Evde Kalem Silgi Paketleme İşi Veren Firmalar 2020

Ek iş ilanları arasında şirketlerin en fazla talep ettiği iş türü evde paketleme işi olup bunlardan biri de evde kalem silgi paketleme işi geliyor. 2020 yılı dahilinde aylık 2500 liraya kadar ek gelir kazanabilirsiniz.

Kalem paketleme işi nasıl yapılır?

Bireyler genelde çalıştığı kurumdan maaş alsa da, büyük şehirlerde ne yazık ki tek bir maaş ile geçinmek oldukça zordur. Bu nedenle haneye birden fazla maaşın girmesi gerekiyor. Çoğu birey ise ek iş yapma amacına girerek, ikinci bir maaşın bu şekilde eve girmesini sağlamakta. Bu nedenle internet üzerinden zamanı kalan kişiler, nasıl bir iş yapacakları konusunda bilgi sahibi değil. Bizlerde bu amaçla yola çıkarak ek iş arıyorum sorusuna yanıt vermek amacı ile bu gibi konuları açmış bulunuyoruz.

Ürün paketleme işleri son yıllarda fazlası ile tercih ediliyor. Hem kısa sürede işin teslimi hem de talep edilen sayının hızla tamamlanması nedeni ile vatandaşların büyük ilgisini çekmiştir. Bunlardan biri de silgi veya kalem paketleme işidir. Firmaların sizlere getireceği malzemeleri özenle paketleme yapılmasını talep ediyor. Paketleme başına ücret verilmekle beraber bazı firmalar haftalık bazda iş karşılığında da dolgun ücret verebilir. Ancak en mantıklısı paketleme sayısına göre paranızı almanız gerekliliğidir.

Paketleme İşinden Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Çoğu firma paketleme için işçilerine peşin ödeme yapmaz. Paketleme yapılacak olan ürünleri sizlere teslim eder sonrasında ne zaman teslim edilmesi gerektiğini dile getirir. İş veren paketleme de talep ettiği özellik ise süreklilik olması ve temiz işçilik olmasından yana. Bu nedenle işinizi sağlam yapmanız önerilmektedir.

Kalem silgi paketleme de paket içeriği genelde 24 adet yani 2 düzine şeklindedir. Kalemlerde ise 1 düzine olup 12 adet şeklinde. Bu nedenle ürün paketleme de paket başına 0,25 kuruş veriliyor. Gündelik bazda bir elemanın 6 saat gibi bir süre içinde 70 TL kazandığını ortalama olarak verilebilir. Bu nedenle aylık bazda kazancınız 2000 lira olabiliyor.

Bu konuda çalışmak isteyenler yani kalem silgi paketleme işi‘ne başvuru yapmak istiyorsanız, aşağıdaki yorum alanından; mail atmanız gerekiyor. En kısa sürede sizlere geri dönüyoruz ve paketleme işi yapan firmalar ile doğrudan iletişim kurmanızı sağlıyoruz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın