Gizli Numara Arayanı Bulma ve Öğrenme Yöntemleri – 2023


Ziyaretçilerimizin sıklıkla sorduğu ve bilgi almak istediği Gizli numara arayanı bulma, gizli numaradan arayanı öğrenme programı, Vodafone gizli numaradan arayanı bulma ve benzeri konulara bu içeriğimizde yer verdik.

Sürekli gizli numaradan aranıyorsanız ve rahatsız olmaya başladıysanız artık kimin aradığını öğrenebileceksiniz. Gizli numaradan arayanı bulma yöntemleri sayesine sizi arayan herkesi hiç uğraşmadan bulabilirsiniz. Turkcell, Vodafone, Türk Telekom hatlarından numarasını gizleyerek arayan kimsenin kimliğini açığa çıkarabilirsiniz. Gizli numaradan kimin aradığı öğrenme yöntemlerini ve kare kodla bulma taktiklerinin nasıl olduğunu hep birlikte görelim.

Gizli numara arayanı bulma
Gizli numara arayanı bulma

Vodafone Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Vodafone gizli numaradan arayanı bulma için şu anda herhangi bir sorgulama yöntemi bulunmamaktadır. Vodafone hattı kullanıyorsanız gizli numaradan arayanı bulmak için savcılığa gidip suç duyurusunda bulunabilirsiniz. Bu süre boyunca telefonunuzun özel numaralardan aranmasını engelleyebilirsiniz. 7046’ya aralarında bir boşluk bırakıp GIZLI AC yazarak özel numaralara telefonunuzu kapatabilirsiniz.

11880 İle Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Gizli numara arayanı bulma konusunda Türk Telekom, Turkcell ya da Vodafone hatları için 11880 bilinmeyen numaralar servisini arayan sizi arayan kişinin telefon numarasını öğrenebilirsiniz. Ayrıca Turkcell hatları için *253# ücretsiz bir şekilde tuşlanarak da sorgulama yapılabilir. Türk Telekom hattı için de *100# yazıp gizli numaranın kime ait olduğu öğrenilebilir. *#31# kodu telefon numarasının başına yazılarak numara gizlenmesi mümkündür. Başka ülkelerin numara gizleme kare kodları da farklılık gösterir.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Programı

UpCall gizli numaradan arayanı bulma için kullanılabilen ücretsiz bir uygulamadır. Google Play Store üzerinden dakikalar içinde indirebilirsiniz. Bu program arayan gizli numaralar hakkında uyarı vermektedir. Turkcell hattına sahip bir kişinin kimliğini bu program sayesinde hızlıca öğrenebilirsiniz. Ayrıca Turkcell aboneleri de “UPCALL” yazıp 2200’a ücretsiz mesaj göndererek gelen link ile programı indirebilirler.

Fatura Detayı İle Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Fatura detayı sayesinde gizli numaradan arayanı bulma çok kısa sürede öğrenilebilir. Vodafone, Turkcell, Türk Telekom hatlarından herhangi birisinin fatura kısmına giriş yapıp sizi arayan gizli ya da özel numaranın kim olduğunu öğrenebilirsiniz. Kullandığınız hattın mobil uygulamasını telefonuna indirdikten sonra numara ve şifre ile giriş yaparak faturadan tüm detaylara ulaşabilirsiniz. Hatta ait mobil uygulamanın giriş şifresini bilmiyorsanız müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcisi ile görüşebilirsiniz.

YouTube video
YouTube video

Youtube Kazanç Hesaplama Yöntemleri adlı içeriğimize de göz atabilirsiniz.

4.3/5 - (3 Kişi Değerlendirdi!

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın