Gabileye Giremiyorum Sorunu (En Hızlı Çözüm)

Ziyaretçilerimizi günden günde sorduğu gabileye giremiyorum sorunu neden olur ve nasıl çözülür başlıkları ile ilgili bilgiler verdik.

Gabileye Giremiyorum içeriğimizle birlikte aklınızda olan soruları doğru bir şekilde yanıtlayacağız. Gabile bir sohbet odası olmakla birlikte bu sitede insanlar tanıdıklarıyla diledikleri kadar sohbet etme imkanına sahiptirler. Ama bazı zamanlarda Gabileye Giremiyorum şeklinde bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Bu içeriğimizde Gabile uygulamasına giriş yapmakta sorun yaşayan kişiler için çözüm yollarını paylaşacağız. Ayrıca Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum, Gabileye Neden Giremiyorum ve Gabile Giriş Yap içeriklerimizde sorularınıza doğru cevapları bulacaksınız.

Gabileye giremiyorum
Gabileye giremiyorum

Gabileye Giremiyorum

Gabileye Giremiyorum diyorsanız sizlerle paylaştığımız bazı ayarları uygulayarak giriş yapabilirsiniz.

 • Gabileye giriş yapmak için yapmanız gereken ilk olarak bir VPN uygulaması indirmektir.
 • VPN uygulaması indirmenin dışında ikinci bir seçenek olarak Google Chrome uygulamasından VPN eklentisi yapmayı tercih edebilirsiniz. Ayrıca Opera tarayıcısından otomatik olarak içinde bulunan VPN özelliğinden yararlanabilirsiniz.
 • VPN uygulamasını veya tarayıcınızdan VPN eklentisini açın.
 • Giriş işleminde bir sorunla karşılaşırsanız internete bağlı olup olmadığınızı  kontrol edin ya da modemi kapatıp otuz saniye bekleyip açınız.
 • Uygulamaya giriş yapınız.

Yukarda adım adım anlattığımız yöntemle giriş yapmakta sıkıntı yaşadıysanız ve Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum sorunuyla karşı karşıya kaldıysanız ikinci bir yöntemi deneyebilirsiniz. Aşağıdaki adımları uygulayınız.

Gabile Sohbet Sitesine Giremiyorum

 • Masaüstünde bulunan bilgisayarım seçeneğine tıklayınız.
 • Sonra sırasıyla C, windows, system32, drivers seçeneklerine tıklayarak ETC klasörüne ulaşın.
 • Etc klasöründe bulunan “hosts” isminde dosya vardır. Burası bir kenarda dursun.
 • Masaüstüne dönüp “metin belgesi” oluşturup ardından metin belgesine çift tıklayıp açınız.
 • Hosts dosyasını metin belgesinin içine sürükleyiniz. #127.0.0.1 localhost şeklinde yazı görüyorsanız doğru yoldasınız demektir.
 • Verilen adresleri hosts dosyasının en altına yapıştırınız. (Tüm satırlar alt alta olmalı)

185.59.28.230 www.gabile.com

 185.59.28.230 gabile.com

 185.114.193.42 irc.gabile.com

 185.19.95.59 irc2.gabile.com

 • Ardından yeni metin belgesini kapatırken kaydet seçeneğine tıklayınız.

Gabileye Neden Giremiyorum

Gabileye Neden Giremiyorum diyorsanız bu içeriğimizle sorunuza cevap bulacaksınız. Gabile sohbet sitesi uygulaması normal internet bağlantısıyla giriş yapabileceğiniz bir uygulama değildir. Yalnızca VPN ile giriş yapabilirsiniz. Yukarıdaki içeriklerimizde Vpn kullanarak giriş yapma yollarını sizlerle paylaştık. Paylaştığımız adımları doğru bir şekilde uygulayarak giriş yapabilirsiniz.

Gabileye Giriş Yap

Gabile sohbet sitesine giriş yapmak istiyorsanız internet bağlantınızı kontrol ettikten sonra Gabileye Giriş Yap şeklinde arama yaparak siteye giriş yapabilirsiniz. Fakat siteye giriş yapmak yeterli olmayacaktır. Gabile sohbet sitesine giriş yaptıktan sonra üyelik işlemlerini yapmanız gerekecektir. Kendinize bir profil oluşturup uygulamayı kullanabilirsiniz Ayrıca kendinizi tanıtmanız kolaylaşacaktır. Gabile sohbet sitesine üyelik oluşturmak için yaş sınırı yoktur. Anında farklı insanlarla tanışıp sohbet edebilirsiniz.

YouTube video

Genel adlı kategorimize ile yararlı içeriklere göz atabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın