Fiba Emeklilik ve Hayat İletişim

Fiba Emeklilik ve Hayat İletişim konusunda hangi numarayı arayacaklarını tam olarak bilmeyen vatandaşlar, 444 82 88 veya 0216 665 28 00 hattını arayabilir. Burada Fiba bireysel emeklilik iletişim numarası dahil akıllardaki soru işaretlerini ortadan kaldırabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bireysel emeklilik ilk çıktığında bes bankaları arasında Fiba emeklilik ön atak olmuş ve binlerce emekli olmayı düşünen yatırımcılara büyük kolaylıklar sağlamıştır.

Fiba Emeklilik ve Hayat İletişim Numarası

Fiba bank bünyesinde hizmet veren fiba emeklilik kurulduğu ilk günden itibaren müşterilerine fazlası ile önem veren bir kuruluş olmaya devam ediyor. Fiba emeklilik müşteri hizmetleri numarası olan 444 82 88 olup aynı zamanda fiba emeklilik genel müdürlük numarası da 0216 665 25 00 arayabilirsiniz.

Fiba emeklilik faks numarası ise 0216 665 28 01 hattı olarak karşımıza çıkıyor. Burada önem arz eden konular arasında bireysel emeklilik yaptırdığınız firmalar veya bankalar ile doğrudan iletişim kurulması gerektiğidir. Yani X şirketinden BES yaptıran her hangi bir şahsın bir sıkıntı da müşteri hizmetlerine ulaşılmaması kadar kötü bir durum yoktur. Hali ile ortada güven olması açısından müşteri hizmetleri emeklilik konusunda anlık iletişim kurulması büyük öneme sahiptir.

Fiba Emeklilik ve Hayat Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerine doğrudan bağlanmak aşamasında tuşlayacağınız bir kaç rakam sonrasında anında müşteri temsilcisine bağlanmak herkesin hayalidir. Zaman kaybı yaşanmaması adına fiba emeklilik bireysel müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeler sesli yanıt sistemine de kayıt edilir. Bu nedenle fiba bes görüşmelerinde aklınıza takılan en ufak sorunda bile müşteri temsilcileri kalıcı çözüm arayışında olacaklardır.

Fiba emeklilik aynı zamanda fiba bank ile özdeşleşebilir. Bu konudaki tüm bilgilerin Kozyatağı Sarıkanarya Sok. No:16 Yolbulan Plaza B Blok K:5 34742 Kozyatağı / İSTANBUL adresinden geldiğini de unutmayalım.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın