Groupama Hayat Emeklilik İletişim

Son yıllarda Groupama Emeklilik artık Groupama Hayat olsa da, çoğu vatandaş tarafından bireysel emeklilik denilince akıllara gelen sigorta şirketlerinden bir tanesidir. Groupama Emeklilik iletişim konusunda oldukça iyimser yaklaşmakla beraber en küçük sorunda anında müşteri hizmeti sizi arayabilir.

Groupama Emeklilik İletişim Numarası

1924 yılı başlarında Güven Sigorta’nın kurulması sonrasında 1997 yılına kadar 3 firmanın birleşmesi sonrasında ortaya çıkan sigorta şirketi, o yıllarda Başak Hayat Sigorta A.Ş., Ziraat bankası ve başak sigorta a.ş. tarafından kuruluyor. BES tasarruf ve yatırım sistemi kanun kapsamında BES’e dönüşen şirket, ülkemizde çalışmalara geçmek için faaliyet ruhsatını hızla almıştır. Öte yandan o yıllarda başak emeklilik a.ş. olarak karşımıza çıkıyordu. Ancak %41 oranındaki hisseleri elinde bulunduran ziraat bankası, 2006 yılında hissenin tamamını Avrupa’da adından fazlası ile söz ettirmeyi başaran Groupama sigorta şirketine satıyor. Yıllar 2008 senesini gösterince özelleştirme sonrasında grubuna Güven hayat sigortası ile birleşerek daha fazla güç kazanmaya başladı. Tarih 2009 u gösterince ise groupama emeklilik adı ile hükmünü ülke geneline yaymaya başladı. Son olarak 2019 yılında şirketin tek adı artık groupama hayat a.ş. olarak tescil edilmiştir.

Groupama Hayat Emeklilik İletişim TEL: 0 850 250 50 50

Bireyler bu şirket üzerinden bireysel emeklilik yaptırmış ise her hangi bir sorun ve sıkıntıda doğrudan müşteri hizmetine ulaşmak isteyebilir. Bu durumda 0 850 250 50 50 numarasını ücretsizce aramak mümkündür.

Groupama Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri

Müşteri hizmetlerine beklemeden konuşmak isteyenlerin sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle hayat emeklilik, sigorta veya dask gibi ferdi kaza sigortaları dahil her hangi bir konuda sorunlarınız var ise 0850 250 50 50 numarasından doğrudan iletişim kurarak, bireysel müşteri temsilciniz ile konuşabilir ve görüşebilirsiniz.

Bu numaradan iletişim kurarken beklemeden konuşmak için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Öncelikle 0850 250 50 50 numarasını arıyoruz.

  • Hayat ve kişisel birikim işlemleri için 5 tuşuna bastıktan sonra yeni bir menü gelecektir bunlar;
  • Kişisel birikimler için 1 tuşuna
  • Hayat sigortaları için 2 tuşuna
  • Ferdi kaza sigortası için 3 tuşuna
  • Öneri ve şikayetler için ise 4 tuşuna

Yukarıdaki adımları uygulayarak kısa sürede müşteri temsilciniz ile doğrudan iletişim kuracaksınız. Groupama müşteri hizmetleri ile yapacağınız işlemler sesli yanıt sistemine kayıt edilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın