İngbank Bonus Puan Kullanılan Siteler 2024

Banka müşterileri ingbank bonus kampanya haberlerini sürekli takip etmekte. Hali ile 2024 yılı dahilinde ing bonus puan kullanılan siteler dahilinde nerelerde geçerli sorusuna yanıt arayanlar bulunmakta. Kredi kartı kullanımı artıkça bankalar arası rekabette artıyor. Bankalardan biri olan ingbank, müşterileri için kendi kredi kartlarından yaptıkları harcama karşılığında ingbank bonus puan vermekte. 2024 yılı bonus puan kullanılan sitelerin hangileri olduklarını merak edenler, konuyu okumaya devam edebilir.

Bonus Puan Kullanılan Yerler

Kart harcamalarının artması sonucuna göre bankalar kendi pos cihazından yapılan işlemler için belirli oranlarda bonus puan vermekte. Bu puanlar genelde kart hesap özetine yansımakta olup, dilediğiniz anlarda bozdurmak mümkün. Ancak bonus puan harcanması konusunda her yerde geçmediğini ve sadece belirli işletmelerde bozum işlemlerinin yapılacağını belirtelim. Bu nedenle ingbank bonus kart sahipleri, kartlarında bulunan bonus puanların kullanımı konusunda yeterli bilgiye sahip değiller.

İngbank ile bonus karta başvuru esnasında hediye bonus vermekte olup, farklı kredi kartı kampanyalarını takip ederek, daha fazla bonus puan kazanmak mümkün. Söz konusu aktif kredi kartı güncel kampanyalarını ingbank resmi web sitesi olan www.ingbank.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gerekenlere baktığımızda yüklenen bonus miktarının süresine bakılmalıdır. Yani bonus puan geçerlilik süresi söz konusu olup, ilgili süreç dahilinde kullanılmadığında ne yazık ki, kartınızdaki bonuslar silinebiliyor.

Bonus Puan Harcama Siteleri

Çok kazandıran kredi kartı 2024 yılında ingbank ile hayaller gerçeğe dönüşüyor. Bu karta başvurmak isteyenler ingbank şubeler ve atmlerinden, ingbank müşteri hizmetlerinden veya online kredi kartı başvurusu yaparak sadece 7 gün içinde kartı ellerine alabilirler.

  • ing bonus puan para geçen marketler: A101 , Kipa, Migros, Şok, Carrefour
  • ing bonus puan para geçen akaryakıt istasyonları: Total, BP, Petrol ofisi, Opet
  • ing bonus puan geçen internet alışveriş siteleri: n11.com, idefix.com, e-bebek.com
İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın