İninal Karta İş Bankası ATM’lerinden Nasıl Para Yüklenir?

İninal kartı bulunan bireyler, bu karta nasıl para yükleyeceğini sorgulamakta. İşlemleri iş bankası atm cihazı üzerinden yapmak isteyenler aşağıdaki talimatlara göre ininal karta para yüklemeyi başarabilir. Ülkemizde ön ödemeli kart olarak bilinen ininal kart oldukça güzel ve birçok insan için vazgeçilmez özellikler taşıyor. Gerek yaptıkları kampanyalarla gerekse de sahip olduğu özellikler ile her geçen gün müşteri kitlesini arttıran ininal kart ile ilgili paylaşımlarımıza şubesiz bankalar sitesi olarak devam ediyoruz. Bu yazımızda ininal kart iş bankası atm para yükleme işlemini ele alacağız. Lafı fazla uzatmadan maddeler halinde anlatmaya başlayayım.

Atm İle İninal Karta Para Yükleme

  •  İlk olarak kartınızı bankamatiğe yerleştiriyorsunuz ve şifrenizi giriyorsunuz.
  • TL PARA YATIRMA butonuna tıklıyorsunuz.
  • Paranızı bankamatiğin para çekme/yatırma bölümüne yerleştiriyorsunuz.  Bankamtik paranızı tanımlayana kadar bekliyorsunuz.
  • Bankamatik paranızı tanımladıktan sonra yatırılan tutar görünecektir. Siz devam butonuna basacaksınız.
  • Karşınıza gelecek olan bölümde bankanın sizden yapacağı kesinti görünecektir. Siz burada da devam diyorsunuz ve makbuzunuzu alıyorsunuz.
  • Son işlem olarak kart iadeye basıp kartınızı alıyorsunuz ve işleminiz bitmiş oluyor.

İninal karta İş Bankası ATM’lerinden para yükleme işleminizi anlattığımız yazımızın sonuna geldik. Umuyoruz ki yazımız faydalı olmuştur.

İninal Kart Nasıl Alınır?

Her yerde geçen bir alışveriş kartı düşünenler, ininal karta sahip olabilir. Ön ödemeli kart türü olan ininal kart ile tüm bankacılık işlemlerini ödemeler sekmesinden yapabilirsiniz. İlk kez satın alırken bu kart içerisinde küçük tutarlar gelebilir 5/10 TL şeklinde ancak bunun da farkını ininal kartı alırken ödüyorsunuz. Banka veya kredi kartı olmayan veya alamayan müşteriler için sunulan ininal kartlar günümüzde yüz binlerce kez kullanılmıştır.

Hem çipli hem de temassız olması ve ilk aldığınızda 5 TL bakiyeli ininal kartlara sahip olmak zor değil. En yakın turkcell bayisine giderek ininal kart satın alabilirsiniz. Aylık 2 TL hizmet bedeli alınan ininal kartlar günümüz şartlarında bankacılık faaliyetlerini devam ettiren önemli kartlar arasında bulunur.

İçeriği Değerlendir
Photo of author

Nizami Çağlayan

Blog içerikleri üretir, kullanıcıları analiz eder merak ettikleri konulara dair konular üretir.
Yorum yapın