Evde Balon Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

2020 ek iş veren firmalar arasında balon paketleme işi son yıllarda daha fazla para kazandırması ile biliniyor. Söz konusu ek iş ilanları arasında olan balon paketleme işi için günlük ödeme alabilirsiniz.

Evde balon paketleme işi nasıl yapılır?

Özel günler için ortamı süslendirme de hatta çocukları sevindiren görsel bir şölen oluşmasını sağlayan balonlar, yıllar geçtikçe değişmeyen tercihler arasında. Balon sektöründe plastik önemli bir yer alsa da, balonların paketleme aşamasında fabrikalar devrede olsa da, iş verenler artan iş gücü maliyetini düşürmek veya sıfırlamak için üretim dahilinde olmayan paketleme işini ev ortamına kaydırmış durumunda.

Burada iş alacak olan vatandaşların ek iş veren firmalar ile bağlantı kurması gerekiyor. Bunun için bizler devrede olup, alacağınız işi doğrudan size ulaştırıyoruz. Balon yukarıda da bahsettiğimiz gibi üretimi fazla zaman almayan plastiklerden oluşur. Renkli bir şekilde bir çok renk klonlanarak farklı şekillerde balon üretimi sağlanabilir. Lastikli, süs, su balonları dahil bir çok balon çeşitini üreten fabrikalar paketleme başına iş alanlara ücret vermektedir. Günümüzde ambalaj sektöründeki artan maliyetler nedeni ile balon fiyatları da artmış durumunda. Normalde sıradan bir balon fiyatı 5 kuruş olmakla beraber daha büyük ve kaliteli farklı şekillerdeki balonların ücreti de yüksek olacaktır.

Evde balon paketleme işi ne kadar kazandırır?

Gündelik bazda ödemelerin yapıldığı balon paketleme işinde genelde 100 lük paketleme fabrikalarda ısıtıcılar ile poşetlenerek yapılması nedeni ile sizlerin yapacağı iş kolunda süs balonlarını paketleniyor. Genelde 12 lik balon paketleme veya tekli balon paketleme işi verilen türler arasında. Kalpli balonlar da son yıllarda siparişi fazla olanlar arasında. Paketleme başına ortalama olarak 10 kuruş veriliyor. Tabi bu fiyat daha da artması muhtemel. Gündelik bazda sıradan bir insan 6 saat içinde  1000 adet paketleme yapıyor bu da iş alanlara gündelik bazda 100 lira kazandırıyor. Bu tutarı artırmak tamamı ile sizlerin ellerinde.

Bir çok vatandaş evde balon paketleme veren firmalara nasıl başvuru yapılır, sorusuna yanıt arar. Burada bizlerin devreye girdiğini belirtelim. Bu nedenle sizlerin bizlere ulaşması gerekiyor!

Bu konuda çalışmak isteyenler yani balon paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından; mail atmanız gerekiyor. En kısa sürede sizlere geri dönüyoruz ve paketleme işi yapan firmalar ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlıyoruz.
İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın