Modern technology gives us many things.

İninal Kart Nerede Satılır? Nasıl Para Yükleyebilirim?

İninal kart satan yerler Turkcell bayileri, Migros, Migros Jet, PTT Şubeleri, D&R, Teknosa, Vatan Bilgisayar, TveK, Kim Market ve gazete bayileridir.

İninal kart nerede satılır, ininal kartına nereden para yüklenir gibi sorulara yanıt vererek, anında ininal kart sahibi olabilirsiniz. 5 TL ücret karşılığında ininal kart satan yerler mevcuttur. Günümüzde birçok ödeme aracı mevcuttur. Bu ödeme araçlarından biri de hiç şüphesiz gerek sağladığı kolaylıklarla gerekse de yaptığı kampanyalarla ön plana çıkan ininal markasıdır. Oldukça cazip bir ön ödeme aracı olan ininal kart son büyüyen bir kullanıcı kitlesine sahip olduğunu söyleyebilirim. Peki ininal kart nereden alınır dediğinizi duyar gibiyim. Hiç merak etmeyin. Bu yazımızda ininal kartı alabileceğiniz yerlere değineceğiz.

İninal Kart Nerelerde Satılır?

Hepsinden önce ülkemizin hemen hemen yerinde olan PTT  şubelerinden ininal kartınızı alabilirsiniz. Sonra Migros, Mjet, D&R, Teknosa, Tvek, Vatan Bilgisayar ve Kim marketlerinden ininal kartınızı gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İninal kart alabileceğiniz yerler daha bitmedi. Türkiye’deki seçkin gazete bayilerinden de kartınızı alabiliyorsunuz.

Yukarıda paylaştığım yerlerin dışında bir de internetten satın alarak ininal kart sahibi olmanız mümkündür. Birçok büyük alışveriş sitesinde ininal firmasının mağazası mevcuttur. Oralardan alabileceğiniz gibi ininal firmasının kendi sitesinden de kart siparişinizi verip kart sahibi olabilirsiniz. Yani yerinizden kalkmadan kartınızı internetten de alabilirsiniz.

Oldukça popüler bir ön ödemeli kart olan İninal karta birçok şekilde para yükleyebiliyorsunuz. Bu yazımızda ininal kart iş bankası para yükleme ile ilgili bilgi vereceğiz. Oldukça basit bir kaç adımda Türkiye İş Bankası’ndan ininal karta eft yapabilirsiniz. Sizleri fazla sıkmadan detaylı bir şekilde anlatıma geçeyim.

İnnial Kart İş Bankası

İlk olarak İş Bankası sanal bankacılık şubesine giriş yapıyorsunuz. EFT  menüsünden tanımsız hesabı seçiyorsunuz. Paranın yatacağı hesap menüsünden göndereceğiniz banka kodu olarak İNG bankası, şubesi ise İstanbul altındaki genel müdürlük. Banka kodu 99 şube kodu 1. Alıcının adı ve soy ismi veya göndermek istediğiniz ininal kart sahibinin adı ve soyadı.  Alıcı hesap noya göndermek istediğiniz ininal kartınızın ön yüzünde 16 haneli rakamlarını yazıyoruz. Aktarmak istediğiniz tutar kısmına da yüklemek istediğiniz tutarı da girdikten sonra işlem açıklamasını yazıyorsunuz ve devam tuşuna basıyorsunuz. Karşımıza çıkan yeni sayfada bilgilerimi son kez kontrol ettikten sonra onayla tuşuna basıyoruz.

Yukarıda anlattığım gibi bütün adımları doğru bir şekilde yaptıysanız iş bankası ininal kart para yükleme işlemini başarılı bir şekilde yapmışsınız demektir.

Not : Tek seferde gönderi limiti 300 TL dir.

İninal Kart İngbank

Bir ön ödemeli kart olan ininal kartımıza para yükleminin birçok yolu vardır. Bu yollardan biri de ininal karta ING ATM’lerinden para yüklemektir. Oldukça basit birkaç adımdan sonra ücretsiz bir şekilde ininal karta ING ATM’lerinen para yükleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu işlemi yapabilmek için herhangi bir ING BANK ATM’si buluyorsunuz ve işlemleri aşağıda belirteceğim şekilde yapmaya çalışıyorsunuz.

Kartınızı bankamatiğe sokmadan giriş tuşuna basınız. Çıkan menüde ininal karta para yükleye basıyorsunuz. Yine çıkan menüde TC kimlik numaranızı ve cep telefonu numaranızı giriyorsunuz. Bunları girdikten sonra ininal kart numaranızı gireceğiniz 16 hanelik bir alan çıkacaktır. Buraya kartınızın ön yüzünde bulunan 16 hanelik numaraları giriyorsunuz. Bu işlemi de yaptıktan sonra devam tuşuna basıyorsunuz. Burada konu ile alakalı bir bilgi vereyim. İninal karta 5 TL ve katlarını yükleyebilirsiniz. Tek seferde en fazla 300 TL yükleyebilirsiniz. Parayı bankamatiğe gönderdikten sonra işlem gerçekleştirilirken biraz bekletecektir. En son yüklediğiniz kısım ekrana gelecektir. Eklemek isteyip istemediğinizi veya onay verip vermeyeceğinizi size soracaktır. Duruma göre işlemleri devam ettirip yada onaylayıp bitirebilirsiniz.Paranızı bu şekilde bankamatiğe yükledikten sonra işleminiz gerçekleşecektir ve paranız anında ininal kartınıza geçecektir.

İninal Müşteri Hizmeti Telefon Numarası

Daha önceki birçok konumuzda ininal ve ininal kart ile ilgili birçok şey paylaştık. Bize gelen sorulardan ve arama motorlarında yapılan aramalardan birçoğu ininal kart müşteri hizmetleri telefon ile alakalı oluyordu. Bizde şubesiz bankalar sitesi olarak duyarsız kalamadık ve bu konu ile alakalı bildiklerimizi sizlerle paylaşmaya karar verdik.

İnternetten indirimli alışveriş sloganı ile yola çıkan ininal ile ilgili herhangi bir sorununuzda veya merak ettiğiniz herhangi bir şeyde aşağıda paylaşacağımız iletişim yollarını kullanarak ininal müşteri hizmetleri ile paylaşabilir ve kısa zamanda çözümler bulabilirsiniz.

İninal müşteri hizmetlerine telefon veya mail adresleri üzerinden iletişim kurmanız mümkündür. İninal kart müşteri hizmetleri 7/24 şeklinde çalışır ve sizlere hizmet vermektedir.

  • İninal müşteri hizmetleri telefon : 0850 311 77 01
  • E-Posta : info@ininal.com

Yukarıda paylaştığımız iletişim kanalları sayesinde kendileri ile iletişim kurabilir ve sorunlarınıza çözümler arayabilirsiniz.

Bunları da beğenebilirsin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku