Halk Hayat Emeklilik İletişim

Halk bankası BES yani halk emeklilik ve hayat hizmeti sunmasının ardından bir çok halkbankası müşterisi olsun, olmasın bireyler buradan birçok poliçelerini yaptırmıştır. Halk hayat ve emeklilik iletişim kanalları hakkında güncel bilgiler arayışında olan yatırımcılar, buradan bilgi talep edebilirler.

Halk Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:
444 44 00  – 0850 800 44 00

Halk Emeklilik Çağrı Merkezi İletişim E-Mail Adresi:
info@halkemeklilik.com.tr

Halk Hayat Emeklilik İletişim Numarası

Gerek yatırımcılar gerekse de sadece bes yaptırmayı düşünenlere büyük kolaylık ve imkan sunan halk emeklilik, 2020 yılı dahilinde üye sayısını bir önceki yıla göre %20 oranında artırmayı başardı. Halk emeklilik, diğer sigorta şirketlerine göre daha fazla tercih edilmesindeki asıl etken devlet bankası olarak görülse de en mantıklı tercihin aslında yatırımcılarına fonlar hakkında güncel verileri aylık bazda sunmasında saklı tutulduğu belirtilmekte. Zira yatırımcılar her ne kadar kumbara gibi düşünse de BES olarak bireysel emeklilik sistemindeki her yatırılan tutarın aslında bir getiri olarak daha fazla gelmesi nedeni ile tercih edildiği de gözler önünde.

BES yatırımcıları, yatırdıkları her tutar için %25 devlet katkısı alsa da, bunun yanında biriken her para aslında fonlarda daha da değerli olmaktadır. Bunun yanında biriken her tutarın yine aynı şekilde devlet katkısının da değişken fonlarda değer kazanması, yatırımcıları daha da sevindirmekte.

Halk Hayat Emeklilik Müşteri Hizmetleri

halk emeklilik müşteri temsilcisine direk bağlanma için 0850 800 44 00 numarasını aramanız yeterlidir. Sesli yanıt sisteminde ” müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorum ” veya ” bes iptal ”cümlesini söylemeniz yeterli olacaktır. Bildiğiniz gibi bes iptal işlemleri için mesai saatlerinde tüm bankalar ve sigorta şirketleri hizmet sunar. Bu nedenle hafta sonu arasanız dahi sizleri hafta içi halk emeklilik müşteri hizmetlerini aramanız talep edilecektir. Halk emeklilik mesai saatleri hafta içi 09:00 ile 18:00 arasında hizmet vermektedir.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın