Herkese Anında 30.000 TL Kredi İmkanı

30.000 TL nakit para imkanı kullanmak isteyen bireyler, nasıl kredi alabileceklerini öğrenmek isteyebilir. 2021 QNB Finansbank kredi kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Bu sayede anında kredi kullanarak mevcut borçlarını veya ihtiyacın olan parayı bulabilirsin.

Acil Nakit Para Verenler

İhtiyaç kredisine sahip olabilmek için tek yapmanız gereken internet ve cep şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirmek olacak. Krediniz anında hesabınıza aktarılacak. Bunun için öncelikle Finansbank web sitesinde yer alan ön başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Kısa vadede ve düşük tutarlı ihtiyaçlarınız için kullanılan kredi türlerinden biridir. İhtiyaçlarınız dahilinde istediğiniz veya bankaların belirlediği üst limit tutarında sahip olabileceğiniz ihtiyaç kredisinin alt kategorileri de bulunmakta. Eşya kredisi, tatil kredisi, evlilik kredisi gibi acil ihtiyaçlarınızı bu kredi yöntemi sayesinde karşılayabilirsiniz.

48 ay vade şartı bulunan ihtiyaç kredisinde ödeyeceğiniz taksit tutarı sadece 1.000 TL olacak. Kredi faiz oranı ise %1,26 olarak belirlenmiştir. Ayda 1.000 TL ödeyerek İhtiyacınız oranında kredi alma şansına sahipsiniz.  İhtiyaç kredisine sahip olabilmek için; TC kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranız ile sizden istenilen formu doldurarak hemen başvurun ve krediniz hesabınıza yüklensin.

Finansbank İhtiyaç Kredisi 2019

Aşağıdaki belgeleri hazırlamanız gerekiyor öncelikle.

  • Noter tasdikli suret ya da kimlik belgeniz
  • Güncel adres bilgileriniz. Başvuru için vereceğiniz adres bilgilerinizin sistemde güncel olmaması durumunda son 3 ay içerisindeki doğal gaz, su, cep telefonu hattı, elektrik faturalarından biri de belge için kullanılabilir.
  • Ayrıca çalıştığınız iş yerinizdeki gelir belgenizi kullanarak Finansbank’tan ihtiyacınız dahilinde kredi almanız mümkün.

İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

  • Öncelikle ihtiyaç kredisi alabilmeniz için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
  • Bankaya sahip olduğunuz gelir kaynağını göstermeniz ihtiyaç kredisi almanız için gerekli olan şartlardan biri. SSK kaydı ya da bir şirket sahibi olmanız kredi alabilmeniz açısından önemli. Banka bunu kendine ön koşul olarak kabul ediyor. Borç veren taraf olduğu için ödemelerinizin de düzenli olmasını ister. Düzenli ödemelerde bulunursanız kredi notunuzda yükselecektir.
  • Şirket kaydınızın vergi levhasına sahip olması gerekiyor. Aksi takdirde kredi şansından yararlanamazsınız. SSK bilgileriniz için ise gerekli olan şart son iş yerinizde 6 ay boyunca sigortalı olarak çalışmış olmanız.
  • Kredi notunuzun düşük olması halinde bu şartlar değişiklik gösterebilir. Fatura ödemeleriniz, kredi kartı ödemeleriniz veya daha önce çektiğiniz kredileri ödeme süreniz kredi notunuzu etkilemektedir. Faturaları veya kredileri düzenli bir şekilde ödemiş iseniz kredi notunuz olumsuz etkilenmeyecektir.
  • Banka gerekli gördüğü durumlarda sizden kefil isteyebilir. Kefil istenilen durumlarda ise eş rızası talep edilmektedir.
  • Eğer ipotekli kredi çekecekseniz 120 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.
İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın