Modern technology gives us many things.

İmza Sirküsü Fiyatı 2020 Ne Kadar?

2020 imza sirküsü fiyatı ne kadar noterde sorusuna yanıt arayanlar aşağıdaki rakamları görünce şaşırmamalı. Zira her yıl belirli tutarlardaki fark ne yazık ki noter ücretlerine de yansıyarak zam yapılmaktadır.

2020 yılı içerisindeki imza sirküsü fiyatı hakkında merak edilen tutarı buraya bakarak öğrenebilirsiniz. Bu sayede cebinizden fazladan para çıkmayacak imza sirküsü için. Çoğu noterde farklılık gösterse de alınacak tutarın kısmı bellidir.

İmza Sirküsü Fiyatı Ne Kadar?

İmza sirküsü fiyatı seneden seneye değişmekle birlikte nüsha sayısına da bağlıdır. Genel bir fiyat biçildiğinde bir nüshalık imza sirküsü 100 Türk Lirasına yakındır. 2 nüsha 200 Türk Lirası gibi fiyatlar biçilmektedir. Biçilen bu fiyatlar ise yapılan işe göre gayet normal, ödenebilir tutardır. İmza sirküsünün önemini kavramamızla beraber bu fiyatların kolayca karşılanabilir olduğunu da göreceksinizdir. Evrakların verilmesi ve imza sirküsü için gereken fiyatın karşılanması sonucunda nüsha sayısına göre bir fiyat hesaplanır. Hesaplanan bu fiyatı ödeyerek imza sirküsüne sahip olabilir, şirket işlerinde güvenliğinizi de yapmış olursunuz. Her sene değişen bu fiyatlar belirli bir aralıklarda bulunur ve fiyatları azalıp çıkabilir. Kesinleşmiş imza sirküsünün fiyatlarına bakacak olursak eğer fiyat 2020 imza sirküsü için tam olarak fiyat 100 Türk Lirasıdır.

100 Türk Lirası olan bu fiyat sadece 1 nüsha için belirtilen fiyattır. Nüsha sayısına göre değişen imza sirküsünde nüsha sayısıyla beraber hesaplama noterleri asgari ücretine bakılarak da değişmektedir. Bu da demek oluyor ki her yıl değişmeler de olsa aralarda bariz fiyat farklarına rastlanamamaktadır.

İmza Sirküsü Fiyatı 2020

Peki imza sirküsü için verilecek para belirlendi, bunun yanında gerekli olan vergi veya benzeri belgeler için para gerekir mi? Bu sorumuzun cevabı: Hayır, imza sirküsüne vermiş olduğumuz 125Türk Lirası haricinde verilecek bir fiyat bulunmamaktadır bunlara imza sirküsü için gerekli belgelerde dahildir. Kolayca halledebilir olduğu gibi fiyatı da uygun bu belgeler ile şirketinize sahip çıkmaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki belgeleri aldıktan sonra noter huzurunda fiyatınız nüsha sayısına bağlı farklılık gösterecektir. Bu fiyatlar her ayda bir değiştiğinden dolayı fiyat tablosunu her ay takip etmek doğru olacaktır.

Daha önceki konularımızda sizlere imza sirküsü veya imza beyannamesinin nasıl çıkarılacağını tüm detayları dahilinde açıklayarak bilgi vermiştik. Bugünde yukarıdaki miktar ile imza sirküsü ücretinden fazlası ile bahsetme gereği duyduk.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku