Modern technology gives us many things.

Getir Bayilik Nasıl Alınır? Bayilik Şartları ve Koşulları 2022

Getir bayilik ile birlikte pandemi döneminde tüm Türkiye’nin en büyük alışveriş destekçisi olan Getir, 2015 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Şirket hali hazırda ülkemizin her şehrinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Getir, market alışverişini market ile aynı fiyat aralığında yapmanızı sağlayan bir aracı taşımacılık hizmetidir. Cep telefonu veya internet sitesinden sipariş vererek kuryeler aracılığıyla siparişlerinizin teslim edilmesi sağlanır.

Bu sebeple bir şehirde Getir bayiliği açabilmek için hem motokurye hem de uygun şartlara sahip depoya ihtiyacınız vardır. Sizin için getir bayilik ile ilgili tüm merak edilenleri araştırdık.

Getir Bayilik

Getir, için öncelikli bayilik şartları arasında, bulunduğunuz şehrin yoğun nüfusa sahip bölgelerinde depo ayarlamak gelmektedir. Özellikle trafiğin yoğun olduğu noktalarda birden fazla teslimat noktasından ürünlerin siparişe hazırlanması Getir açısından son derece önemlidir.

Getir Bayilik Şartları

Getir için öncelikli şart kredi notunuz ve ticari sicilinizdir. Bir başvurunun değerlendirmeye alınması için öncelikli olarak bu iki şarta dikkat edildiğini söyleyebiliriz.

Sermaye şartı her bayilik başvurusunda olduğu gibi Getir başvuru şartları arasında da yer almaktadır. Getir bayiliği başvurusu yapmadan önce 500.000 TL sermayeniz olması ve bu sermayeyi kanıtlamanız gerekir.

Tabii ki, Getir için ayırdığınız sermaye bulunduğunuz şehre göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda başvurunuzun olumlu sonuçlanması açısından dikkat edilmesi gereken bir diğer konu ise daha önce bayilik alıp almadığınız hali hazırda gıda – market işinde faaliyet gösterip göstermemenize bağlıdır.

Getir Bayilik Ne Kadar Kazandırır

Getir bayiliği için 4 farklı sermaye aralığında yatırım yapılması gerekmektedir. Genellikle bu rakamlar:

 • 000 – 750.000 TL
 • 000 – 1.250.000 TL
 • 250.000 – 2.000.000 TL
 • 000.000 TL ve üzeri

Yaptığınız yatırıma bağlı olarak ticari siciliniz incelenir. Bu yatırım oranına ve sipariş sayısına göre kazanç miktarınız artabilir.

Getir’de sipariş başı kazancın ortalama 2 – 5 TL arasında olduğunu ve küçük şehirlerde ortalama olarak 400 – 450 TL günlük net kâr bıraktığını söyleyebiliriz. Tabii ki başlangıçta bu durumun ilk faaliyet gösterdiği zamanda daha az olabileceğini unutmamak gerekiyor.

Kazançlar deponuzun bulunduğu yere, günlük sipariş sayısına ve kar oranına bağlı olarak değişkenli gösterecektir. Hali hazırda online sipariş söz konusu olduğunda en fazla tercih edilen ve Türkiye’de bilinen marka olduğu için bayilerin reklam giderleri gibi giderleri olmayacaktır. Müşteri aramak gibi zaman kaybına neden olacak durumlarda yaşamazsınız.

Getir Bayilik Modelleri Nelerdir?

Getirin üç tip bayiliği bulunmaktadır.

 1. Getir
 2. Getir Büyük
 3. Getir Su

Bunları sırası ile açıklamak gerekirse şu şekilde özetlemek mümkündür.

Getir: Standart motokurye sistemi ile çalışan bayiliğidir. Getir, de motokuryenin taşıyabileceği ortalama ürün siparişleri teslim edilir. Büyük ebatlı ürünlerin teslimi yapılmaz

Getir Büyük: Bu bayilikte araç zorunluluğu bulunmaktadır. Hemen hemen bir marketten satın alabileceğiniz tüm siparişler Getir Büyük ile teslim edilmektedir.

Getir Su: Damacana su siparişinde kullanılan bir bayilik modelidir.

Dilerseniz bu bayiliklerden birini – ikisini ya da hepsini birden yapabilirsiniz. Tabii ki bu bayilik seçenekleri söz konusu olduğunda sermayenin de büyük bir öneme sahip olduğunu belirtmek gerekiyor.

Getir Bayiliği söz konusu olduğunda bayilerin firmanın adı altında çalıştıklarını belirtmek gerekiyor. Genel olarak bayiler Türkiye’nin her yerinde yüksek kar oranı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Getir Bayilik Başvurusu

Getir bayiliği ile ilgili genel olarak bilgi sahibi olacağınız adresler şunlardır:

 • Getir Telefon Numarası: 0850 532 50 50
 • Getir İnternet Sitesi: www.getir.com.tr
 • Getir Bayilik Başvuru Formu: https://basvuru.getir.com/bayi/
 • Getir E-Posta Adresi: info@getir.com
Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku