İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı İş Yerleri

İş bankası imece kart anlaşmalı işyerleri kartı kullananlar tarafından merak edilmekte. Bildiğiniz gibi imece kart başvurusu hemen onaylanmakta bu durum vatandaşların, iş bankası imece kart nakit avans limitlerinin ne kadar olduğunu da sorgulamakta. Bir çok birey, iş bankası imece kart limiti dilediğiniz an bankanın müşteri hizmetlerini arayarak veya banka şubesine giderek limit yükseltme talebinde bulunabilir. Bunun için bilmeniz gereken en önemli detay iş bankası imece kart özellikleri araştırılmalıdır.

İş Bankası İmece Kart Anlaşmalı İş Yerleri

Türkiye Bankası işletmesi, tarımsal faaliyette bulunan kullanıcılara birçok fayda sağlayan İmece Kart hizmeti olarak sunuluyor. Tarım Kredileri doğrudan İmece Kartı alan kullanıcılara tahsis edilirken, tarımsal faaliyetler yürüten kullanıcıların sözleşmeli üye işlemcilerden ihtiyaçlarını karşılaması halinde faizsiz bir alışveriş imkanı sağlıyor. İmece kart sahibinin kullanabileceği esnek vade sayesinde, fiş kartında sunulan tarımsal kredinin vadesi, hasat süresine göre en fazla bir yıl olarak belirlenebiliyor.

Ayrıca, faizsiz bir sürenin sonunda veya faizsiz bir dönemde satın alım yapılırsa faiz ödemeleri uygulanmıyor. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, faizsiz dönemin uygulanmasının, alışveriş işi ile yapılan anlaşmaya göre değişmiyor. Satın alma miktarı sırasında tahsis edilen tarımsal kredi tarafından karşılanıyor. Ayrıca, anlaşmalı üye tüccarlar tarafından yapılan yakıt dışı alımlar sayesinde işlem sayısında puan elde edilebilir ve elde edilen puanlar anlaşmalı üye yatırımcılardan alımlarda kullanılabiliyor.

İş Bankası İmece Kart Nakit Avans Veriyor Mu?

iş bank imece kartı tarım kredisi avantajı sağlayıcısı ve Banka kartları olarak da kullanma özelliği bulunuyor. İmece Kart, her noktada 7 gün 24 saat ATM kullanımıyla sunulan Banka kartı özelliği sayesinde, Türkiye’de arazi transferleri, fatura ödemeleri, yatırım işlemleri, bakiye bilgileri, mevduat gibi şeylerin çekilmesi gibi çeşitli hizmetlerden yararlanma imkanı sunuyor. Son olarak, İmece kart depozito hesabı sayesinde POS cihazı kullanılarak alışveriş yapılabiliyor. Ayrıca, Türkiye’de veya yurt dışında bulunan ATM’lerin yardımı ile para çekilebiliyor. Ayrıca İmece Kartın sunduğu Bankamatik özellikleri kullanılarak İmece Puanları yerine Maxi Puanlar elde edilebiliyor. Bu Maxi Puanlarla üye işlemcilerden alım yapılabiliyor.

İş bank İmece Kart Petrol Satın Alımda Geçerli Mi?

İş bak imece kartın sözleşmeli petrolün adresini göstermek yanlış olduğu söyleniyor. Bunun nedeni binlerce üye iş yerinin işletme bankası iş bank kartı olarak kullanıyor olmasıdır. İş Bankası, üye iş yerlerinde geçerli bir kart olduğu biliniyor. Bu nedenle, iş bank imece kartınızı, Maksimum Kredi Kartının geçtiği her işletmede petrol satın alma işleminde kullanabiliyor.

Petrol satın almalarında bildiğiniz gibi ara sıra bankalar veya petrol şirketleri markalar adı altında kampanyalar düzenlemekte. İşte 100 TL’lik akaryakıt alımına 5. alımında 25 TL maksipuan gibi düşünülebilir.

İş bank İmece Kart Limiti Var Mı?

Kart limiti, isteğinize bağlı olarak banka tarafından ve kredi kartınız gibi gelir belgenizdeki rakamlara göre belirleniyor. Gelirinizin üst limit tutarında bir rakam belirlenmesine sistem izin vermiyor. Limiti onaylanan müşteriler, aynı gün içinde bu yükledikleri yeni limitler dahilinde alışveriş yapabilir veya nakit avans çekebilir.

İçeriği Değerlendir

Nasıl Gidilir internet sitesinde benzeri bir çok konu bulunmaktadır. Ziyaret ederek farklı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Photo of author

Neriman Köse

Merhaba, Bireysel emeklilik sistemi hakkında kısaca BES olarak bilinen geleceğe emin adımlar atmak isteyenlere doğru ve bilgilendirici yazılar yazmak istedik.
Yorum yapın