Hemen Onaylı Kredi Kartı Veren Bankalar 2021

Kredi kartı başvurusu yaparak hemen onaylı kart sahibi olabilirsiniz. 2021 yılı dahilinde bakım parası alanlara anında ön onaylı masrafsız aidatsız kredi kartı başvurusu burada. Başta cepteteb olmak üzere axess, enpara kredi kartı veren bankalar arasında açık ara önde.

Hemen onaylanan kredi kartı başvurusu yaparak, evde bakım maaşı alsanız bile anlık kredi kartı alabilirsiniz. Peki evde bakım parası alanlara hangi bankalar kredi kartı veriyor? İşte detaylar; Kredi kartı sayesinde cebimizde nakit paranın olmadığı anlarda kartın limiti dahilinde harcama yapabilir, nakit avans çekebiliriz. Evde bakım maaşı alanlara çoğu banka aidatsız kredi kartı vermeye başladı. Bu bankaların hangileri olduklarına yazımız ile öğrenebilirsiniz.

Aidatsız kredi kartı veren bankalar 2021

Ülkemizde her bireyin en az 2 adet olmak üzere bankaları farklı olan kredi kartı bulunduklarını belirtelim. Genelde her birey, 2 veya 3 adet olmak üzere kart sayılarını artırma amacındadır. Ancak bilinçli kullanılmadığı takdirde kredi kartları borçların oluşmasına neden olabilir. Bilinçli bir şekilde harcama tutarlarını ayarlayanlar ise kredi kartlarının faydalarını saymakla bitirmez. Düşünsenize cebinizde nakit paranın olmadığı anlarda, cüzdanında kredi kartın olduğunda alışveriş yapabilir, faturalarını ödeyebilirsin.

Kredi kartı başvurularında esas nokta ise kartın masrafının olmaması. Yani kredi kartının her yıl kesilen hesap işletim ücretinin alınmadığı bir kredi kartının olması yeme de yanında yat misali oldukça ideal olacaktır. Biz buna aidatsız kredi kartı başvurusu demekteyiz.

Evde Bakım Maaşı Alanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

2021 yılı dahilinde evde bakım maaşı alanlara hemen tüm bankalar kredi ve kredi kartı verebilir. Kredi kartı veren bankalara baktığımızda ise

 • Akbank kredi kartı başvurusu sayesinde masrafsız bir kredi kartı sizleri bekliyor olacak.
 • Denizbank kredi kartı başvuruları ile ister kredi isterseniz de nakit avans çekebildiğiniz gibi bir çok avantajlı ödemelerden yararlanabilirsiniz.
 • Garanti bonus kredi kartı başvurusu sayesinde bonus puanları kazanabilir ve bunları dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz.
 • Teb ceptetep kredi kartı ile ister mobil isterseniz de internet üzerinden kredilere başvurabilir, yatırım hesabı açabilirsiniz. Havale ve eft ücretleri de alınmamaktadır.
 • Enpara.com ile qnb finansbank sayesinde masrafsız bankacılığa öncülük eden bir banka ile çalışmak sizlere kredi kartı ile fırsatların açılmasını sağlayabilir.

Onayını Al Limitini Öğren

 • Cepteteb kredi kartı başvurusu ; başvuru yaptığınızda ortalama 1 hafta içinde kartınız elinizde oluyor. Bir çok ayrıcalık veren cepteteb kredi kartı TEB bankası tarafından müşterilere verilir. En önemli avantajlı tam 500 TL’ye kadar bonus vermekte. Fatura talimatı, sözünüze bonus, alışverişlerde %20 indirim hatta taksit sayısına ek +3 taksit yapma şansları da var.
 • One Garanti kredi kartı başvurusu ; Garanti bankası uygulaması olan one garanti ile havale eft ücretsiz üstelik birikim kumbara sayesinde %10 üzeri faiz oranları ile mevduatlara getiri söz konusu. Garanti bankası bonus kredi kartı başvurusu yaparak bu uygulama üzerinden bir çok avantaja sahip olabilirsiniz.
 • Kuveyt Türk Senin Bankan başvurusu ; Kuveyt türk hizmeti olan senin bankan ile eft veya havaleye para ödenmez. Bir çok vadeli mevduat hesaplarında kazanç söz konusu. Altın hesapları sayesinde altınların yastık altında kalmadan senin bankan sayesinde değerine değer katacak.
 • Akbank direkt kredi kartı başvurusu ; Akbank kırmızı banka olarak hafızalarda yer edinse de, bankanın bankacılık hizmetlerinden en önemlisi olan kredi kartı hizmetinden yararlanmak mümkün. Yapmanız gereken ise sadece akbank direkt bankacılık içinde kart başvurusu yapmak. Kartınız sadece 7 gün içinde elinizde olacak.
 • QNB Finansbank Kredi Kartı Başvurusu ; Kredi kartı limiti en yüksek olan bankalardan bir tanesi olan QNB Finansbank ile kart limitiniz 3500 TL den başlıyor. Ancak kredi notuna göre bu limit her ay güncelleniyor yani bir sonraki ay bir bakmışsınız kart limitiniz 10.000 TL olabilir. Ülke vatandaşlarının bankacılık ürünleri arasında fazlası ile kullandığı ürünlerin başında kredi kartları gelmesi, bu limitin de devreye girmesinin ardından insanları buraya yönlendirmekte.
 • Enpara Kredi Kartı Başvurusu ; QNB Finansbank hizmeti olan enpara.com sayesinde hem eft hem de havale masrafları sıfır tl olmakla beraber ömür boyu masrafsız bankacılık sloganı ile yola çıkmıştır. Bu hizmetlerden bir tanesi de enpara kredi kartı olup, aidatsız bir kart türü olmakla beraber aidatı sizlere veren bir bankacılık ürünüdür.

Sonuç olarak bakarsak günümüz şartlarında kredi kartı bulunmaz bir fırsat olup önemli bir ekonomik araçtır. Ancak bilinçli kullanılmadığında sürekli borç olarak kullanılıp, hesap döneminde borçların zamanında ödenmemesi durumunda artan bir borç yükü sizleri bekleyebilir. Uzmanlara göre kredi kartı kullanımı her yıl katlanarak artsa da, müşteriler artık daha da bilinçli oluyor!

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın