Halkbank 60 Ay Vadeli Halk Destek Kredisi

Halk destek kredisi ile adından söz ettirmeyi amaçlayan halk bankası, 2020 yılı kredi kartı borcu olanlara 60 ay vadeli %1.10 faiz oranı olacak şekilde kredi destek paketi sunmayı amaçlıyor. Bu sayede mevcut kredi kartı borcu olanlar yapılandırma aşamasında halk destek kredisini kullanarak tüm borçlarından hızlıca kurtulacak ve sadece halk bankasına borçlu olacaktır. Faiz oranlarının çok düşük olması ve vade süresinin 60 aya kadar çıkarılması sonrasında bankalar arası rekabetin daha da artması beklenmekte!

Halk Destek Kredisi 2020

Halk bank genel müdür tarafından basın ile paylaşılan bildiriye baktığımızda

Adını halktan alan bir banka olarak, halkımızın her türlü finansal ihtiyacına yanıt vermek önceliğimiz. Halk Destek Kredisi ile ödeme zorluğu yaşanan kredi kartlarına ait borçları yeniden yapılandıracak ve piyasa istikrarına katkı sağlamak için verdiğimiz desteği sürdüreceğiz. Bu kredi sayesinde kart sahipleri biriken borçlarını tek bir çatı altında toplayarak kolayca ödeme şansına sahip olacaklar. Bu kredimizle müşterilerimize rahat bir nefes aldıracağız.

Bildiğiniz gibi kredi kartı sayısında ülkemizde ciddi bir artış söz konusu. Neredeyse her aile fertlerinde artık bir değil, 2 adet kredi kartı bulunmakta. Üstelik limitlerin otomatik onaylı olmasının ardından artırılan kredi kartı limitini gören her kullanıcı, harcama tuşuna daha fazla basmakta. Bu da bankalar ile tüketiciler arasında bir orantının doğmasına vesile olmakta. Bankalar ne kadar limit artırsa, müşterileri de o kadar o limitleri kullanma hırsı doğmasına neden oluyor. Bu da kart borçlarının katlanarak artması ve zamanında ödenemeyen borçların çıkmasını sağlar. İşte bu nedenlerden dolayı her ay kart borçları ile insanlar derin bir şekilde düşünür. Zira bankalara borçlu olmak sanıldığı kadar zor olmamakla beraber işler haciz işlemlerine bile gelebiliyor!

Halk bankası tarafından yeni bir kredi kampanyası duyurulmak üzere. Üstelik faiz oranlarına baktığımızda %1.10 dan başlıyor. Vade süresi ise kişiye göre belirleniyor. Diğer bankalar da olduğu gibi faiz oranı %1.10 ile %1.20 arasında olacak. Vade süresi ise 12 ay ile 60 ay arasında değişecektir.

60 Ay Vadeli Halk Destek Kredisi

60 ay vadeli halk destek kredisi başvuruları şahsen banka şubelerinden alınacak olup, sadece kredi kartı borcu olanlar için kullanıma açılıyor. Yani 2018 yılı sonuna kadar kredi kartı borcunuz var ve bunu yapılandırmak istiyorsanız en yakın halk bankası şubesine giderek ” halk destek kredisi başvurusu ” yapmak istediğinizi belirtmeniz kafidir.

Vade süresini kendiniz belirlediğiniz gibi otomat tarafından bütçenize uygun bir şekilde ödeme planı çıkarılabilir. Diğer bankalarda olduğu gibi kredi kartı borç kapatma yapılandırma kampanyası dahilinde nakit para sizlere ödenmiyor. Verdiğiniz talimatlara uygun olarak anlık hızlarda sözleşmeler planlanıp tarafınızdan imza alınarak diğer bankalardaki mevcut kredi kartı borçlarınız kapatılacak halk bankası tarafından. Sonrasında ise bu borçlara karşılık düşük faiz oranı ve uzun vade karşılığında sadece halk bankasına borçlu olacaksınız.

Halkbank %1.10 Faizli Kredi Başvurusu

Kredi talepleri için halk bankası iletişim kanallarından bilgi almak mümkün olup, 0850 222 0 400 halk bankası iletişim numarasını arayarak da konu hakkında detay talep edebilirsiniz. Halk bankası atm cihazı üzerinden yapılan kredi başvurusunda bu faiz oranlarından yararlanmak mümkün değildir ! Bu nedenle halk bankası internet bankacılığı üzerinden de bilgi almak mümkün!

Şu an ki kredi faiz oranlarına bakıldığında halk bankası gibi bir çok bankanın sunduğu borç kapatma kredisi 2020 olarak büyük bir fırsattır diyebiliriz. Söz konusu bu kampanyalar arasında faiz oranları ve vade seçenekleri hemen hemen aynıdır. Hangi banka hoşunuza giderse oradan aktif kredi taleplerinizi iletebilir ve sadece bu bankaya borçlu kalabilirsiniz.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın