Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Ne Kadar, Nasıl Alınır 2024

Komedi Stand up gösteri sunan Hasan Can Kaya konuşanlar bilet fiyatları 2024 yılında ne kadar oldu, konuşanlar bedava bilet almak programa katılmak isteyenler nasıl yapacaklarını buradan öğrenebilirler. Kahkahanın eksik olmadığı konuşanlar programında gülme krizine girmek isteyenler o programa nasıl katılacağını çok iyi bilmeleri gerekiyor. Ancak şu uyarıda bulunmak gerek; küfür ve argo kelimeleri duyduğunda rahatsız olanlar ve gururuna yenik düşenler kesinlikle gitmemeli. Hasan Can Kaya resmi instagram hesabı @hasancankayahck

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet 2024

Yayınlanan her bölümü ile izleyenleri kahkahaya boğan, seyirciler eşliğinde güzel vakitler geçirebileceğiniz konuşanlar programı bildiğiniz gibi exxen sitesinde yayınlanıyor. Program ortalama 2,5-3,5 saat sürmekle beraber talk show dalında oldukça popüler yapımlar arasında gösteriliyor. Tabi programa katılanlar daha şanslı olup, sahneye davet ediliyor ve gülme skeçleri orada da devam ederek, ekranda paylaşılıyor. Ara sıra küfür ve argo kelimelerin eksik olmadığı anlarda bip devreye girse de, gülme show devam ediyor. Ancak çoğu izleyen ve konuk, bu olumsuz konuşmalara istinaden halinden gayet memnun! Hasan Can Kaya konuşanlar konseri 2024 takvimi şu şekildedir;

Hasan Can Kaya konuşanlar konseri 2022 takvimi
Hasan Can Kaya konuşanlar konseri 2024 takvimi

Konuşanlar Bilet Fiyatları

Hasan Can Kaya konuşanlar bilet almak isteyenler nereden ve nasıl alacaklarını tam olarak bilmemekte. Ayrıca 2024 konuşanlar bilet fiyatı hakkında güncel bilgilerde aranılanlar arasında. Komedyen Hasan Can Kaya ile orantısız mizah yaşamak isteyenler program haricinde konser bileti almak da isteyebilir. Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu bu konserde izleyenler büyük alkış eşliğinde günü keyifle geçirmişlerdi. Ancak exxen.com da yayınlanan ve herkesin eğlenerek seyrettiği konuşanlar programına katılım için bilet almanız gerekiyor. Bunun da ücreti 2024 yılı dahilinde 120 TL’dir. Ancak çoğu izleyici konuşanlar programına ücretsizce katılabiliyor.

Hasan Can Kaya Bilet 

Hasan Can Kaya komedi, talk show ve stand up gösteri, her hafta güncel bölümleri exxen sitesinde yayımlanıyor. Exxen bildiğiniz gibi ücretli bir platform olup, oldukça kaliteli ve ilgi çekici içerikler ve yapımlar ile dolu. Acun medyanın sahip olduğu exxen’de üyeliğiniz yok ise aşağıdaki bağlantı üzerinden ücretsiz exxen hesabı açtırmak mümkün. Nasıl ki, özel hastanelerde kredi kartı geçerli ise konuşanlar programına bilet almak istediğinizde ödemeyi kart ile de yapabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar konser biletleri genelde programda ne zaman yapılacağı bilgisi verilmektedir. Ayrıca mobilet.com da Hasan Can Kaya konser biletleri yayımlanmış ise doğrudan oradan satın alınabilir. Konuşanlar programına katılmak isteyenler ise bilet bulmaları gerekiyor. Yani her hafta exxen’de yayınlanan konuşanlar bileti satın almanız gerekmektedir. İstanbul ve çevre illerinde iseniz bilet bulma şansınız daha yüksektir. Ayrıca konuşanlar yaş sınırı 18 olup, programa bu yaşın altındaki bireyler alınmamaktadır. Sahne öncesinde kimlik kontrolü yapılıyor. 

Konuşanlar Bilet Nereden Alınır?

Bir diğer Hasan Can Kaya konuşanlar bilet nasıl alınır sorusunda ise www.mobilet.com adresine üyelik açtırarak, ara sıra açılan Hasan Can Kaya konuşanlar programı bilet sekmesi incelenebilir. Konuşanlar çekimi İstanbul’da çekilmekle beraber programa katılan seyirciler arasında en fazla alkış alanlar seçiliyor ve sahneye davet edilerek, stand up gösterisine devam ediliyor. Konuşanlar çekim adresi İstanbul Grand Pera olarak geçmekte olup, bilet almak isteyenler bu yola da başvurabilir. Grand Pera adresi ise Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No:56-58 / Beyoğlu TAKSİM / İstanbul şeklinde.

YouTube video
YouTube video
5/5 - (8 Kişi Değerlendirdi!)
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın