Modern technology gives us many things.

Hasan Can Kaya Konuşanlar Bilet Ne Kadar, Nasıl Alınır 2022

Komedi Stand up gösteri sunan Hasan Can Kaya konuşanlar bilet fiyatları 2022 yılında ne kadar oldu, konuşanlar bedava bilet almak programa katılmak isteyenler nasıl yapacaklarını buradan öğrenebilirler. Kahkahanın eksik olmadığı konuşanlar programında gülme krizine girmek isteyenler o programa nasıl katılacağını çok iyi bilmeleri gerekiyor. Ancak şu uyarıda bulunmak gerek; küfür ve argo kelimeleri duyduğunda rahatsız olanlar ve gururuna yenik düşenler kesinlikle gitmemeli. Hasan Can Kaya resmi instagram hesabı @hasancankayahck

Hasan Can Kaya Konuşanlar Biletleri 2022

Yayınlanan her bölümü ile izleyenleri kahkahaya boğan, seyirciler eşliğinde güzel vakitler geçirebileceğiniz konuşanlar programı bildiğiniz gibi exxen sitesinde yayınlanıyor. Program ortalama 2,5-3,5 saat sürmekle beraber talk show dalında oldukça popüler yapımlar arasında gösteriliyor. Tabi programa katılanlar daha şanslı olup, sahneye davet ediliyor ve gülme skeçleri orada da devam ederek, ekranda paylaşılıyor. Ara sıra küfür ve argo kelimelerin eksik olmadığı anlarda bip devreye girse de, gülme show devam ediyor. Ancak çoğu izleyen ve konuk, bu olumsuz konuşmalara istinaden halinden gayet memnun! Hasan Can Kaya konuşanlar konseri 2022 takvimi şu şekildedir;

Hasan Can Kaya konuşanlar konseri 2022 takvimi
Hasan Can Kaya konuşanlar konseri 2022 takvimi

Hasan Can Kaya konuşanlar bilet almak isteyenler nereden ve nasıl alacaklarını tam olarak bilmemekte. Ayrıca 2022 konuşanlar bilet fiyatı hakkında güncel bilgilerde aranılanlar arasında. Komedyen Hasan Can Kaya ile orantısız mizah yaşamak isteyenler program haricinde konser bileti almak da isteyebilir. En son 4 ocak 2021 tarihinde Hasan Can Kaya konuşanlar konseri yayınlanmış olup, bilet giriş ücreti 125 TL idi. Hasan Can Kaya’nın hazırlayıp sunduğu bu konserde izleyenler büyük alkış eşliğinde günü keyifle geçirmişlerdi. Ancak exxen.com da yayınlanan ve herkesin eğlenerek seyrettiği konuşanlar programına katılım için bilet almanız gerekiyor. Bunun da ücreti 2022 yılı dahilinde 195 TL’dir. Ancak çoğu izleyici konuşanlar programına ücretsizce katılabiliyor.

Hasan Can Kaya komedi, talk show ve stand up gösteri, her hafta güncel bölümleri exxen sitesinde yayımlanıyor. Exxen bildiğiniz gibi ücretli bir platform olup, oldukça kaliteli ve ilgi çekici içerikler ve yapımlar ile dolu. Acun medyanın sahip olduğu exxen’de üyeliğiniz yok ise aşağıdaki bağlantı üzerinden ücretsiz exxen hesabı açtırmak mümkün. Nasıl ki, özel hastanelerde kredi kartı geçerli ise konuşanlar programına bilet almak istediğinizde ödemeyi kart ile de yapabilirsiniz.

Hasan Can Kaya Konuşanlara Bilet Nasıl Alınır?

Konuşanlar konser biletleri genelde programda ne zaman yapılacağı bilgisi verilmektedir. Ayrıca biletix.com da Hasan Can Kaya konser biletleri yayımlanmış ise doğrudan oradan satın alınabilir. Ancak en son 2021 ocak ayında konserin yapıldığını belirtelim. Konuşanlar programına katılmak isteyenler ise bilet bulmaları gerekiyor. Yani her hafta exxen’de yayınlanan konuşanlar bileti satın almanız gerekmektedir. İstanbul ve çevre illerinde iseniz bilet bulma şansınız daha yüksektir. Ayrıca konuşanlar yaş sınırı 18 olup, programa bu yaşın altındaki bireyler alınmamaktadır. Sahne öncesinde kimlik kontrolü yapılıyor.

Konuşanlar bilet nasıl bulunur; öncelikle programa seyirci olarak katılmak isteyenler, iletişim kanallarını araştırmalı. Yani Hasan Can Kaya’nın resmi twitter ve instagram adresi üzerinden mesaj yağmuruna tutabilirsiniz. Tabi bunun için karşı tarafın sizi kabul etmesi gerekiyor. Bu en kestirme yol olarak görünse de konuşanlar bilet alanların çoğunun açıklamaları bu yönde.

Bir diğer Hasan Can Kaya konuşanlar bilet nasıl alınır sorusunda ise www.biletix.com ve www.mobilet.com adresine üyelik açtırarak, ara sıra açılan Hasan Can Kaya konuşanlar programı bilet sekmesi incelenebilir. Konuşanlar çekimi İstanbul’da çekilmekle beraber programa katılan seyirciler arasında en fazla alkış alanlar seçiliyor ve sahneye davet edilerek, stand up gösterisine devam ediliyor. Konuşanlar çekim adresi İstanbul Grand Pera olarak geçmekte olup, bilet almak isteyenler bu yola da başvurabilir. Grand Pera adresi ise Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No:56-58 / Beyoğlu TAKSİM / İstanbul şeklinde.

Konuşanlar bilet nasıl bulunur?

www.mobilet.com üzerinden resmi olarak konuşanlar programı için bilet satın alabilirsiniz. Buradan üyelik açtırarak, Hasan Can Kaya Konuşanlar bileti kredi kartı ile satın alınabilir. Ancak herhafta biletlerin hızlıca tükendiğini belirtelim.

Konuşanlar bilet ne zaman satışa çıkıyor?

Konuşanlar resmi iş ortağı bilet konusunda izleyicilere büyük imkanlar sunsa da, programın çekim sıklığı nedeni ve olan aşırı ilgiden dolayı biletler erken bitebiliyor. Bu nedenle konuşanlar bilet satışa çıkma zamanını sürekli siteye girip kontrol edilmesi gerekiyor.

Konuşanlar gösterisi nerede yapılıyor?

Konuşanlar programına katılmak veya canlı izlemek isteyenler konuşanlar gösterisi nerede yapılıyor sorusuna yanıt arayabilir. İstanbul Taksim Grand Pera Alternatif Sahnesinde çekilen konuşanlar programı, Grand Pera açık adresi ise Hüseyinağa Mah. İstiklal Cad. No:56-58 / Beyoğlu TAKSİM / İstanbul şeklinde.

Konuşanlara Nasıl Katılabilirim?

Aslında çok basit! Konuşanlara nasıl katılabilirim diyorsanız www.mobilet.com üzerinden üyelik açtırıp, hergün biletin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz. Panel açıldığı andan itibaren, kısa sürede konuşanlara bilet alabilirsiniz. Konuşan adayı olabilmeniz için sahnede diksiyonu düzgün kişiler seçiliyor. Yani şansınız var ise ve bir o kadar eğlenceli sıçan, sıçış hikayeleri olanlar seçiliyor.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku