Evde Davetiye Katlama İşi Veren Firmalar 2021

Düğün, kına, nişan ve özel günlerde kullanacağınız davetiye işinden para kazanmak mümkün. Evde davetiye katlama işi sayesinde firmalardan gelir sahibi kazanabilir ve sizlerde bu işler sayesinde para kazanmış olacaksınız. Ne iş yaparak para kazanabilirim sorusunda sizlere yol gösteren sitemiz sayesinde hızlıca ve masrafsız olarak para kazanmak ek işler sayesinde mümkün. 2021 ek iş ilanları arasında davetiye işi oldukça popüler hale geldi.

Evde Davetiye İşi

Herkesin bildiği gibi adını sayamayacağımız miktarda meslekler bulunmaktadır. Bu mesleklerin de fiyatları birbirinden farklıdır bazı meslekler fazla verebilirken bazı meslekler az maaş verebilmektedir. Fakat bilmediğimiz ve kolayca yapılabilen bundan da para kazanabileceğimiz meslekler bulunmaktadır. Bu mesleklerden biri de evde davetiye katlama işidir.

Genç istihdam konusunda devletin tam destek verdiği ve İşkur’ un da desteklemiş olduğu, bu işle ilgili firmalarında desteği ile ön plana çıkabilmektedir. Burada amaç bolca vaktinizden bir kısmını hobi olarak da yapabileceğiniz üstelik bunlardan az sayılmayacak miktarda bir maaş bile alabilirsiniz. Özelikle kadınlara çok daha uygun zamandan başka bir şey istemeyen bu iş sayesinde para kazanabilecek ve gelir sahibi olabilirsiniz. Üstelik bu işi farklı yerlerde de yapmıyorsunuz, evinizde rahat bir şekilde günlük yaşantınızda ki gibi yapma olanağı sunan bu meslek sayesinde iş arayan kadınlarda işine kavuşmuş oluyor. Peki bu işin tam olarak amacı nedir ve nasıl yapılır? Bildiğiniz gibi davetiyeler sıklıkla kullanılan, olmazsa olmaz parçalardandır. Düğünlerde sünnetlerde ve daha birçok yerde yüzlerce belki de binlerce basılan bu davetiyeler için katlama görevini üstlenilmesi gereklidir.

Matbaada basılan davetiyeler için kırpılan alanlar belirli bir şekilde gösterilerek bunun yanında da genellikle yapılmış bir örneği ile iş teslim edilir. Çoğunlukla davetiye başı para verilen bu işte, davetiye sayısına ve davetiyenin zorluğundan yola çıkılarak bir para belirlenir ve ödenir. Hem kolay hem de iyi fiyatlar verilebilecek bu işte özellikle kadınlar çalışarak paralarını kazanabilecektir. Boş vaktinizi öldürmek yerine değerlendirerek bunu paraya dökebilirsiniz. Peki davetiye katlama işi devamlı bir iş olarak yapılabilir mi? Bunun cevabı hem evet hem de hayırdır. Sebebi ise size bağlı olmasıdır. Yaptığınız işin hızına ve güzelliğine bakılarak size iş veren firmalar aracılığıyla devamlı işçi haline gelebilirsiniz.

Evde Davetiye İşi Veren Firmalar 2021

X veya Y firması ile diyaloğa girmeden sitemiz sayesinde vereceğiniz bilgiler neticesinde kolayca işi alabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz.  Öncelikle bilmeniz gerekenlerden en önemlisi başvuruların mail aracılığı ile yapılmasıdır. Mail için siberalemi@hotmail.com dan ek olarak ikamet ilinizi belirtmeniz durumunda vereceğiniz numara dahilinde sizleri firmalara öneriyoruz. Hali ile başvuruların cevapları telefondan yanıtlanıyor.

Davetiye işinde ortalama her 100 adet için 20 TL kazanmak mümkün. Normal şartlarda bir insanın 6 saat içinde 80 TL kazandığı görülmüştür. Bu nedenle fazla yorulmadan günü 50/60 TL arasında çıkarabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın