Modern technology gives us many things.

Evde Bakım Maaşı Sorgulama Öğrenme

Bakım parası alanlar her ay düzensiz yatan bu ödenek için evde bakım maaşı sorgulama öğrenme aşamasının nasıl aşılacağını bilmek isteyebilir. Zira banka hesabına yatacak olan bakım maaşı birçok ailenin gelir gider durumunu ilgilendirmekte.

Evde bakım maaşı, her ay düzenli olarak bakım hizmetini yerine getiren bireylerin hesaplarına yatmaktadır. Evde bakım maaşı yatan iller ve maaşların yatıp yatmadığı konusunda bir çok birey, acaba ne zaman maaşım yatacak, maaşım yattı mı şeklinde sorular yöneltenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle yapılan araştırmalar sonrasında maaşınızı sms ile öğrenebilirsiniz. Ancak burada dikkat etmeniz bankaya kayıtlı cep telefon numaranızı vermeniz gerekiyor.

Evde Bakım Maaşı Sorgulama

Bakım maaşınızın yatıp yatmadığını güncel bazda öğrenmek için maaşınızı aldığınız banka veya ptt şubelerindeki sms kodlarına bakıp, mesaj göndermeniz gerekiyor. Ancak maaşı almanız yani bankada hesabınızın olması zorunludur.

Maaşlarınızı Ziraat Katılım Bankası aracılığı ile alanlar, cep telefonlarının mesaj bölümüne BAKIYE yazıp, 4747’e sms atmaları gerekiyor. Mesaj göndermeniz dahilinde 1 sms ücreti operatörünüz tarafından tahsil edilir. Ortalama 0,5 / 1 lira arasında gibi.

Ziraat bankası sms kodu ile bakiyenizi takip edebilirsiniz. Misal diyelim ki, hesabınızda o ay para yok ve kodu yazıp gönderdiniz ve bakiyeniz 960 vb. çıkıyor ise maaşınız o ay yatmıştır arkadaşlar. Bu nedenle bu kısa ve öz yorum sayesinde yüz binlerce birey, maaşlarının yatıp yatmadığını kolaylıkla öğrenebilir.

Evde Bakım Maaşı Alanlara Masrafsız Kredi Kartı

Bakım parası alanlar, masrafsız ve aidatsız bir kredi kartına sahip olabilir. Bunun için nasıl karta sahip olacağını aşağıdaki bilgiler ile öğrenebilirsiniz.

  • Sms İle Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat bankası sadece bu kod ile bilgi vermediğini belirtelim. Yani 4747’e farklı mesaj kodlarını yazarak, bankacılık ürünlerine başvurabilirsiniz. En önemli bankacılık ürünleri arasında, kredi kartları geliyor. Bu yüzden kredi kartına sahip olmak isteyenler, dilediğiniz yerde müsait olduğunuzda cep telefonlarınızdan KREDIKARTI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, talep edilen kart limiti ve aylık net gelirinizi yazıp, 4747’ye göndererek, kredi kartı ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Örn: KREDIKARTI 11111111111 4000 3000

  • Sms İle Kredi Başvurusu

İhtiyaçların giderilmesi adına bankalar nakit sıkışıklığında imdadımıza koşmaktadır. Bakım parası alanlar, düşük miktarlarda kredi yani ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilir. Bu konuda hızlı onay veren bankalar arasında, maaşı aldığınız banka ile temas etmeniz önerilir. Bu nedenle, Ziraat bankası sms ile kredi başvurusunu kabul etmektedir. Sistemimizde kayıtlı cep telefonunuzdan TUKETICI yazıp birer boşluk bırakarak T.C Kimlik No, kredi tutarı, vade ve aylık net gelirinizi yazarak 4747’ye SMS göndererek kredi başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz. En kısa sürede kredi talebinizin cevabı cep telefonunuza gönderilecektir. Örn: TUKETICI 11111111111 10000 12 3000

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku