Evde Mandal Montaj Paketleme İşi Veren Firmalar 2021

Ek iş ilanları arasında gösterilen evde mandal montaj paketleme işi 2021 yılında da devam etmekte olup, paketleme işi veren firmalar ile doğrudan iletişim kurabilirsiniz. Evde deneyim gerektirmeyen yapılabilen ek işler konusunda mandal montaj işi oldukça fazla tutulmakta. Bu nedenle evde mandal montaj işi veren firmalar hakkında güncel bilgileri ve bu firmalara nasıl ulaşabileceğinizi sizlere detaylıca anlatarak bilgi paylaşmaya devam edeceğiz.

Evde Mandal Montaj İşi Nasıl Yapılır?

Bugün sizlere ev ortamında rahat bir şekilde yapacağınız işe bağlı olarak hızlıca para kazanmanın yanı sıra can sıkıntısını da giderecek iş türünü paylaşmak istedik. Bu iş türü evde mandal montajıdır. Yani ev ortamında ailece veya tek başınıza verilen sipariş miktarına göre mandalları birleştirerek firmalara ulaştırmak. Zor bir iş türü olmayıp, el çabukluğu isteyen bir iş olan ; evde mandal montajı giderek büyümeye de devam ediyor.

Evde ne tür iş yapacağınıza kadar veremediyseniz sizlere bu iş türünü kesinlikle öneriyorum. Bu sayede evinize girecek olan tutar hiç de az olmayan bir tutara denk gelecektir. Ancak işin zor kısmı ise her şeye karar verdikten sonra mandal montaj işini hangi firmadan alacağınız veya hangi firmalar mandal montajı veriyor ! İşte asıl sorunda burada başlıyor. Hemen herkes bir an önce bu işe girip para kazanmak isteyebilir ancak bu firmalara ulaşmak sanıldığı kadar kolay değildir. Zira her ilde olmayıp belirli illerde çalışmayı sunan firmalar, diğer ek işlere oranla bu mandal işinde de sınırlı iş alımı yapmaktadır.

Paketleme işinden ne kazanırım? Nasıl başvuru yaparım?

Öncelikle bilmeniz gerekenler arasında evde mandal montaj işinde sınırlı kişiler ile çalışma yapılıyor. Genelde düzine başına (12 adet) ödemeler yapılmaktadır. Şimdi diyebilirsiniz 12 adet mandalı ben pazarda en az 2 TL en fazla 5 TL’ye alıyorum, adama gelişi 0,60 krş ise firmaya ne kadar kalıyor ve montajı yapana ne kadar veriliyor. İşte ne yazık ki ülkemizde el emeklerine fazla önem verilmemekte. Firmalar hazıra kaçtıkları için Türkiye’de yaşayan bireylere iş vermek yerine aynı ürünü kalitesiz ortamlardan ve ucuz maliyetle Çin gibi ticaret ülkesinden getirmektedir. Öyle sanıldığı kadar da yüksek ücretler olmayıp düzinesini 0,1 dolardan dahi getirebilirler.

Ancak biz yine de sizlere bir hesaplama yaparsak ülke içindeki verilen ücretlere bakarsak, firmalar evde mandal montajı için düzine başı 0,5 kuruş vermektedir. Normal bir insan her 5 dakika da 1 düzine bitirmektedir. 1 saatte alacağınız ücret 7,5  TL olup 7 saat çalıştığınızda ücret 50 en fazla 75 TL ücret olmakta. Bu geliri artırmak sizlerin ellerinde ancak fazla dikkat gerektirmeyen ek işler arasında olan mandal montaj işi önem verilmediğinde rahatsız olabilirsiniz. Zira sürekli gözleriniz ile takip etmek ve sabit noktalara bakmak göz sağlığınızı bozabilir.

Evde Mandal Montaj İşi Veren Firmalar

Firmalarda genelde sabit kişiler ile çalışmayı amaç edinir zira 50 kişi yerine 5 kişi ile sürekli çalışmak hem onlar adına düzgün hem de işi alan kişinin daha fazla para kazanmasını sağlar. Bu nedenle mandal montajını yapan iller hangileri konusunda bir çok il başı çekiyor. Adana mandal işi, Tokat evde mandal işi, Diyarbakır mandal montajı, Giresun mandal işi veren firmalar vb. şeklinde bir çok soru gelebiliyor.

Ev ortamında işsiz olup da iş yapmak isteyenlerin sayısı giderek artmaktadır. Devlet ne kadar teşvik yapsa da iş becerisi olanlara öncelik vermekte. Hali ile iş yapmak isteyenlerin sayısı artmakla beraber acaba evde ne tür işler yapacağı konusunda karar veremeyenlerin de giderek arttığını söyleyebiliriz.

Sizlerde iş arıyorsanız ve tercihiniz evde mandal montajı paketleme işi ise bizlere yorum alanından ulaşarak konu hakkında iletişim kurabilirsiniz.
İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın