Herkese Anında 70.000 TL Kredi İmkanı

Herkese anında kredi imkanı veren bir takım bankalar bulunmakla beraber, Halk bankası 70.000 TL tutarında kredi sunuyor müşterilerine. Üstelik bir kaç dakika arasında onaylanan kredi başvurunuz anında vadesiz hesabına geçiyor.

Anında Onaylanan Kredi Başvurusu

1,19 faiz oranı ile başlayan ihtiyaç kredisi Halkbank internet şubelerinde sizleri bekliyor.

Eğitim, sağlık ya da birçok alanda krediye ihtiyacınız varsa; tek ihtiyacınız halkbank internet şubelerine girmek olacaktır. Evinize tadilat yaptırmak istiyorsanız, eşyalarınızı yenilemek istiyorsanız, arabanıza bakım yaptırmak istiyorsanız ve tüm bu ihtiyaçlarınıza yeterli bir miktar paranız yoksa Halkbank size 70.000 TL’ ye kadar ihtiyaç kredisini sunacaktır. Siz de hemen ihtiyaç kredisini almak istiyorsanız Halkbank İnternet Şubesine başvuru yapmanız gerekmektedir.

En az faiz oranı ile sizlere hizmet veren kredi ile artık tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız.

10.000 TL’ den başlayan ve 36 aya kadar vade süren ödeme imkanlarına Halkbank aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

İhtiyaç Kredisinden Kimler Faydalanabilir?

Özel sektör çalışanları, kamu çalışanı, emekliler ve vergi levhalı çalışanların alabileceği bir kredi imkanıdır. Bu krediden faydalanmak için;

Özel sektör çalışanlarından istenen belgeler: Maaş bordrosu, sigorta dökümü, ikamet belgesi, iş yeri imza sirküleri, tapu fotokopisi, araç ruhsatı ya da faturası, varsa ek gelir belgesi.

Kamu çalışanından istenen belgeler: Maaş bordrosu, ikamet belgesi, tapu fotokopisi, araç ruhsatı ya da faturası, ek gelir belgesi.

Emeklilerden istenen belgeler: Emekli aylık dökümü, ikametkah belgesi, tapu fotokopisi, araç ruhsatı, varsa ek gelir belgesi.

Vergi levhalı çalışanlardan istenen belgeler: Güncel vergi levhası, imza sirküleri, oda kayıt belgesi, bilanço ve gelir tablosu, ticaret sicil gazetesi, tapu fotokopisi, araç ruhsat ya da faturası.

Tüm bu çalışanlara ihtiyaç kredisi tam 70 bin TL değerinde Halkbankası internet şubelerinde sizleri bekliyor. Hemen yararlanmak için sizden istenen belgeleri tamamlamanız gerekmektedir. İnternetten yapacağınız başvuru sonrasında hazırlanan belgeleri teslim etmeniz gerekecektir.

Bireysel olarak da uygun faizli kredi imkanına sahip olabilirsiniz. Her ihtiyacınızı ihtiyaç kredisi sayesinde karşılayabilirsiniz

Halkbank’ta İhtiyaç Kredi Ödemeleri Nasıldır?

Siz de ihtiyacınızı karşılamak için Halkbank internet şubesi aracılığı ile başvuru yapmışsanız artık 1,69 faiz oranı ile en az 15 Bin TL değerindeki ihtiyaç kredisine hemen sahip olabilirsiniz. Ödeme koşulları arasında eğer en az 15 Bin TL kredi başvuru yapıyorsanız ve ödeme koşulunu 36 ay vade ile tercih ediyorsanız;

  • 15.000 TL nakit para
  • 1,69 faiz oranı
  • Aylık 592 TL ödeme koşulu
  • % 0 masraf
  • Banka komisyonu yok
  • Yıllık maliyet oranı % 17,28
  • Teminat yok
  • Toplam ödeme 21282 TL

Ödeme koşulları belirtilmiştir daha cazip kredi kampanyaları için halkbank internet şubelerinde sizleri bekliyor

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın