Modern technology gives us many things.

İmza Sirküsü Aslı Gibidir Fiyatı

Aslı gibidir noterde duymuş olduğunuz imza sirküsü için verilen bir kelimedir.

Noterden çıkartılan imza sirküsü, gerek fiyat gerekse de kullanım amacına yönelik ne anlama geldiği merak edilenler arasında. Bu merak edilenler arasında imza sirküsü aslı gibidir yazısı olup, imza sirküsü fiyatı da en fazla düşündürenler arasında. Sizlerde bu konuda yorumlarınızı dile getirmek istiyorsanız bizlere yorum alanından ulaşabilirsiniz. Bu sayede bilgi deneyimi kazanmış olacaksınız.

İmza Sirküsü Aslı Gibidir

Aşağıdaki ekranda göreceğiniz gibi aslı gibidir yazısı çok önemlidir. Genelde resmi evraklar üzerinde bu mührü veya yazıyı görmek mümkündür. Bunun amacına baktığımızda imzalanan belgenin resmi bir değer taşıdığının göstergesidir. Bu mührü vurduktan sonra ilgili evrak resmi bir değer taşıyarak tüm resmi işlemlerde bunu kullanabilirsiniz. Tabi süreci içinde geçerli olacağının altını çizelim.

2020 yılı için belirlenen imza sirküsü ücreti noterden giriş yapıldığında belli olmaktadır. Edindiğimiz bilgilere göre en düşük imza sirküsü ücreti 2020 için en az 100 TL en fazla ise 200 TL arasında değişmektedir. Ancak bu tutarlar genişletebilir, zira noterde şirket için imza sirküsü çıkarma işleminde kişi sayısı ve evrak miktarı ne kadar fazla ise fiyatlar artabiliyor.

Söz konusu imza sirküsü bankalar dahilinde önem verilen resmi evraklar arasında gösterilmekte. Zira şahsın veya şirket başındaki en yetkili kişinin imzasını alan banka, ilerleyen dönemlerde sıkıntı yaşamaması ve verilen kredi tutarının geri ödenmesi mevzuatına uygun bir şekilde devam niteliği taşıyan resmi belgeler arasında gösterilir.

Bunları da beğenebilirsin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku