faktör iş verenlerin ayağınıza gelmesidir. Yani ek iş veren firmalar yorum alanından sizlere ulaşarak yapılacak olan iş türlerini sizlere doğrudan iletebilir. Tabi burada bizlerin de rolü olmakta yapılacak olan ürünün tedariki ve malzemeleri dahilinde sizler sadece paketleme işi yapıyorsunuz. Geri kalan nakliye dahil bir çok ürün alım satımını iş veren yapmaktadır.

Firmalar anlaştığı kişinin açık adresine ürün sayısını belirterek teslim eder. Sonrasında süreci belirleyerek bir hafta içinde bitmesi gerekiyorsa süreci belirterek yanınızdan ayrılır. Sözleşme imzalanır zira bazı kişiler ürünleri alarak geri vermemek söz konusu olması nedeni ile de firma kendini garantiye almış olacaktır. Dilerseniz haftalık dilerseniz de ürün başı şeklinde ücret belirleyerek iş bitiminde ücreti peşin olarak alabilirsiniz.

Bu konuda çalışmak isteyenler yani anahtarlık paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından; mail atmanız gerekiyor. En kısa sürede sizlere geri dönüyoruz ve paketleme işi yapan firmalar ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın